• Jurki
    8.8k
    Ne shvacam zakaj se poteze pitanje smjene trenera koji je tu mjesec i pol?
    Ima kadar koji nije on slagal.
    Od pocetka sezone mu je jucer nedostajalo udarnih 6 igraca. 3 prodana, 3 van stroja.
    Ovak rasklimanu obranu nebi ni Guardiola, Ferguson i Lippi skupa uspjeli posloziti.
  • Jaro
    5.7k
    onda jeftinije bez trenera... ne kuzim zasto su uopce uzimali ikog do prijelaznog roka, kad trener moze raditi samo kad si slaze momcad...
  • bongo
    674
    Opet ću zvučati kao odvjetnik, ali jednostavno moram spomenuti.

    Dakle, sjetite se prošle sezone i Rijeke u prvom dijelu sezone, potpuno raštimana momčad, bez igre, bez rezultata, bez kemije unutar igrača..ukratko potpuno rasulo i praktički borba za ostanak u ligi.

    Dolazak Sergeja u zimskoj pauzi, rješavanje igrača za koje je procijenio da nisu za njegovu momčad, dolazak novih igrača, spoj mladosti i iskustva, karakternih igrača i dobili smo potpuno novu Rijeku na proljeće koja se izborila za Europu.

    Samo kažem..
  • Jurki
    8.8k
    kad trener moze raditi samo kad si slaze momcadJaro

    Di sam to napisal?
    Jasna stvar da treba iz ovog kaj ima videti kaj moze sloziti..
    Istina je da je jucer pickasto isel po bod i izgubio..
    Jedino kaj ne shvacam zakaj se forsira igra s krilima a krila nemamo tog kalibra kaj nama treba
  • CISCO
    161
    Man managment ravan nuli.

    Robovanje sustavu, a nema igače za takav sustav.

    Nimalo imaginacije, vica, sklonosti iznenađenju u taktici, niti malo prilagodbe na protivnikovu taktiku.

    Slijepo vjerovanje stoperskom paru koji je van svega i svake kritike, jednostavno degutantno ih je za gledati zajedno.

    Odluka da skroz zakuca japanca na kraj klupe za vjeke vjekova nakon one izvedbe za koju realno japanac nije ništa kriv (ne bi ništa rekao da ga je zakucao nakon što je imao 7 startova za redom u prvih 11 - ali ne...evo ti šansa protiv ponikvi i odmah u vatru protiv tovara.

    Silovanje na lijevom beku sa Ljubičićem pored Mike, Perkovića i Sose 8za kojeg se uopće ne zna kakav je).

    Baturina ni sam ne zna kaj treba igrati.

    To je sve van svake pameti.

    Nema tu kruha.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Opet ću zvučati kao odvjetnik, ali jednostavno moram spomenuti.bongo

    Nije to niš kao odvjetnik nego realno.
  • Ali
    1.9k


    Baš to, čovjek je Rijeku doveo od borbe za opstanak da slijedeće kolo može preuzeti prvo mjesto na tablici. Jer je dobio vremena da se zahvali igracima a sa druge strane Miskovic mu je dao potpunu slobodu pri odabiru. Pitanje je koliko u Dinamu ima slobodne ruke i moze li Kaneka i Marina otpisati, jer tu kod nas nikad neznas tjo gura koga.

    Sad ce se javiti ekipa i reći da on mjesec dana nije trener Rijeke, da ali budimo realni Sopić je samo nastavio na uigranim shemama.

    Nemože mu se prigovoriti da ne proba, svaku tekmu je mijenjao svih pet mogucih igraca ili cetiri (jednom, radi dvije prisilne). Ako se nevaram u ovih mjesec i pol je isprobao valjda svih 25 igrača a mislim da ni za jednog nije dao on suglasnost nego je sve njih zatekao, mozda Ademi je taj za kojeg se moze pretpostaviti da je trener sudjelovao u odluci. Sa druge strane nema nitko u svlacionici pravo reci da nije dobio priliku. Za razliku od zadnja dva trenera koji su u pravilu koristili 14-16 igrača a puno njih nije ni znalo zakaj ih nema na terenu. Da ne spominjemo izmjene kod prethodnika, cijedili su se igraci do krajnih granica, mozda je to sada i razlog zasto nemamo za derby Rileta i Spikica pa ni Petka realno, jer su ljudi od proljeca bili na terenu u pravilu full time, a nije da nije bilo dosta utakmica , pocesto srijeda nedjelja...

    Tako da je ovo faza kad se isprobavaju raspolozive opcije, kvantitete u svlacionici ima, mozda i previse, a kvalitete nema. Osobito za ono sto trener inace.do sad igra a to je brza prodorna krila sa okomitim i brzim loptama bez puno đonjenja lopte i vracanja unatrag. A to ak smo realni imamo bezbroj takvih igraca koji ili imaju jednu nogu ili su nesigurni u sebe pa igraju alibi povratnu....
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.2k
    mene je strah da ćemo i dalje ljubu gledati na beku jer mika ima u ugovoru nastupe i minute za koje se veže odšteta. Ista stvar sa Ademijem

    treneru evo ti ekipa, ali gle ovog možeš ovoliko koristiti ovog ovoliko, nemoj slučajno više jer ćemo morati platiti dodatnih 500k

    malo nezahvalno, ali jebiga, nije trener dinama biti lako.

    Očekujem da Jakir izvlači maksimalno iz ekipe koju ima na raspolaganju
  • Paggini
    7.4k
    Ljudi božji, pričate o mijenjanju trenera kojeg smo zazivali godinama i koji je svugdje ostavio trag nakon OSAM UTAKMICA. Ovo me žešće podsjeća na tovarnet nakon prvog kihanja sezone. Rugali smo te klaune jer mijenjaju pet trenera godišnje, a mi bi isto napravili s najboljim trenerom kojeg Hrvatska ima.

    Jel ima boljeg? Nitko ovdje nije dao alternativu, samo da ga se mora MAKNUTI. Neka nas vodi ovu sezonu, odradi zimski prijelazni rok i pripreme pa će se onda podvući crta, ali mijenjanje trenera SADA bi nas tek bacilo u krizu i kaos.
  • Jaro
    5.7k
    ja ga bogme nisam ni zazivao...
  • Paggini
    7.4k


    A pričam općenito o razmišljanjima i na forumu i po komentarima okolo naokolo.
  • Infinity
    15.3k
    Što se tiče Slavena, složili zicere, kaj ćeš, takav je nogomet, protivnik kakav god bio će ti nekad složiti zicer i za to imaš obranu ili na kraju vratara da to spasi. Ne očekujem da ćemo protiv svih biti tak dobri da nam protivnik neće složiti nijednu priliku.Mali Zeus

    Kako onda mi jucer nismo slozili ni jedan zicer?
  • Mali Zeus
    9.8k
    Kako onda mi jucer nismo slozili ni jedan zicer?Infinity

    To je druga priča. Bila je priča o tome da nam je Slaven složio zicer i na to sam se referirao.
  • marcio amoroso
    32.6k
    kojeg smo zazivali godinamaPaggini

    Tko ga je zazivao godinama i zbog čega točno?
    najboljim trenerom kojeg Hrvatska ima.Paggini

    Reci da se zezaš. Najbolji trener kojeg Hrvatska ima
    :rofl:

    Pa Leko ga je školovao jučer. Doslovno školovao. Dopustio da nam se stoperi dodaju sa Mišićem, a naprijed nismo prismrdili golu. To najbolji trener. Ma daj.
  • Cruyff
    45


    Jesi li ti ikad pozitivan oko bilo čega ili si kao i svaki senzacionalistički novinar koji nakon svakog poraza sipa drvlje i kamanje, a tijekom dobrog perioda šuti i čeka poraz?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.