• Eduardo
    17.6k
    Tamagotchi je u svoje vrijeme postavljao trendove, bio je omiljena i obožavana igračaka. Taj mu nadimak može biti samo kompliment, nikako pogrdan. Da bi dosegao taj status i opravdao taj nadimak morat će se svojski potruditi. Sad ću odmah naručiti nećacima par komada da vide šta je igračka.

    BTW, živio Taki, moje simpatije svakako ima.
  • PlavacZRima
    273
    Ja ne znam meni on nikad nije sjeo,nema pas igru koja je danas za stopera izrazito bitna,dodaje uvijek nazad ili drugom stoperu,treca pcija nabiti naprijed pa kaj bude,najvise mi zapelo za oko danas akcija pred kraj presjece loptu i nabi bez gledanja u Zeleniku a na strani mu i Rile i Kaneko .Po meni nije dovoljno dobar,to ak je najbolje kaj trenutno imamo govori sve o upravi .
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Teo je u stup obrane. Nek su nam svi kao on i recimo Ras, lakse cu prebolit stopera koji igra obranu a ne zna naprijed nego obrnuto
  • Zagi
    5.2k
    Teo izgleda pozitivno samo zato što su ostali oko njega tragikomični.
  • Common Sense
    511
    Previše mi precjenjujemo te naše igrače. Svojedobno kad je dolazio je bio vrlo dobar igrač. Teo iz 2022 ili 2023 i Teo iz 2018 nisu isti igrači. I kad mu je istekao ugovor, nije uspio pronaći novi angažman, što isto tako govori o njegovim kvalitetama i izvedbama u sezoni 2022/2023.
  • boem
    309
    Da je umjesto u stativi, onaj njegov udarac završio u golu, sad bi ga svi slavili. Sad ga se kritizira za ono što mu ni nije posao, a obrambeno sve odrađuje vrlo dobro...
  • Zagi
    5.2k
    Normalno da mu je posao distribucija iz obrane.
    Nisu 90te više.
  • Droljo
    5.1k
    Normalno da mu je posao distribucija iz obrane.
    Nisu 90te više
    Zagi

    Ok, onda nek igraju ultramoderni šutalo i perić. To još nismo probali...
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Ne mora biti. Ja bi radije stopera kao Ras nego nekog kao Bernauer jer je to bitnije protiv kvalitetnih protivnika
  • Neki tip
    19.4k
    Teo izgleda pozitivno samo zato što su ostali oko njega tragikomični.Zagi

    Ako se to samo malo preformulira, onda ta ista rečenica glasi:

    "Teo je najbolje što imamo u obrani".
  • Zagi
    5.2k
    Može se to na još jedan način opisati:
    Najbolje od loših rješenja je još uvijek loše rješenje.
  • Neki tip
    19.4k


    Stoji, može se, no to je isto što si i prvi put napisao. :)

    Htjetoh baciti malo svjetla na KTC-a. Osobno ništa od njega nisam očekivao, s obzirom na to da dugo nije uopće igrao niti trenirao s momčadi, prošao pripreme.

    Kako ne volim alačevštinu i alačizme (tipa "Dinamo je ove godine osvojio nikad smješniju Ligu prvaka, samo zato što je City ispao u četvrtfinalu od Reala, a njih je uz ravno 1 udarac u okvir i neviđenu sreću izbacio Milan koji je trenutno 8. u talijanskoj ligi što valjda dovoljno govori"), onda ističem da ma što to govorilo o ostalima, Teo zaslužuje pljesak za ove 2 tekme.

    No, razumijem što želiš reći, poanta ti svakako stoji.
  • Žan
    114
    Jel mi moze netko objasnit koji je problem sa Sosom? Zasto ne igra, ustvari igra samo protiv Ponikvi i Oriolika?
  • Patak
    2.2k
    Da, to je dobro pitanje. Pa nismo iz Italije dovodili igrače za kup utakmice sa trećeligašima, za to bi nam dobro došli i juniori.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Ja bi radije stopera kao Ras nego nekog kao Bernauer jer je to bitnije protiv kvalitetnih protivnikaImamo Dinamo

    Dinamo od 50 utakmica koje igra, u najmanje 40 ima veći posjed.

    Jel za igru s posjedom bolji Bernauer ili Rasmusen?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.