• Hipo
    406
    Od petka smo 1. na tablici.
    Uz pobjedu od 3 i više razlike i poslije jadranskog derbija čak i da hajduk osvoji bod tamo.

    Nije previše bitno ali lijepo ih je vidjet iza dinama.
  • Majki2111
    2.5k
    Jedno sa tribine, drugo na strimu na mobitelu. Dalo bi se skombinirat. :wink: :grin:
  • deda
    26.3k
    Ulaznice za Istru su ipak malo prilagođene:

    Tribina sjever dolje 30kn

    Tribina istok 50kn

    Tibina zapad dolje 70kn
  • Majki2111
    2.5k
    Utakmicom Dinama i Istre sutra se vraća HNL, a Puležani su skupili prilično talentiranu ekipu

    Mario Ćuže (19)- najbolji strijelac lige

    Denis Bušnja (19)- brz, okomit, odličan udarac, nekoliko nastupa za Rijeku za koju je već zabio par izvrsnih golova u pripremama

    Josip Maganjić (20) - posudba iz Fiorentine , može pokriti sve ofenzivne pozicije, 10 golova i 13 asistencija za Fiorentininu Primaveru

    Matija Fintić (22) -playmaker iz Dinama 2, odličan dodavač, najjača snaga organizacija igre

    Najzanimljiva ekipa za pratiti u ligi definitivno.

    cld6jrkbd7m31.png
  • bezvangori
    174
    Nisam vidio da se netko bacio u prognozu broja gledatelja, mogla bi se otvoriti nova prediction kategorija i za to?

    Nego ono kaj sam htio pitat, zna netko možda koji bi mogao biti razlog ne dolaska danas; a nabrijavanje je za srijedu?
    Vrijeme više nego ugodnih 25 °C do 22 uz lagani povjetarac, zanimljiv protivnik s time da igraju naša dva igrača tamo, napokon ne tavore na dnu ljestvice, namučili Hajduka u Splitu u zadnjem kolu uzeli bodove Osijeku, nakon reprezentativne stanke napokon HNL koji više nije tako nenapet, termin i više nego povoljan za većinu radnika/školaraca (ok 19h bi bilo bolje, ali eto), susret pred LP vidjet kak diše momčad i opet će biti ni 3000 ljudi što kibica što navijača na sjeveru, prokleti zagrebački mentalitet fine publike.

    Nadam se da će krenuti salve kritika i pljuvanja nakon tekme jer sam sve krivo predvidio :)


    EDIT: vidim da ni klub na fb-u nije posvetio previše pažnje ovoj utakmici do sad pa eto, ožda toliko i o tome.
  • Hipo
    406
    Termin u 18 je glup i većini nezgodan.
    Moglo se igrat u 20

    Arena danas na 6.programu ništa ne prenosi i tamo su komotno mogli prebacit ili odbojku ili francusku 2.ligu

    2350 danas
  • bezvangori
    174
    kaj nije da mora bit HNL na AS1 il 3?
  • Hipo
    406
    To su im programi za hnl da, a zbog prijenosa nekakve francuske 2.lige dinamo je pristao igrat u 18 sati.

    Istovremeno arena 6 nema nijedan prijenos danas, tamo su mogli prebacit bilo koji današnji večernji prijenos koji se preklapa s dinamovim.
  • Jaki
    100
    Zanima me koliko ce danas doci ljudi vrijeme je super..
    Uvijek vjerni !
  • platini
    229
    Jedva cekam 18 sati i Blazickov tradicionalni uvod: "Dobar dan dragi gledatelji, javljamo se sa Maksimira koji nazalost nije ispunjen kako bi trebao biti i kako Dinamo to zasluzuje. Skupilo se nekih 2500 ljudi. Radni dan je pa je to jedan od razloga nesto losije posjete a evo upravo je u Zagrebu zaslo sunce i zapuhao je neugodan povjetarac...."
  • davidinamo
    334
    Za mene su Hrvatska Reprezentacija i Dinamo dvije svetinje :grin: Pogotovo nama Hrvatima izvan Domovine je repka nešto posebno. A o dinamu bar za mene da ne pričam. Jednostavno dva simbola Hrvatstva. Neka živi dinamo i majka Hrvatska.
  • reziser
    5.8k
    ne očekujem više od 3500
    iako je vrijeme idealno da nemože biti bolje
    nadam se da će dečki ući kak treba u tekmu da ne prosipamo bodove bez veze i da atmosfera za srijedu bude pozitivna.

    mogli su napraviti akciju tko kupi za atalantu može doći i danas na tekmu pa bi se možda skupilo više ljudi
    ovak nisam baš optimista kaj se tiče popunjenosti tribina
  • xavier
    11k


    A misliš da ljudi ne dolaze na HNL iz razloga što ne mogu doći do karata?
  • reziser
    5.8k

    naravno da ne xavi
    ali mi smo takav narod da vole akcije 1+1 gratis i ostale navlakuše

    da su im uz kartu za atalantu dali mogućnost karte za istru po cijeni , karikiram, 10 kuna zapad, istok, garantiram da bi se skupila koja tisuća više danas na tekmi

    ovako se svodi na post od Platinija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.