• Efes Pilsen
    7k
    gledajuci kadar moramo se molit za zdravlje Vidovica i nadat se da Menalo s klupe moze isporucit par komada s klupe, Spikicu se poneka utakmica omane, a i Emreli je zabio kojeg od pocetka sezone.. sve skupa bi jos bilo prolazno za prijelaznu sezonu ali nam obrana izgleda katastrofalno.
    Drago mi je jedino sto Jakir voli motoricne igrace, a ne libi se ni povuc starije igrace za rukav. Ja se prvenstveno nadam da je ovo dovoljno za izvuc HNL, a i u KL bar za proc skupinu. Vec na zimu, a posebno na ljeto to mora puno bolje. Posebno ako Petko odluci dic sidro..
  • db-izbjeglica
    13.2k
    čim je pjaca potpisao za rijeku, meni nije bilo jasno zašto dinamo nije reagirao...
    očito klub nije bio zainteresiran.

    čovjek je došao besplatno, znači jedini trošak ja plaća.
    jel rizik? jest!

    međutim, uloženi novac je nikakav za dinamove financije...a taj čovjek je i na 70% ponajbolji igrač lige.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Ništa marin u rijeci nije bio lošiji od Jankovića.Ludovic IX

    Prenategnuto je reći ovako nešto...Marin je i tamo igrao iritantan nogomet sa minimumom zalaganja, igrao je samo kad bi dobio loptu...Janković je za nekoga tko je odgojen kao desetka brutalno izmjenio svoj pristup nogometu, igra u oba smjera, može pokriti više pozicija, fizički odlično pripremljen pa ga i u 90+ možeš vidjeti kako grize i uklizava
  • Mihaljević
    8.4k
    Nek Lenny Ilečić danas zablista sa jedno 2-3 gola pa da pišemo da smo ga se olako riješili.
  • mali M
    3.6k
    A dobro sad Facke, ne možemo za Pjacu reć da je to jedna utakmica a za Vidovića vidimo isto u jednoj utakmici da je mega pojačanje... ja bi Pjacu uvijek bez razmišljanja potpisao, pogotovo u situaciji gdje smo ostali bez Oršića, Ivanušeca itd...
  • Patak
    2.3k
    Za Ilečića mi je jako žao što nije dobio priliku, i nekako sam siguran da će biti žal za njim uskoro. Zadnje vrijeme inače premalo prilika dajemo najboljim igračima iz akademije.
  • miro
    3.3k
    mislim da veliku nepravdu radiš svrstavajući ga s ovom dvojicom
  • Jurki
    9.2k

    Crnac, Šakota i Ilecic bi trebala biti dovoljno velika upozorenja upravi kluba da nam je prekjucer bila potrebna filijala koja bi razvijala te igrace.
    A mi tu filijalu nemamo i dalje.
    Bas lijep rad uprave koja nije sposobna najti nekog stabilnog drugoligasa za partnerstvo koji nema ambicije za 1.hnl . :clap:
    Edit: moram dodati i Barisica
  • Blaz
    361
    Nakon dobre utakmice Dinama ovdje se raspravlja o tovarima , crnim kesama,umjesto da se visoko digne palaca jakiru na to kako je mentalno podigao momcad i kako vise nema
  • Ludovic IX
    5.8k
    Nažalost, i ti igrači koji izadju iz juniora već imaju menadžere. I oni im savjetuju da je bolje da idu iz dinama i igraju prvu ligu hrvatske, slovacke pa se 80% njih izgubi putem jer nisu spremni umjesto da odigranu jednu sezonu negdje na posudbi makar u drugoj ligi i da pokažu da mogu dominirati u toj ligi.

    Druga stvar je što im mi daj3mo čiste papire umjesto da ih pustimo uz prvokup od par stotina tisuća i 50% od idućeg transfera.

    Takve prodaje su veći problemi od neuzimanja pasalica ili ivanovica ispred rijeke..
  • Mr Anderson
    5.7k
    Kakva filijala u drugoj ligi? Zašto se misli da bi ti mladi igrači napredovali kroz drugu ligu?
  • Jurki
    9.2k
    Zašto se misli da bi ti mladi igrači napredovali kroz drugu liguMr Anderson

    Ne misli se, vec se zna.
    RBS ima Liefering i gro igraca koji su dosli u njihov sustav su prvo isli u drugu ligu di su napredovali.
    I to nije mozda nego je 100 posto tak.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Preporučeno mi ovo na youtubeu, dost dobar video.

  • Krizy
    37.9k
    Vrijeme je da Mitrović zablista
    screenshot-comet.hns-cff.hr-2023.09.17-15_37_36.png
  • jp23
    2.2k
    Vrijeme je da Matavž sa klupe uđe i zabije prvijenac!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.