• deda
    27.8k
    imate online kupit: https://www.ulaznice.hr/gnkdinamo

    Inače realizirano nekih 650 ulaznica. Dakle u okviru moje projekcije od 3.000 ljudi danas.
  • Ali
    1.9k

    deda , kaj kažu ljudi iz kluba čime se opravdava da su danas +40% (113kn vs 80 zapad) više cijene ulaznice u usporedbi sa proslom jeseni ?
    1. veća potražnja
    2. atraktivnija momčad
    3. euforija
    4. veći komfor stadiona
    5. bolja taktika atraktivna igra sa puno golova
    6. borbeni pristup ekipe
    7. veća popularnost kluba

    Ili jednostavno mozemo jer nam se tako prohtjelo i boli nas kiki za necije misljenje

    I ima li podataka koliko se uopce proda za ovakve utakmice tuoa lojsa, belupo itd mimo godisnjih za zapad ? Sjever vrijede ionako neka druga pravila...
  • deda
    27.8k
    Nemam odgovor na tvoja pitanja nažalost.
  • Kepec
    4.6k
    Novi dan, nova tekma, nova piva na Ružmi, novi rektalni pregled na ulazu, novo penjanje po stepenicama, novo dizanje ruku i navijanje.
    Nijedan loš rezultat mi ne može uskratiti tako provedenu nedjelju.
    Izviždani su, nije ih se pozdravilo, možda se konačno probudi neki inat i u njima. Možda.
    Tražimo to svaku tekmu, ali neka barem danas odigraju na glavu. Ak nikaj, bar za tih par tisuća ljudi na stadionu (ako i toliko).
    Drago mi je da nebu puno ljudi danas bar će se parking lako nać.
  • dzis
    575
    Bit ce laganija pobjeda nego itko ocekuje..ajmo decki
  • Boysica
    447
    S posla na Maksimir samo lagano danas pobjeda
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    a imaš onda situaciju sa Osijekom, gdje se jučer protiv Istre okupi 6 tisuća ljudi. To je ravno uspjehu kao da Dinamo gleda protiv Lokse nekih bar petnaest tisuća (kažem uspjeh jer iz ove perspektive to samo sanjamo). To može opravdati novi stadion, komfor, odličan ugođaj i sl.

    Ali sve to Zagreb ima i na rukometu u Areni, pa se opet karte moraju dijeliti " džabe" da se skupi mizernih par tisuća ljudi.

    Ali slažem se, na ovakvu situaciju našeg stadiona i prilika oko kluba, s cijenama se moglo i može pametnije. Nego, kad je sve u Eurima poskočilo, ajmo i mi " ošišat" ovih par tisuća što nas svakako bodre svaku utakmicu.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.6k
    Ubost cu se vilicom u oko ako jakir krene sa ljubom na beku i riletom na stoperu

    Bok
  • dzg717
    937
    Odlicna tekma juniora!
  • zagr
    505
    ni za mene nema bolje nedjelje, sutra ujutro u 5 na posel, no današnja pobjeda bi puno ublažila prije zorno buđenje.
  • Orc123
    5.1k

    Feende, jos si Perica trebao dodati na stoperu.....
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ja nekako imam feeling da ce jedine promjene danas biti u slučaju ozljeda. I onda ako slučajno čovjek pobjedi iduća utakmica odma nazad na ono što NE funkcionira da se ne naviknemo na dobro haha.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Grč u želucu, mučnina, bljedilo u licu, preučestala stolica, neobjašnjiva panika - sve nam to ukazuje da ovosezonski Dinamo danas igra novu utakmicu. Znamo jedino da protivnik nije lagan ma koji god protivnik bio i da će biti vrlo gusto.
  • deda
    27.8k
    Prošlo je do sada više od 1.000 ulaznica, dižem procjenu posjete na 3.300-3.500
  • Mrvica
    3.2k
    Sretno danas, bit će teško uz ovo stanje momčadi ali imam vjere!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.