• DiddyGuela
    944
    Nadam se Ljubicicu na klupi. Stvarno mi je muka gledati ga kako prodaje pas za pasom. Nema veze sa nogometom. Neka malo odmori i ohladi.
  • Blueshadow86
    960
    Nije loša ideja, ali ja bih ipak Mišića malo posjeo na klupu, a Ljubičića ubacio u vezu, gdje on prirodno i pripada. Pa da vidimo.
  • Muka
    344
    Volio bih vidjeti Mišketa, Halila i Bulata u vezi da vidimo kako to funkcionira. Pošto mi nemamo napadača, Drmić je veteran, Kulenović je amater, volio bih vidjeti neku ludu igru s lažnom devetkom, ionako nam napadač služi za spuštanje u krilo našoj obrani. Max nije stoper, lik je prespor za tu poziciju i kretnje mu nisu stoperske.
  • Kaktus Car
    341
    Na kraju Mišić ispada još jedna žrtva izgubljenog trenera? Što je točno Mišić skrivio? Čak i ako ofanzivno trenutno ne može pomoći kao ranije (jer čini se ne postoji ni ideja, ni plan što i kako u napadu), u obrambenoj fazi je i dalje ključan igrač. Bez njegovih intervencija bi se otvorilo još više prostora za protivničke kontranapade.
  • austrijanac
    2.7k
    obrambenoj fazi je i dalje ključan igračKaktus Car

    Ovaj dio ti je problem jer je ove sezone dosta pao i obrambeno, ali nije on kriv za to. Ima puno drugih problema.
  • DiddyGuela
    944
    Bulat djeluje nedodirljivo u veznom redu a zapravo ti njegovi prekidi i sut izvana prikrivaju njegov nedostatak igre bez lopte. On prakticki ne postoji u izgradnji igre, ne nudi se stoperima, vrlo slabo veze igru. Statican je i mekan za destrukciju. Volio bi ga vidjeti na poziciji 10 gdje je puno blizi golu.
  • Kaktus Car
    341


    Tko je bolji defanzivno od Mišića u veznom redu ove sezone? U cijeloj ekipi? Mišić možda nije na razini iz prošle sezone (ali tko je?), ali i dalje Dinamu znači jednako kao Modrić repki. Uz Petkovića je najvažniji igrač u klubu. Startati bez njega bi bilo riskantno, najblaže rečeno.
  • austrijanac
    2.7k

    Zato i kazem da nije iskljucivo njegov problem sto je obrambeno pao.
    Tvrdim vec neko vrijeme da je sramota da nijedan trener nije razvio igru bez njega, jer budimo objektinvni i realni, on nije De Bruyne da nam je toliko kljucan.

    Da slazem se, tesko je zamislit nasu ekipu bez njega, ali to je greska svih nasih trenera sto ne znaju nac nacin.
  • Olmic
    2.7k
    Neva
    Rile KTC Peric Perkovic
    Sucic Bulat
    Spikic Vidovic Marin ( nazalost )
    Drmic
  • hardek
    1.4k
    Ja bi probao 4-3-3 sa Vidovićem na lažnoj 9.

    Nevistić
    Rile KTC Max Perković
    Mišić
    Baturina Ljubo
    Špikić Vidović

    Lijevo krilo sam pustio prazno al možda bi čak probao sa Rukavinom od početka. Nije da ostali blistaju. Druga varijanta bi bila Špikić lijevo i Kaneko desno.

    Trebamo brzinu na krilima, Vidović se spušta niže i kombinira sa Baturinom a krila i Ljubo iz drugog plana traže dubinu.
  • Facke
    2k
    Taktika/igra s laznu devetku je najgluplja koja postoji. To nikad ne funkcionira.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Taktika lazne devetke je najgluplja koja postoji. To nikad ne funkcionira.Facke

    ???????
  • marcio amoroso
    32.4k
    PericOlmic

    What a surprise
  • Patak
    2.2k
    Kaj se sad i u Mišića sumnja? Mala kriza pa na klupu da skroz potone...Vratiti će se u formu samo igrom.
  • Orc123
    5.1k
    Sosa ce umjwsto Perica, a Perkovic umjesto Ljube
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.