• Patak
    2.5k
    Vidi kako ga je zahvalio BiH novinar koji bi ga rado vidio u njihovoj reprezentaciji.

    Janković je ono što reprezentaciji BiH treba kao suho zlato, naravno ako bi i njega uspjeli ubijediti. Ofanzivni vezni, paker, igrač koji ima vic, udarac, dribling, sve ono što je Edinu Džeki potrebno u kvalitetnom suigraču.
  • San Lorenzo
    12.3k

    Pratim ga baš namjerno svaku utakmicu baš zbog tog puštanja i nije mi jasno kako netko tko se 40 godina bavi trkanjem lopte ili gledanjem drugih kako trkaju loptu može ne vidjeti potencijal?
    Da na psihotestu za vozački između Marina i Jankovića, zaokružiš Marina, gotovo je, padaš i diskvalificiraš se od opcije upravljanja motornim vozilom do kraja života.
  • Facke
    2.5k


    To ti je bila odluka Biscana.
  • Ludovic IX
    5.9k
    Ništa marin u rijeci nije bio lošiji od Jankovića. Nažalost i jedan i drugi nisu za dinamo. Po meni Janković niti je imao talent za nešto veliko ali dečko očito radi na sebi pa će napraviti neku karijeru a ovaj drugi je u godinama kad je trebao raditi, odlučio živjeti od talenta kojeg ima na pretek ali bez rada, to će ostati samo na tome kao i kod stotine sličnih njemu
  • deda
    29k
    Problem je što bi jedan renomirani trener trebao prepoznavat upravo takve ljudske karakteristike kod igrača. Ako netko grize, radi, trudi se, samousavršava, a možda ima 30 % manje talenta od nadobudne, prenapuhane lijenčine on će sigurno biti ozbiljniji igrač. Očigledno Igor Bišćan nije renomirani trener.
  • Ludovic IX
    5.9k
    Nažalost, naši treneri za koje želimo da su najbolji za nas su zapravo ponajviše pomoćni treneri.

    Biscan, Krznar i ini po svima imaju nogomet u malom prstu ali kad dodje ono pravo, iz njih brzo izadje ta nesigurnost, nedostatak autoriteta, nedostatak reakcije kad nejde po tvom i druge slične stvari.

    Bjelica je kod nas uspio i zbog toga što nije navijač i ne gleda rozim naočalama ko neki.
  • Mlađi referent
    11.3k
    Meni je od svega najnevjerojatnije da je Bišćan trenirao Pašalića i nije zaključio da taj lik ima baš sve da bude dinamov igrač.
  • striko
    1.2k

    Bišćan mi uz Peteva i Kopića spada u najgore trenere Dinama tako da mi to uopće nije čudno.
  • Blueshadow86
    1.1k
    Žao mi je što nismo Pjacu angažirali, ali mi je tu ranu zakrpao Vidović s njegovom predstavom jučer i kako je izgledao na lijevom krilu. Vidi se da zna, da je dobar i da je konkretan. Samo neka tako nastavi i bit će ogromno pojačanje. :strong:
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Imamo Sutala koji se muci s povratkom nakon ozljede, imamo Kacavendu koji nije ni zaigrao, a poslan je na novu operaciju, imamo Stojkovica koji je odigrao par minuta i nema ga do proljeca (optimisticno). Jel stvarno cudo da nisu isli po igraca ciji zdravstveni karton izgleda jos gore? Pjaca je kocka, kocka koju si Dinamo priusti za rotaciju pa ako ide ide, ako ne jbg.
    Nije jeftin, ima veliki upitnik iznad sebe i gotovo nikakvu buducu vrijednost. Da mi imamo Ivanuseca ili Stojkovica pa si uzmemo takvu rotaciju, ok, ali mi nemamo niti jednog i ici u takvu kocku bas nije razumno, a ni jeftino. Vec imamo problem zbog omjera Drmiceve place i ucinka.
    Uostalom, prva mu je utakmica, dajte disite, pa na zimu paljba.. Vidjet cemo po kome..
  • marcio amoroso
    33.5k
    Nije jeftinEfes Pilsen

    Sa 180 tisuća godišnje jeftiniji od svih naših krila.

    Da mi imamo Ivanuseca ili StojkovicaEfes Pilsen

    Bilo bi ok što se nismo kockali.

    Ovako kad imamo Špikića, Kaneka, Marina i Menala je teški debilizam.
  • Blueshadow86
    1.1k
    Imati Špikića, Marina, Menala (Kaneko nije dobio pravu šansu pa neću suditi) za udarna krila... e to se zove kockanje!
  • Efes Pilsen
    7.2k
    pa i njih treba rijesit :lol:
    Vidjet cemo, uostalom taj Kaneko nije ni dobio pravu sansu.
    Daj do zime pa cemo presjec :grin:
  • Jurki
    9.4k
    nekak mi se vec duze vrijeme vrzma po glavi da bi mogli zaigrati u 442 ili nekakvom rombu bez klasicnih krila jer su nam krilni igraci katastrofa. A uz to imamo 4 špice..
    Menalo, Marin, Špikic uzas, od Tamagocija ne znas kaj ocekivati...
    Špika jucer protiv jedne od najlosijih ekipa teska zalost za nogometasa koji ima 26 godina.
  • marcio amoroso
    33.5k

    Ma gle, sve 5, ali čovjek je Osijeka riješio sam sa dvije minijature. To ova četvorica neće u sezoni napraviti. Nažalost sam uvjeren u to.

    Ne pljujem ja nikoga što se nije doveo Pjaca, ali mi jednostavno imamo 4 krilna igrača koja nemaju kvalitet ni za ovaj, ipak malo lošiji Dinamo. Pjaca je za svu četvoricu televizor u boji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.