• dZg1986
    386
    Da imamo malo bolju obranu bio bih 100% siguran u pobjedu, ali ovako.. Treba to dobro posložit
  • Majki2111
    2.7k
    6/8 pobjeda je sreća? :gasp:
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Vjerujem u Bernauera maksimalno. Valjda ćemo izgurat taj jebeni poljud , pa njima kreće pakao sa utakmicama. Porazom od nas njima je sezona praktički gotova. Prelagano da bi bilo istinito.
  • Maksim Maksimirski
    4.6k
    Ovu utakmicu je izgubio trener Čabraja jer je ničim izazvan na poluvremenu izvadio veznjaka i stavio 1,90 visokog napadača Bulatovića koji je zajedno sa još jednim slabo pokretnim tornjem Tucijem drugo poluvrijeme igrao u napadu.

Prvo poluvrijeme (dok je sastav bio normalan) Lokomotiva je sa Hajdukom igrala 50-50 utakmicu i onda je iz nekog nevjerojatnog razloga Čabraja odlučio drugo poluvrijeme igrati sa dvije leteće trvđave naprijed kao da je ovo nogomet 90-ih. Tu je Lokomotiva izgubila sredinu terena, nisu više bili sposobni zadržati loptu niti su u fazi obrane bili toliko jaki i Hajduk je počeo dominirati.
  • IstinaZaDinamo
    1.4k

Jesi im gledao utakmice? Nas su dobili kako su dobili, Rijeku poslije odbijanca, Varazdin u zadnjim minutama, a Rudes i Slaven najvise na kvalitetu livaje.

Da su danas igrali protiv nekoga kome Tuci nije u napadu i tko ima malo iskusnijeg igraca opcenito u ekipi, izgubili bi u hendikepu.
  • Jurki
    9.1k

Da obrazlozim..
    Mi smo sami pali, sami se ubili zbog brain farta Petka i Livija.
    Rijeka imala stativu.. ovi zabili jedva.
    Slaven i Rudes lagano rijeseni.
    Varazdin pao zbog kukavicluka ekipe i trenera, a mogli su lako bod iscupati.
  • Majki2111
    2.7k
    Znači dobili su utakmice jer protivnici nisu bili bolji od njih. Vrlo jednostavno.
  • DrawTube
    3.2k

pacijenti
  • Facke
    2.2k
    Da ih bar nabijeme 5:0 dele v Splitu. Nemrem ih zmisliti.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

Nije valjda da je netko odlučio pročitat taj esej?
  • agramZ
    2.3k
    mentalita poruka! :lol: jos po koju rijec i mogli bi izdati knjigu cijelu..
  • deda
    28.6k
    Svega mi ja mislim da ni oni koji su to pisali ne znaju što su htjeli reći. :monkey:
  • Jurki
    9.1k
    Svoju nemoc, glupost i promasaje je najlakse opravdati debilnim parolama.
    Uvijek je kriv netko drugi.. sudac, var, teren, vrucina, korporacija itd.
  • Nino Bule
    11.7k
    Poruka je sklapanje svih "talking pointova" u jedan proglas, redom hns, zagreb i dinamo, hdz, mamic, reprezentacija, bruno maric i suci. Dakle poanta je bila poredat neprijatelje hajduka i to je to, zato je i spisak podugacak.
  • Jurki
    9.1k
    jedini zakljucak bi bio kad bi oni osvojili titulu.. tad bi se magicno svi problemi rijesili.
    Daj mi titulu pa makar uz 25 sumnjivih penala.. ali to bi bila najpostenija titula od 1900te.
    Edit: kak to da nije bilo parola prvih 5 kola kad su dobivali?
    Dosla dva poraza i odmah nogomet otisel u kurac?