• xavier
    11.1k


    Da uz svaku kupljenu za Atalantu daš gratis za Istru, pola ljudi bi ih uzelo i na kraju bi došlo 100 ljudi više nego inače.
  • reziser
    6.2k

    to je teško reći koliko bi ih došlo više
    sve su ovo naklapanja
    ja vjerujem da bi došla koja tisuća više, ali tko zna
    kaj je tu je
    danas lijepo toplo vrijeme, idealno
    da li će ikad doći ono vrijeme kad je na ovakvim tekmama bilo oko 10000....
    možda s novim stadionom.. :cool:
  • xavier
    11.1k
    ja vjerujem da bi došla koja tisuća višereziser

    Ovo znači da bi došlo skoro duplo više nego inače :wink:
  • reziser
    6.2k

    situacija je takva da nam je bitna svaka stotina na ovakvim utakmicama, da se polako privuku ljudi i na male tekme
  • Infinity
    15.1k
    Mogle su se ulaznice pustiti u isto vrijeme i onda na salteru na kojem je jako puno ljudi kupilo ulaznicu za Atalantu nudis i ulaznicu za Istru. To je trgovina, kao da nikad niste bili u nekom ducanu gdje te siluju dok je uzmes dodatni artikal. Naravno, za Istru kupujes po regularnoj cijeni, ali imas tu 5-10.000 ljudi kojima ju mozes onako u oci ponuditi pa ce neki i pristati.

    Ljudi koji dodju za kunu ce opet doci kad bude za kunu. Oni koje povuces za rukav da plate punu cijenu i ako ju plate su vjerojatno ljudi koji su 50-50 hocu-necu pa im to mozda prelomi i dodju opet.

    S kunom i nekim akcijama moze doci 15.000 na Istru, ali ce sutra na Varazdinu biti 3.500.
  • reziser
    6.2k

    o tom sam i ja pričao...
    ali prošla baba s kolačima. mi vjerni ćemo biti na stadionu i danas
  • xavier
    11.1k
    Ponavljam da gledate iz sasvim pogrešne perspektive. Da se može povećati broj ljudi na HNL utakmicama, može, ali ne takvim "akcijama" nego samo dugotrajnim radom i "približavanjem" kluba i navijača koji su u ovom trenutku na žalost i dalje jako daleko.

    Ako maknemo ovih 3.000 koji su redovito tu, ostali će na Istru doći ako je priča oko kluba pozitivna i ako u sebi osjete da treba podržati klub na svim utakmicama, a ne zato što dobiju kartu ili im je netko ponudi dok kupuju kartu za drugu utakmicu.
  • Majki2111
    2.6k
    Nisam zadovoljan postavom
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ni ja, očekivo sam da će Švicarac igrat
  • Majki2111
    2.6k
    Zašto Leovac, zašto Gojak, zašto Oršić?
  • LovroZG
    1.3k
    Zato jer je pet dana do Atalante. Nisu to baš stakleni igrači pa da ih se mora svakom prilikom čuvat.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ma meni je sve to u redu, samo mi je krivo što nema švicarca jer nam treba bolje riješenje na ljevom beku za LP (bar po meni)
  • reziser
    6.2k
    Oko stadiona kao da se ništa ne događa
    Parkinga koliko hoces. Kafici prazni.
  • deda
    27.3k
    Znači mogao bi biti NEDOVOLJAN

    Ocjena gledanosti za Istru 1961:

    2.000-2.500 - Nedovoljan (1)
    2.501-3.000 - Dovoljan (2)
    3.001-3.500 - Dobar (3)
    3.501-4.000 - Vrlo dobar (4)
    4.001-4.500 - Odličan (5)
    4.501 i više - Šok
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.