• IceMan
    1.5k


    Ukratko…?
  • Mihaljević
    8.1k
    Ma ljudi mi imamo samo -3 od hajduka. Možda to glupo zvuči , ali oni nama dolaze 15.12... Razbit ćemo ih , Petko se vraća, oni su smeće od ekipe , smeće. Imaju Istru u gostima , Goricu doma, Loksu u gostima , pa onda dolaze na Makismir. Možda glupo zvuči ja sam uvjeren da mi na zimu idemo sa 0/+2 (Ako računamo da ćemo dobit zaostale , a hoćemo!)... Nama sada ide lagan raspored. Opće nisam optimista i vjerujem u dobar prijelazni.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    I sad izjavi da je zadovoljan igrom, ali da nas neće golmiro

    Spominje neko kolo sreće..
    O čemu on priča? Jel on nas sprda? Koji k?
  • Orc123
    5.1k

    Zadovoljan je zalaganjem, ne zeli se okrenuti na nasu stranu, igraci frustrirani itd itd...floskule i lijepe zelje iz poraza u poraz....
  • Jurki
    8.7k
    iz poraza u poraz..Orc123

    Pa upravo to.. ovaj bod je ko poraz.
  • IceMan
    1.5k
    kakvih minus 3?

    Pa ne racunas valjda opet one “lake tekme” da mi zicer dobivamo?

    Loksu ili Vz?
  • Ali
    1.9k

    Bas , pa nisu pioniri da nemogu prepoznati da trebaju dva izletiti u blok jer neide centarsut. To naucis kao pionir.
    Ili ono da na skracenom korneru moras protivnickog igraca drzati "na ruci" , ja se pitam je li Spika bio taj tjrdan kad se to ucilo na treningu sa 7 godina.
    To je stvar dekoncentracije, da ne kazem bolikurcine.
  • miro
    3.2k
    napisao sam na "njegovoj" temi - daj nek netko objasni zašto je Jakir zaslužio i dalje vodit Dinamo? Evo, jel zbilja netko vjeruje da će on osvojit prvenstvo s Dinamom ove godine?
  • Benito
    598
    Kod prvog gola tko je bio u živom zidu? Pa s razlogom je jebeni živi zid kad te golman namjesti s razlogom tamo stojiš i ne mičeš se...ali ne mi se razdvojimo i lopta se odbije ovom na glavu...ma ne, ja sam psihički otišao, ne mogu više
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Nece ga gol, a zabili smo 2? :lol:
  • MolonLabe
    393
    Osijek doma, Slaven u gostima, Rudeš doma, Hajduk doma

    12 bodova ili gubite se svi odmah bez otpremnine. Uprava, trener, stozer

    Ne 9 bodova, ne 10 bodova, 12 bodova
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Pa ne racunas valjda opet one “lake tekme” da mi zicer dobivamo?

    Loksu ili Vz?
    IceMan

    Prije par kola loksu dobili golom u zadnjoj minuti, doslovno prošlo kolo izvukli bod protiv varaždina, opet u sudačkoj nadolnadi...

    Lake utakmice...
  • Mihaljević
    8.1k
    Da računam. Možda sam lud , ali Varaždin kod kuće (Smeće ekipa.) i Loksa na Kranjči pred punim stadionom. Apsolutno sam uvjeren da ćemo dobit. Hajduk je pre pre pre pre loša ekipa da izdrži. Apsolutno sam uvjeren da će sve biti dobro.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ne samo da smo zabili dva gola nego smo ih zabili iz 3 šanse.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.