• miro
    3.2k
    pitanje je u biti jako dobro. Moj odgovor bi bio Baturina bez obzira na sve
  • Nino Bule
    11.6k
    Ma nije tu trener kriv iako mu izjave nisu za pohvalu, jebiga prebrodit ovu fazu i hitno mjenjat kako klub funkcionira, ovo su sve rezultati prijelaznog roka, i ovo sta si doveo kasno si doveo da bi se uklopili u neku stabilnu momcad nego je svaki tjedan nova borba
  • The Undertaker
    4.1k
    Krajnji domet ove Uprave je Neno Bjelica ali im je on preskup. Nema smisla zazivati novog trenera dok su neznalice na katu. IO treba naći pogodnog PU (neka Vlatka ostane kao sekretarica) pa neka radi i snosi odgovornost.
    Danas drugo poluvrijeme i nismo igrali loše. Ono što je loše da bolje igramo kad trener odstupi od svog plana. Uza sve olakotne okolnosti, ovo što Dinamo pokazuje je jako loše i igrački i trenerski.
  • Majki2111
    2.6k
    Poanta je bila da se može navesti prezime ili dva. Ja bih rekao Brunu, ali to je to. 2021 mislim da bi odgovor bio opširniji. Nije li tako?

    Prije 3 godine dolazio sam vidjeti koju bravuru će napraviti Orša, Petko Majer? Kako će Jakić ispuniti potencijal terijera.

    Danas? Eventualno Bulat. Ali nema tu mesa puno.
  • Majki2111
    2.6k
    Danas sam prvi put od kad sam na Sjeveru krenuo po stepenicama minutu prije zvižduka. Dapače prvi put od kad pohađam Maksimir. A to je od 06.12.2014. Prije sam bio na Istoku.

    Po prvi put sam blejio i izgovarao riječi samo. Nisam ruke dizao cijelo drugo poluvrijeme. Totalno bunilo. Osjećaj nemoći. Spoznaja da nema mesa za zabiti gol na Maksimiru. Da nema potencijala za bolje.

    Inače sam strpljive prirode i treba mi dost da izgubim vjere oko Dinama. Ali danas sam izašao sa Sjevera i razmišljam si: Vau zar smo fakat ovolko loši.

    Ja sam ponovo na Loksi na Sjeveru. Ali moraju me uvjerit da ima potencijala za boljitak. Ne znoj i ne krv na terenu. To se podrazumijeva.

    Ovolko nisam od kad je zone pisao nakon tekme. Danas su u meni probudili igrači reakciju.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Obožavam ovu izjavu "pa nije Jakir kriv, nije slagao kadar, dajte mu zimu". Na temelju čega bi Jakir trebao dobiti zimski prijelazni rok?
  • Beli
    149
    Upravo to! Jakir ne bi trebao ni docekati trening u 11 ujutro kao nas trener
  • Orc123
    5.2k
    Ja se fakat divim ljudima koji daju potporu Jakiru jos uvijek i amnestiraju ga odgovornosti a izgubili smo 4 od 5 utakmica i to protiv ekipa koje su fakat srednja zalost uz sve isprike istima. Neki k..ac se događa, ili te ne slijede igraci ili ne mozes doprijeti do njih ili koji k.. drugi ali ti si trener Dinama, kakav god kadar nio limitiran opet imas duplo bolji kadar od svih klubova protiv kojih si igrao u ova 2mj a od nekih i 10 puta skuplji kadar i da ti izgledas ovako kako mi izgledamo nije normalno i to je cista odgovoenost trenera! Kako nije utjecao na dovođenjw igraca? On je zazivao Sosu, Halila, Brodica, Kuleta...gdje su ti igraci...? Halil i sosa? Ni jedan nije dobio postenu priliku, pogotovo sosa i to pored ove kriminalne obrane! Ksj prilika je prijateljska tekma ili ponikve? Na tim otanicama je isto igrati kao na Maksimiru?
    Istjeras igraca koji bio standardan u shahtaru a ljubo nize greske iz tekme u tekmu. Prrkovic trune na klupi....koji k... je zaustavio prodaju Menala, doveo Kuleta, Sosu i Halila ako igra istih 14-15 igraca? O kakvoj davanji prilike govori on? Jel davanje prilike zadnjih 15min ili 2-3 utakmice u nizu!? Koji se k... Gomilao kadar kvantitetom a ne kvalitetom? Cemu populisticke izjave...preuzmi odgovornost!
  • Majki2111
    2.6k
    Jer je imao nedavno iskustvo u Rijeci koju je digao sa dna u polusezone do TOP 3 na kraju sezone, uz zimski prijelazni rok.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Jedno je taj posao raditi u Rijeci, a drugo u Dinamu. On je tada u Rijeci uzeo 3 igrača Dinama (Marin, Dilaver, Janković) te su mu oni bili okosnica momčadi. Jakir nema dovoljno kredita da izdrži do zime ovim tempom, em što užasno igramo em što smo bodovno neučinkoviti. Da imamo barem jedno imao bi moju podršku, ovako sam skeptičan
  • Majki2111
    2.6k
    To u Rijeci pokazuje da je sposoban donijeti dobre odluke kada ima ovlasti.

    Zadnji sam ja koji ću čovjeka čije struke nisam ja blatit i govorit da ne zna. Jer ja nemam tolko znanje da za nekog kažem da ne zna. Čudi me što ovdje na Zoni ekipa si uzima za pravo reći za tuđeg stručnjaka da ne zna.

    Zamisli da tebi ja kažem izravno ili iza leđa da ne znaš crtat grafički...
  • Captain America
    14k
    Na temelju čega bi Jakir trebao dobiti zimski prijelazni rok?Imamo Dinamo

    Plafon ovih u uredima je dovođenje Bjelice. Ljudi su zaboravili da je Nenad nanizao desetak utakmica u drugoj sezoni s pobjedama na mišiće, a u ofenzivi je imao Ademija, Olma, Oršu i Petkovića. Jakir danas ima Bulata, Baturinu van forme, dojučerašnjeg juniora Vidovića (koji nije krilo), Emrelija i radno krilo Špikića.

    Krajem 10. mjeseca dovesti trenera i očekivati veliki pomak je smiješno. Donijet će ti nekakav pozitivan impuls na 2 tjedna i onda opet sve po starom. S natjecateljskim utakmicama svaka 3 dana nemaš nikakvog vremena za uigravanje automatizama. Više zonaša je javilo da su Riječani na snetu upozoravali na kondicijskog trenera koji je odradio ljetne pripreme i probleme koje su oni imali. Slično se i nama događa, a za značajniji pomak moraš pričekati zimske pripreme. Bišćan je nagazio igrače prije superkupa pa se sam pokajao jer se vidjelo u drugom poluvremenu da je to bila pogreška.

    Ovo nije situacija kad je došo Čačko na svlačionicu punu igračina koje je vodio diletant pa da će se nešto čarobno promijeniti dolaskom novog trenera. Golmanu treba dati podršku, stopere nemamo, lijevog beka nemamo, napadača kojeg je trener zazivao nemamo.

    Zna se ko su glavni i odgovorni koji bi prvi trebali otići. Igrači su to isto dali do znanja nakon Gorice. Tek kad se to kriminalno udruženje makne, trebamo razgovarati o Jakiru i njegovom stožeru.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ljudi božji, dinamo u nizu gubi utakmicu za utakmicom, to ne bi bilo čudno da se igra protiv momčadi koje su igrački bolje...

    Gubi se od hajduka, ballkanija, gorice, plzena.... jbt ja u ta 4 kluba možda mogu izvući 5 igrača koji bi imali mjesta u dinamu...
  • Mali Zeus
    9.8k
    ↪Imamo Dinamo To u Rijeci pokazuje da je sposoban donijeti dobre odluke kada ima ovlasti.Majki2111

    Što je s odlukama jučer i otkad je trener. Znači njegove odluke su dobre samo kad dovede svoje igrače kao?

    pet, frajer je izgubio PET utakmica, Bišćan je letio zbog dva poraza i remija u AEK-u. A ovo je još sve skupa 3 put gore.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.