• Krizy
    35.4k
    U 13.kolu Dinamo će ugostiti Lokomotivu. Trenutno smo u užasnoj formi, s čak četiri poraza u posljednjih pet utakmica. Momčad će unatoč tome i dalje voditi Sergej Jakirović. Svaku sljedeću utakmicu očekujemo neke promjene jer ovako očito više ne ide ali iz utakmice u utakmicu gledamo iste igrače na neprirodnim pozicijama. U slučaju da ne dobijemo Jakirović bi gotovo pa sigurno postao bivši.

    Dosad smo s Lokomotivom odigrali 49 utakmica u HNL-u te ostvarili 40 pobjeda uz 5 neriješenih ishoda i 4 poraza. Gol razlika je 104-34 u korist Dinama.
    Kući smo Lokomotivu pobijedili u 22 utakmice te po jednom remizirali i izgubili, uz gol razliku 55-15.

    Niti jedna momčad nema suspendiranih igrača.
    U slučaju žutog kartona na ovoj utakmici Perić, Ristovski, Vidović, Emreli i Kulenović bi propustili 14. kolo (Varaždin).

    Iznimno je bitno upisati 3 boda u ovoj utakmici, ne smijemo dopustiti konkurenciji da se počne odvajati.

    Ajmo Dinamo!!!

    Koeficijenti za utakmicu su:
    Dinamo 1.30 - 5.50 - 10 Lokomotiva
    1. Kakav rezultat očekujete? (80 votes)
        Pobjeda Dinama
        80%
        Neriješeno
        9%
        Pobjeda Lokomotive
        11%
    2. Idete li na utakmicu? (80 votes)
        Da
        55%
        Ne
        45%
  • deda
    27.5k
    Život ide dalje. Nadamo se mal9 drčnijem pristupu jer ovo što igramo nije nogomet već balet.
  • zagr
    505
    očekujem oko 6k ljudi i da dečki pokažu srce na terenu.
  • deda
    27.5k
    Nažalost sve preko 3.000 će biti svjetsko čudo.
  • DrawTube
    2.8k
    Kako zasada stoji prodaja?
  • zagr
    505
    za mene je rezultat trend, došlo bude vrijeme kad ćemo opet sve gazit, samo je pitanje vremena.
    grijeh mi je ne otić na Maksimir
  • San Lorenzo
    11k
    Ili nek mijenja formaciju, ili nek stavi igrače na svoje pozicije...nemoraju Bulat, Baturina i Vidović svaki put započeti u prvih 11, ako se vidi da to ne funkcionira.
  • Nolifer
    6.5k
    Stavil sam nulu u predictoru. Jer nakon svega, to nam je bod ko kuća. Jer kuća trenutno gori. Nema ko u napadu zabiti taj jbni gol. Da se skupimo tu sa zone, možda bi onda bila golijada. Ovako ako izvučemo bod dobro je. Nadam se da sam u krivu i da će me demantirati..

    E i da nek ubaci konačno 352 kao početnu postavu, nek promjeni više ovaj usrani 4231, ako nemamo krila.... Jer nisu popili Redbull... Popij Redbull i dobit ćeš krila i poleti iz ove kaljuže i močvare.....
  • NitkoBitan
    11.7k
    grijeh mi je ne otić na Maksimirzagr

    Navijaci su tu da budu podrska klubu i kada je najteze. To je kriz koji nosimo na ledima. Nekad se veselimo nekad tugujemo ali smo TU.

    Postoje nacini kako se iskazuje nezadovoljstvo a to definitivno nije vegetiranje u kaucu/birtiji nedjeljom popodne.

    Bilo je kroz proslost i puno mucnijih trenutaka pa smo eto sve prezivjeli. Naprosto kad prodes puno takvih trenutaka naucis da ce kad tad biti bolje, a ja sam uvjeren da ce biti bolje vec nakon utakmice u nedjelju.
  • deda
    27.5k
    Kako zasada stoji prodaja?DrawTube

    200 ulaznica
  • Mlađi referent
    10.4k
    Mogu me jedino pozitivno iznenadit sutra.
  • Krizy
    35.4k
    Nevistić - Ristovski, Theophile, Perković, Ljubičić - Ademi, Bulat - Špikić, Baturina, Vidović - Emreli
  • jp23
    2.2k
    To si sad i ti postao insider, ili samo priželjkuješ takav sastav :grimace:
  • Krizy
    35.4k
    Samo priželjkujem neke promjene.
  • Rex Ramae
    2.3k
    Nadam se samo da će Mišić i Perić biti na klupi.
  • jedan u nizu
    5.7k
    Kako bi lijepo bili vidjeti Vrbancica u prvoj
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.