• Zagabria
    206
    prošle godine sam ga potpiso na FMu iz Dinama je otišao u Atletico Madrid za 14m. Jel to neki znak???
  • Mihaljević
    8.2k
    F5bQGZjW4AA42rK?format=jpg&name=medium
    Ima dosta radova na putu , nek pripazi.
  • marcio amoroso
    32.4k
    A kome ovakav prelazni rok i ovakvi nastupi momčadi odgovaraju se savršeno vidi iz intervjua Zorića.

    Kada na to nadodamo tko su odgovorni za prelazni rok, a to su po meni Barišić, Peras i Šimić koji je jednostavno samo smotan onda je sve jasno onome tko želi da mu bude jasno. Odbijanje statuta samo potkrepljuje tu moju insinuaciju.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    svi smo mi čir dobili.
  • Klenx
    4.1k
    Čemu se vi nadate.

    Očekujte eventualno Brodića još iznad cijene i to je to.

    Vi ste bolesniji još od njih ako visite tu, keljite linkove, pratite twitter i nečemu se nadate.
  • Eduardo
    17.6k
    Salu na stranu hvala Bogu da je sutra gotovo, dobio sam cir na zelucu od ovog prijelaznog roka.Orc123

    Frende, priuštio si ga i nama. Da se razumijemo, nisi bio jedini, ali ubili ste nas u moderaturi u ovom roku toliko da smo pogubili konce pokušavajući održati red na temi. Priznajem poraz i jedva čekam novi prijelazni rok za koji se nadam da će biti lakši i za klub i za nas. Ajd' živili do tad.
  • Georg Koch
    3.6k
    Moze samo jedna info posto ne stignem sve upratiti
    Jel ovaj Brazilac sluzbeno propo transfer ili se nagadja?
    I izvor.
    Hvala
  • Nino Bule
    11.5k

    Covjek danas igra utakmicu a sutra kraj roka
  • Georg Koch
    3.6k
    hahahaha, top.
    Jos jednom smo se dali navuci.
    Ko naivni pubertetlija na izlasku kad ga cura pozdravi, kaze dodi na pice poslje. On sav uznemiren dodje, a ona ga pita broj od frenda :D
    To smo mi he he
  • Orc123
    5.1k
    Ima sutra ujutro u 10 i popodne u 13h letovi iz Minkena hehehe
  • San Lorenzo
    11.7k
    Ajde šta se tresete, vratit ćemo Štefulja s posudbe i završit prijelazni rok sa stilom...a Mamma će sačuvat novce za Tattu.
  • sanjinlego
    1.9k
    U Njemačkoj je disciplina sve. Dok je pod ugovorom i dok ga Augsburg placa ima da sve obaveze ispunjava, i to je tako.

    Odličan igrač, od naših iz Augsburga odličan dečko, veliki profesionalac, ali je iz Brazila, i to mi je odmah upitnik ??

    Švabo neće lijevog beka platiti 6 milijuna eura a da nije prepoznao kvalitet, ili neki X faktor. Iskreno se nadam da nije patka, i da će potpisati ..
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    daleko najgori stoper koji je igrao kod nas. Svaki, znači absolutno svaki duel on je taj koji leži, na žalost trenutno je opet bolji a to ću uvijek reci od bekova koji igraju stopere, od boleta koji je još uvijek nesiguran.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Pa zar ti nemaš insajderske? I to sve točne
  • sport
    2.3k
    Očigledno su neki preskočili moj upis od jučer:Glavni kočničar svih promjena je onaj tko se boji da njega neće biti u klubu nakon promjena.To je V.Peras,neurotična kučka koja po cijeli dan galami i bavi se sama sobom.Na svim transferima na kojima je radio Dario ona namjerno nije donosila odluke,držala je to u ladici pa su mnogi transferi propali.Ona se umjesto vođenja kluba bavi vrbovanjem skupštinara kako bi izigrala skupštinare iz kvote povjerenika i tako sebi od tih istih priskrbila potporu za ostanak u klubu kao predsjednica uprave.Sve viđeno u prošlosti,ja izaberem vas,vi izvršni odbor koji u konačnici izabere mene.Prvi cilj,pojačanja za Igora koja nisu stizala je ostvarila,a slijedeći cilj joj je Šimić.Njezin glas vrijedi dvostruko,Šimić ima jedan a Podnar i Tomačić nisu tamo da bi se mješali u bilo što.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.