• Ivdzo11
    3.1k
    Kažnjen je i zato što su gostujući navijači (BBB) od 63. do 66. minute skandirali “Boj se bije, bije, ustaški se barjak vije za slobodu i za dom - hrvatski dom…”, čime je počinjen prekršaj iz članka 87. Disciplinskog pravilnika HNS-a, zbog čega se utvrđuje novčana kazna u iznosu od 17.000 eura pa se na temelju odredbe članka 38. st. 1. DP HNS-a izriče ukupna novčana kazna u visini od 18.000 eura.
  • jedan u nizu
    6.5k

    vec cijelu sezonu se toci alkoholno pivo
  • nemapredaje
    2k
    Na “manjim” utakmicama
  • Majki2111
    2.7k
    Ko godišnjak velim:Ne treba, hvala." :smile:
  • Eduardo
    17.8k
    Službena stranica Konferencijske lige. Može se reći da ima raznolikih odgovora.

  • Krizy
    38k
    Najbolji odgovor, Kastraldo :lol:
  • Eduardo
    17.8k
    I ovaj četnički smrad se naslađuje trenutnom situacijom dinama.

  • Mali Zeus
    10.3k
    Ionako se pojavljuje u svim medijima kad god kaže neku glupost ili jede parizer. Je li baš potrebno da ga i ovod gledamo i to na Dinamovoj temi....
  • Blue Austrian
    337


    On non stop vodi neke imaginarne bitke, dvoboje, utakmice sa dinamom i Hrvatskom.
    Nema prilike gdje on ne koristi situaciju za neku izjavu "kontra" nas.
    Da ima razlog moglo bi se reci ajd odgovorio je, reagirao je ovo ono, ali ovo je stalno iz cistog mira.
    Slicno kao kod Tovara koji se naprimjer na objavi o rasprodanom Poljudu sjete nas kako to mi nikada necemo imati.
    Ako to nije dokaz kompleks manje vrijednosti onda ne znam...
  • Eduardo
    17.8k
    dobro, možda je potrebno možda i nije. Isto tako je l' potrebno da svako malo netko propitkuje je l' na forumu potrebno objaviti ovo ili ono? Preskoči smrada i ok.
  • Paggini
    8.5k
    Tko god mi kaže da je osuđeni kriminalac "zaslužan" za "stvaranje velikog Dinama", samo treba poslati snimku gdje Vučić tvrdi isto.
  • Mali Zeus
    10.3k
    ↪Mali Zeus dobro, možda je potrebno možda i nije. Isto tako je l' potrebno da svako malo netko propitkuje je l' na forumu potrebno objaviti ovo ili ono? Preskoči smrada i ok.Eduardo

    To je forum, na kojem raspravljamo je li nešto potrebno ili ne, među ostalim. :)
    Nekad preskočim nekad komentiram.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Da ima razlog moglo bi se reci ajd odgovorio je, reagirao je ovo ono, ali ovo je stalno iz cistog mira.Blue Austrian

    Nije to niš iz čista mira, to mu dobro dođe da mu ekipa zaboravi da je Kosovo izgubljeno. On sve to priča da izbjegne reći - Kosovo više nije Srbija. Al eto uvukao sam se u raspravu o četniku na Dinamovoj temi.
  • miro
    3.3k
    Vučić je emotivno na razini 15 godišnjaka, intelektualno možda i ispod toga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.