• DiddyGuela
    957


    Selahi - Špikić
    Mitrovic - Bulat

    Zapravo je jasno, ali pitanje je zasto nasi ne cuvaju igraca koji se seta po nasem petercu.
  • serbus
    3.6k
    Sopić, jeste zadovoljni bodom ?

    Ne , kaj moram na engleskom reč :lol:

    Eto kad trener Rijeke govori Kaj , kad je to bilo zadnji put u dinamu ? Kuže?
  • Jaro
    5.6k
    Sopic nije zadovoljan bodom, bas me zanima kaj ce nas genije reci...
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Mene ova sezona podsjeca na Rijekinu kad su imali dosta zaostalih pa se sve racunalo sta i kako kad oni dobiju zaostale.. nisu dobili zaostale :grin:
    Otkaz Jakiru, imamo sad 2 tjedna za nesto spremit i pokusat spasit sta se spasit da. Ne bude li pojacanja na zimu predat cemo titulu smradovima dolje bez borbe.
  • reziser
    6.4k
    Tolko sam jadan ,gledajući igru,tablicu... Teško mi se i zajebavat
  • Papastrumf
    9.9k
    Ova dva gola su na trenerovu dusu. Ovo je amaterski.
    Igracima zamjerit ne mogu. Ne mogu reci da ne zele i da ne daju sve od sebe. Jednostavno tu fali kvalitete, a to je krivica Uprave.
  • ruicosta
    92
    tu ipak povlacim crtu, a i nesto me jebe grundig u dnevnoj pa bolje da ostane na radnom mjestu
  • Mulec86
    389
    Nevjerujem da neko ima tolko kredita ko Jakir
  • Peškaman
    2.6k

    A šta trener može,covjek je izrotirao obrambene pozicije sta je moglo.
    Jednostavno smo teški deficit na tim pozicijama,Moharamiev prvi gol di starta na čovjeka metar od linije a Kaneko ga zatvara,Špikić kao da iz svemira pada pušta svog igrača.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Za drugi se slazem, ali kaj je za prvi Jakir trebao Spikicu objasnjavat da ne treba stajat ko drvena Marija ako se njegov igrac pomakne
  • sport
    2.3k
    Bod u Rijeci je uvijek dobar pogotovo nakon utakmice u četvrtak,problem su rezultati od prije.A Pjaca je i dalje klasa za sva naša krila ali nije valjao nekima u klubu kao i nekim stručnjacima forumašima.Da zaključim,čestitke igračima na osvojenom bodu.
  • boem
    309
    O čemu ti, sudac?
  • i more je plavo
    891


    A cuj, na temelju cega sam mogao zakljuciti da ce ovaj Dinamo 3 dana nakon KL doci jednoj ozbiljnoj Rijeci i razbiti ju.
    Mogli smo pobjediti, isto tak i izgubiti.
    Ali barem prvo poluvrijeme smo odigrali muski.
    Drugo smo odigrali puno losije, ali zamjene uglavnom ne donesu nista, ako ne racunamo gol Perica, koji nije usao da zabije.

    Jbga to je s obzirom na ono sto gledamo zadnjih tjedana bila solidna utakmica.
  • DrawTube
    3k
    Bišćanu bi se sad spominjala obitelj
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.