• Mulec86
    389
    Olmo povreda? Zna li se više? nije valjda opet neka *ebada ima izvanredan ulazak u sezonu...
  • immerwieder
    1.3k
    Lamine Yamal, 2007,. godište,
    ušel umjesto Olma i zabil gol za 7:1 u Gruziji
  • Maksim Maksimirski
    4.6k
    Ima i BiH svog konja za trku:

    EVdK80B.jpeg
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Max s tpvom bi vololo popit
  • Krizy
    38.2k
    BiH jedva dobila Lihtenštajn :rofl:
    Kakva golčina Wolfingera
  • db-izbjeglica
    13.5k
    Gledam ukrajina i engleska iz čiste dosade...
    Ova engleska reprezentacija je apsolutno besmislena momčad... da sam englez, to uopće ne bi pratio...

    Jednostavno nakupina bezmudih igrača...

    Jbt kako im se više da... jedina "velika" europska reprezentacija koja k...a ne može osvojiti.

    Imam dojam da bi prije nešto osvojili da skupe 20 tipičnih engleskih mesara iz klubova sa dna premierlige i ovih boljih klubova iz championshipa, a za izbornika postave nekog starog pijanca koji je u karijeri vodio 15 klubova te razine.

    Barem bi bili autentični, a sa nekim fizičkim nogometom, krkanlukom, bunkerom i nabijačinom bi čak možda nešto i iščeprkali kao grčka onomad.
  • Facke
    2.5k


    Ha koj ocekivati kad trener Bellinghama dene na ljeve krile?! El u sredine za njega nema mesta. :sweat:
    Nemaju bas neku igru za sad. Ali to se da popraviti, s takvim igracima.


    Edit:

    A i nije mi jasne kak je Chelsea mogel dati 70 miljuna za Mudryka.
  • Jaro
    5.9k
    kod Chelsea puno toga nije jasno...
    A ovaj klaun na klupi vadi Bellinghama a igra mu Hendo.
  • deda
    29k
    Moram podijeliti s vama svoje današnje iskustvo. Bio sam na tekmi Mladost Ždralovi -Kustošija koja je usput rečeno završila 0-0. E sad ono o čemu sam htio govoriti je sudačka trojka. Toliko neosjećaja za igru, pogrešnih odluka, krivih procjena. To je bilo strašno. Ja to u životu nisam doživio. Postoje 2 sretne okolnosti. Prva je što nije bilo utjecaja na rezultat, a druga je što nije bilo gnjeva igrača i publike. A zašto ga nije bilo? Jer je sudačkactrojka bila ženskog roda i ljudi su se maksimalno suzdržavali.

    Dakle ovo nije post protiv ženskih sudaca (ne daj Bože) već protiv lošeg i nekompetentnog suđenja. Tragedija je ako mi zarad kvazi emancipacije i ženskih prava moramo postati žrtve neznanja i nesposobnosti. Ima dobrih ženskih sudaca i loših muških. Ali loši suci jednostavno ne smiju suditi zarad nekih viših moralnih, rodnih, rođačkih i koje kakvih interesa.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Ima dobrih ženskih sudaca i loših muških.deda

    Mah, zenskim sucima nije mjesto u muskom nogometu. Fizicki im je teze pratit igru i nemaju bas autoritet medu igracima. Kad je komplet zenska postava daju im se nevazne tekme, a tu i tamo ih se ubaci kao linijske suce kad ih ionako VAR moze ispravit. Emancipacija na silu, bespotrebno i bezveze.

    Btw. isto vrijedi i obrnuto, muskim sucima nije mjesto u zenskom nogometu.
  • seljak86
    2.4k
    Sjeti se one ženskice kaj nam je u Beču sudila protiv Rapida. Na kraju se pogubila i svirala kraj možda i cijelu minutu prije kraja nadoknade.
  • deda
    29k
    Ponavljam nemam ništa protiv ženskih sudaca. Recimo Rođak Karšić smatram jednom od najboljih pomoćnih u Hr.b
  • Nino Bule
    11.9k


    Prva stvar koja mi je pala napamet, dakle ono je bila najgore odsuđena europska utakmica koju sam u zivotu gledao, ne samo dinama
  • NitkoBitan
    13.3k
    Prva stvar koja mi je pala napamet, dakle ono je bila najgore odsuđena europska utakmica koju sam u zivotu gledao,Nino Bule

    A gledao si ih vjerujem na stotine. Jel moze bit slucajnost da je bas ona najgora koju je sudila zena? Mislim, u zivotu sam se doticao par puta sa statistikom i nekako mi mirisi na to da to jednostavno nemre bit slucajnost.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.