• Klenx
    4.1k
    Aha onda je ok :D
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Cestitke pobjedniku :grin:
    Svaka cast i Krizy i Infinity na volji i zbrajanju :clap:
  • lucky luciano
    259
    Jel ima predictora ove sezone?
  • Infinity
    15.2k
    Sto se mene tice, nema. Mozda ako se @Krizy hoce uhvatiti posla, jer meni nakon par kola padne volja :rofl:

    S obzirom koliko Zona sad ima korisnika, bilo bi sigurno preko 200 ucesnika, nema sanse da to netko s osmijehom vodi rucno :rofl: Iskreno, malo je i do vas ucesnika koji malo igrate, pa malo ne igrate. Krizy je prosle sezone vratio par ljudi, a mislim da se zeznuo s tim.

    Sad je vec i kasno, al ja bih ga vodio samo u skracenoj verziji, tj. pises samo rezultat, pet bodova za pogodak, dva ako si pogodio ishod. Maksimalan broj ucesnika bi bio 30tak, trebalo bi se unaprijed prijaviti i prognozirati nesto poput broja bodova u ligi, dosega u Europi, najboljeg strijelca sezone i slicno. Sve to za bonus bodove na kraju. Uzimajuci u obzir broj ljudi koji ce htjeti igrati to nema smisla, al kad ja znam da ni jedne sezone nije bilo da vise od 30-40 ljudi odigraju svako kolo onda bolje i ne praviti.

    Jesam pokrenuo, ali ne trazim da moja bude zadnja. Ako Krizy hoce voditi i sam cu igrati, ali se oko pravila i vodjenja stvarno ne zelim mijesati. Nemam volje.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ili jednostavno igramo fantasy umjesto predictora? Ako ce zazivit onaj spomenuti..
  • Tundra
    510
    Ili jednostavno igramo fantasy umjesto predictora?Efes Pilsen

    Jebena ideja, neka netko od moderatora napravi ligu i pošalje kod
  • Bosna86
    11.5k
    Ja bih predložio da kotizacija bude 5 eura i da ide nekome tko će se zajebavati s tim… Ako ćemo igrati do Božica, Nek si xy osoba za tih 6 mjeseci uzme 20 eura mjesečno za kavu, a ostalo Nek ide u fond nagrada
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ne znam vrijedi li zajebancije uopce.. svaka cast deckima sto su izvukli proslu cijelu sezonu do kraja, al skupljat po 10-ak stranica postova i vodit evidenciju je onak.. ludost :grin: jest da je time fokus na Dinamo, a fantasy mix, al bar niko ne mora ulagat dodatno vrijeme na to
  • ksapi
    2k
    Po meni je puno efektnije napraviti HNL predictor ligu, max 36 igraca i pogadaju se reze svih utakmica u ligi, igra svako sa svakim po 1 kolo (koliko traje HNL).

    Prijave u vise krugova, prvi kriterij bi bio proslogodisnji plasman u predictoru, onda drugi krug po forumaskom doprinosu, a tek onda slobodne prijave za ostale. Ali naravno i to netko mora voditi, samo sto bi posla bilo puno manje nego s ovim otvorenim predictorom.
  • Juznjak
    2.9k

    Mislim da neme tu velike zajebancije ako će biti kao FPL. Samo se treba napravit liga i ovdje ostavit kod i tko želi nek uđe. Ostalo sve radi sama aplikacija.
  • Bosna86
    11.5k
    Biti će predictor… Uzeti ću ja na sebe to

    Večeras ili sutra popodne će biti otvorena tema
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.3k
    Prediktor vrijedi samo za hnl?
  • NitkoBitan
    11.7k
    Gdje je zapelo sa azuriranjem rezultata?
  • Bosna86
    11.5k
    Krenuo sam danas rješavati to… Biti će do novog kola sve ispravljeno

    Puno posla a malo vremena… Poslije ove pauze, truditi ću se biti brzi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.