• Infinity
    15.2k
    Ostavio bih ja da igra kad tko hoce, tj da nema diskvalifikacija, ali to nema smisla. Prvo sto meni prave veci posao, a drugo ako ce igrati svako peto kolo onda bolje da ne igraju.

    Ja sam napravio gresku sto sam ostavio prijave do desetog kola, a diskvalificiram nakon tri neaktivna. To isto stvara dodatni posao, a nije da je se prijavilo igraca koji su aktivni, mozda 2-3 i jos hrpa s prognozom u cetvrtom kolu pa s diskvalifikacijom u sedmom. I bit ce ih jos takvih. Iduce sezone diskvalifikacija nakon tri propustena u nizu ili pet ukupno, a isto tako nema prijava nakon treceg kola. Deset je previse. I svakako su neki zeljeli pred sezonu da prognoziramo strijelca i slicno pa bi prijave mogli provesti i ranije. Al o tome nakon Nove godine, imat cemo sest mjeseci da usavrsimo sve.
  • Eduardo
    17.3k
    odlično ti to vodiš, po meni je ovo s diskvalifikacijama dobra stvar. Kažem, žao mi je samo što su aktivni forumaši zanemarili igru. Ostalo je super, osim mog prognoziranja. Bio sam relativno OK u prva 2-3 kola, od tada katastrofa.
  • reziser
    6.2k
    Ovi jokeri ubijaju. Bolje ih ne igrati.
  • BluePhone67
    3.2k
    Meni kazes :razz: uvjerljivo zadnji, kada sam prvi put stavio i pogino vise se nisam izvukao.
  • reziser
    6.2k

    Zbilja bolje ih ne igrati.
    Jednom fulas - 10 i Aj bok. Nema povratka
  • El Capitan
    74
    Pa onda nemojte igrati jokere, ja sigurno neću. Statistički, veća je šansa da ti odmogne nego pomogne.
  • Infinity
    15.2k
    Minus bodovi za sve koji nisu igrali na pobjedu Dinama :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    TABLICA OSMOG KOLA:
    #   Igrac                        bod         joker          bonus       uk.bod
     1. cron1ck                       4            --             2            6
     2. deda                          4            --             2            6
     3. Carrasco                      3            --             0            3
     4. Cosey                         3            --             0            3
     5. Danijel                       3            --             0            3
     6. Dudu                          3            --             0            3
     7. Hipo                          3            --             0            3
     8. MM17                          3            --             0            3
     9. nkdz                          3            --             0            3
    10. Torres26                      3            --             0            3
    11. ZVONZI                        3            --             0            3
    12. Ani                           1            --             0            1
    13. Blaz                          1            --             0            1
    14. bk5b                          1            --             0            1
    15. calcaneus                     1            DA             0            1
    16. Cavalera                      1            --             0            1
    17. davidinamo                    1            --             0            1
    18. Dubrava86                     1            --             0            1
    19. El Capitan                    1            --             0            1
    20. gh0c                          1            --             0            1
    21. Gorica86                      1            --             0            1
    22. GZomanid                      1            --             0            1
    23. komar                         1            --             0            1
    24. Kwedi                         1            --             0            1
    25. LovroZG                       1            DA             0            1
    26. MarkoN86                      1            DA             0            1
    27. Neki tip sa Zapada            1            --             0            1
    28. Okrugli                       1            --             0            1
    29. Plavko39                      1            --             0            1
    30. Somport                       1            --             0            1
    31. Tundra86                      1            --             0            1
    32. bezvangori                    0            --             0            0
    33. Bosna86                       0            DA             0            0
    34. Eduardo                       0            DA             0            0
    35. Infinity                      0            DA             0            0
    36. marcio amoroso                0            DA             0            0
    37. markoli                       0            DA             0            0
    38. Marko Kovačević               0            DA             0            0
    39. Mulec86                       0            DA             0            0
    40. reziser                       0            DA             0            0
    41. Simke                         0            DA             0            0
    42. xavier                        0            DA             0            0
    43. BluePhone67                  -10          2xDA            0           -10
    

    Bodovi:
    Sesvete - Dinamo II
    Tocan rezulata 3-0 - 3 boda
    Pobjeda Sesveta - 1 bod (ako ste pogodili tocan rezultat ne dodaje se ovaj bod)
    Geljic strijelac prvog gola - 2 boda
    Cosic strijelac prvog gola - 1 bod
    Vranjkovic strijelac prvog gola - 1 bod

    Dinamo - Istra
    Tocan rezulata 1-0 - 3 boda
    Pobjeda Dinama - 1 bod (ako ste pogodili tocan rezultat ne dodaje se ovaj bod)
    Gavranovic strijelac prvog gola - 2 boda


    Molim sve igrace da provjere svoje bodove, te da prijave moguce greske. Ako je moguce napravite to sutra u toku dana kako bi u nedjelju mogao napraviti ukupnu tablicu.

    Pobjednici kola su cron1ck i deda kojim ovom prilikom cestitam. Za najbolja tipovanja nagradjeni su s po dva bonus boda.

    Da preduhitrim pitanje. Za korisnika Tuba1986 tipovanje nije bilo priznato i nece biti priznato ni ubuduce nikome tko tipuje nakon posljednjeg roka. To sto tema nije bila zakljucana ne znaci da rok ne postoji. Meni je zao jer je na jednoj utakmici sakupio tri boda, ali ne zelim probleme u buducim kolima kada se opet moze dogoditi da tema slucajno ostano otkljucana. Na srecu nije bilo nikakvih malverzacija. I kolega je bio korektan i tipovao samo jednu utakmicu, al pravila su ista za sve. Sutra ce netko drugi tako okasniti sat vremena, a tema ce biti zakljucana i iz tog razloga mu tipovanje ne mogu uvaziti. Takve situacije smo razjasnili na problenom i u prvom kolu kada je bilo 'sve' moguce. Do sad se trebalo nauciti.


    I jos nesto izuzetno bitno za jokere. Kao sto mozete vidjeti, 14 igraca je odigralo 15 jokera. BluePhone67 je bio malo previse optimistican pa je igrao i pobjedu B momcadi u Sesvetama i tu je otisao u minus 10 bodova. Ostalih 14 jokera su primjer kako se igra joker. Nitko nije uspio skinuti tocan rezultat, vecina je tipovala 2-0 i 3-0, ali zelim naglasiti kako su svi pametno birali utakmicu, utakmicu u kojoj Dinamo 'mora' pobjediti, utakmicu na domacem terenu protiv slabije momcadi. Ne mozete igrati joker na pobjedu Dinama u Manchesteru. To moze proci, al kolika je mogucnost? Neki se bune protiv jokera i govore kako ih to tjera u minus, ali u pravilniku jasno pise kako jokere ne moras iskoristiti. Istina da su mnogi u minusu, ali vecinom zbog bubanja. Ja sam ih iskoristio cak cetiri puta. Jednom sam ubrao deset bodova i tri puta sam pokupio nulu. Igrajte pametno i minusa ce biti puno manje. Imate deset jokera za sezonu koja traje do Bozica i u kojoj ce za tipovati biti preko 30 utakmica u narednih devet kola. Birajte utakmicu gdje je pobjeda Dinama sigurna, a samim tim u nula na vasem rezultatu, pa ce na taj nacin prije sjesti 10 bodova nego -10.

    Jos jednom. Provjerite svoje rezultate i javite greske.
  • Tuba1986
    68
    @Infinity Ma i mislio sam da neće bit priznato al rekoh nemam ništa za izgubit ako probam.
  • Infinity
    15.2k
    A jbg, ja sam moderaciji na prvu rekao da bih ti najradije priznao i da cu priznati, ali sam onda pri izradi tablice malo razmisljao i to prvo ne bi bilo fer prema onima koji su ranije okasnili, a nisu tipovali jer je bilo zakljucano. Druga stvar je to sto bi se moglo dogadjati da ljudi meni pisu u inbox ili ovdje na ovu temu svoje zakasnjele prognoze, a ne zelim imati takvog posla. Pravila su pravila i jbg. Zao mi je jer si imao dobru prognozu, al isto bi bilo i za los joker i da je trebalo ici -10.
  • Infinity
    15.2k
    Otvoreno je OSMO KOLO!!!

    Rok za prognoziranje:
    24.09.2019., utorak, 14.30h

    Nemojte se zeznuti cekajuci srijedu, igra se u utorak.
  • BluePhone67
    3.2k
    Krece i Futsal Dinamo za prognoziranje :cool:
  • Infinity
    15.2k
    Da, da :grin: Bio sam dobrica pa sam zalijepio momcadi oba kluba, da se ne patite :rofl:
  • BluePhone67
    3.2k
    Ove njihove ne poznam, a ovi nasi nisu osvjezeni dolasci i odlasci tako da je sve kako treba biti, neizvjesno.
  • Infinity
    15.2k
    Ne znam, ne pratim futsal, al mislim da bi barem kod njih trebalo da je osvjezeno, ipak su prvaci, red je da su barem trunku profesionalniji. Nadao sam se da ce netko ovdje na forumu otvoriti temu s igracima FD nakon sto je neki dan netko trazio i tad sam mislio tu temu zalijepiti u link, al nitko nista. Za par dana prvo kolo, a nemamo spisak igraca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.