• Neki tip
    18.3k
    Meni reprezentativna stanka utjece samo na psihicko stanje, jer mi ide na onu stvar.Infinity

    Lako meni za tebe, problem je što se s tobom slaže i dio igrača. :lol: I oni bi da se nekako izravno kvalificiraju pa da se ne pate s tim kvalama bezveze..

    Nego, da se vratim temi, bez obzira što ja rep. pratim i volim, i meni u stanci usfali klupski nogomet i Dinamo.
    A smiješno mi je kak se to u uvijek vidi u čitanju SN.. u dane kad igra rep., ne zanimaju me gotovo, osim onih pola stranice, stranica o Dinamu. Kad je na štihu Dinamo, čitam svako slovo. :)
  • Hipo
    406
    Nemoj odmah urote. Nije Dinamo igrao ni jednu utakmicu petak nakon srijede u LP.deda

    Petak hnl pa onda srijeda Liga prvaka.
    prvi primjer ti je istra pa atlanta.
    A bit će ih još.


    Zaboli vas za repkuNeki tip sa Zapada

    To stoji :rofl:
    Ali nije da baš da ne pratim.

    Ali generalno se slažem s tobom.
    No meni i mnogima drugim su dinamo i repka potpuno odvojene priče.
    Dzis!
  • deda
    26.3k
    Pa ja mislim da je sasvim normalno da si uzmemo dan odmora više ako možemo. Bili bi budale u suprotnom slučaju. Iduće dvije tekme HNLa igramo u gostima u subotu recimo.
  • reziser
    5.8k
    svi znamo da su dinamo i repka dvije stvari, ali nemože se reći da ne pratimo i repku, naravno sa puno manje žara nego dinamo.
    Ali kod nekih "običnih" ljudi je za dolazak na dinamo bitan i rezultat repke, euforija....
    protiv istre očekujem max 3500

    zanima me kako će ići pretprodaja za atalantu
  • Hipo
    406
    Iduće dvije tekme HNLa igramo u gostima u subotu recimo.deda

    Jednu.
    Varaždin je u subotu.
    Što je i normalno jer je srijedu prije tog atalanta.


    S lokomotivom se igra u petak. Ali s razlogom jer je city u utorak iza.
  • Infinity
    14.9k
    Lako meni za tebe, problem je što se s tobom slaže i dio igrača. :lol: I oni bi da se nekako izravno kvalificiraju pa da se ne pate s tim kvalama bezveze..Neki tip sa Zapada

    Ne slazu se oni sa mnom, nego sam se ja slozio s njima. Njihova kurcobolja je razlog zasto sam postao derbi navijac reprezentacije, a onda sam zamrzio sve pauze za kvalifikacije. S vremenom su me prestali zanimati kvalifikacijski ogledi i s top ekipama. Samo SP i EP i zdravo. Radije pogledam neki film nego Hrvatska - Italija u kvalifikacijama. Postalo mi je nejasno kako netko moze gledati Azerbajdzan - Hrvatska, ali mi je jasno kako moze Dinamo - Rudes :rofl:
  • deda
    26.3k
    Moram priznati da se u potpunosti slažem s Infinityjem. Meni su te repkine tekme u 90% slučajeva bljutave, dapače čak bih rekao negledljive.
  • Bosna86
    11.1k
    Znas i sam da se po hrvatskim gradovima u Bosni to jos uvijek koliko toliko aktivno prati po kaficima, jednostavno nekad i ne mozes izbjeci...A sto se tice Rudesa, to si nas pravo sjebo sa predictorom.... Vise pratim da mi se poklopi rezultat, nego samu igru hahahahaha
  • Infinity
    14.9k
    Znam, tako sam slucajno i naletio na kraj meca sa Slovackom i pocetak s Azerima.

    Al znam biti u kaficu, sjediti pred TV-om, a glavu dizati tek kad rulja poludi nesto. Jednostavno me ne zanima, drugog objasnjenja nemam. Ove godine sam pogledao vise Hajdukovih europskih utakmica nego utakmica reprezentacije :lol:
  • xavier
    11k
    Dinamo mi je uvijek bio nešto malo više od reprezentacije. Daleko od toga da nisam itekako navijao za reprezentaciju, ali recimo to ovako: da sam morao birati uspjeh Dinamo ili reprezentacije, birao bih Dinamo. Svašta se izdogađalo zadnjih godina i navijanje za reprezentaciju je prešlo u gledanje gdje im naravno želim sve najbolje, ali se iskreno baš i ne živciram pretjerano kad ne uspiju. Zapravo zadnji put kad sam bio 100% nabrijan na utakmice reprezentacije bilo je još tamo 2008.

    Dijelom je to i do toga što me zapravo pomalo živcira što u tim trenucima svaki Hrvat odjednom postane navijač i pametuje o igračima i taktici, a pola ih valjda ni ne zna da se nogomet igra svaki tjedan. No naravno da je to njihovo pravo, radi se jednostavno o dvije sasvim različite vrste praćenja nogometa.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Potpisao bi se da Dinamo prezimi a repka ne ode na ep.
    Bez razmišljanja.
  • Majki2111
    2.5k
    Mene zanima sve. Kratko i jasno. Repka jer sam Hrvat a Dibamo jer sam Zagrepčanin. I oduvijek sam odgajan tako. Uvijek se sve pratilo.
  • deda
    26.3k
    Zanima te jasno, mi ovdje govorimo hipotetski da li bi izabrao Dinamo-Istra ili Hrvatska-Slovačka da se igra u isto vrijeme?
  • Draž
    1k
    Dinamo!!
    Pa njega pratim duže od repke.
  • Neki tip
    18.3k
    Ja onako usput, uz 3 druga razloga, napisao da mi se čini da će nešto malo manje ljudi doći nakon Azera nego da je ostalo kao nakon Slovačke i cijela se rasprava Dinamo ili (??) repka razvila.. :lol: .. Neka je, dali ste mi svojim komentarima dobru ideju za jednu zasebnu, vjerujem svima zanimljivu temu. Samo da ulovim malo vremena za dobar i poticajan uvodnik.. :)

    P.S. savim mi je jasno zasto veci dio vas misli da to nije nikako povezano, jer ne mozete zamisliti da bi vam rez repke utjecao na (ne)dolazak na Maksimir.. ne moze ni meni, a repku pratim jednako strastveno kao Dinamo. U svim momcadskim sportovima (bio jedan od 50ak navijaca na rukometnom 1/2 finalu u Bg 2012.). Ono sto hocu reci je da nisu svi takvi.. jer takvih kao sto ste vi, ili mi, ima 2-4 tisuce maks, sto se dokazuje iz kola u kolo. Govorim o onima na koje utjece i prognoza otprije 3 dana da ima 25% sanse za kisu. Dio ekipe dodje kad ih nogomet "uzme". A "pustio" ih je brzo i lako, s remijem protiv Azera. Nema.takvih puno, tu nema dvojbe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.