354
    Ma znam, al nikad dosta
  • Mr Anderson
    5.4k
    Nevistića treba istrpiti još barem 7-8 utakmica. Najjači su mi ovi mudraci koji bi škartali dobrog golmana nakon 1-2 utakmice, a čovjek nije branio čitavu vječnost.
  • Georg Koch
    3.7k
    Gdje se ono mogu vidjeti svi free golmani, po vrijednosti po tm-u
  • NitkoBitan
    12.4k
    Nevistic je doslovno saznao da brani na tekmi protiv Rijeke dan dva prije same utakmice i na toj tekmi prima bezvezan gol od odbijanca pred sam kraj inace bi mu prva tekma bila clean sheet. Zatim slijede tekme protiv Sparte koja lovi zaostatak i nezgodnog Osijeka kod kuce. Logicno da ce primat golove.

Iduce 3 tekme su Slaven Belupo i Astana kod kuce i Rudes na Kranjci. Nisu to bas tekme gdje bi trebao branit pod pritiskom, ajmo vidjet kako ce to odradit.
  • immerwieder
    1.2k
    branil je on prije Rijeke i prvu protiv Sparte i samo dobil gol iz penala
  • Hrc-Vg
    222
    Špika je simpa dečko, ali je jako ograničen i u Dinamu bi trebao biti rotacija za zadnjih 20 min i kup utakmice. Dobijem fraze od onih njegovih centaršuteva koji u 90% slučajava odu do suprotnog auta…Pašalić bi definitivno bio upgrade. Kaneko je dobio tekmu protiv Istre i bio je ok. Enigma je kako ne može dobiti više minuta…Fakat bi ga trebalo probati na beku umjesto Rileta…
  • sanjinlego
    2k
    Ademi ili ostaje u Kini, ili ide u Trabzon. To je to.
  • Droljo
    5.1k
    Kaneko je dobio tekmu protiv Istre i bio je ok. Enigma je kako ne može dobiti više minuta…Fakat bi ga trebalo probati na beku umjesto Rileta…Hrc-Vg

Tak možeš i špikića probat
  • Muka
    344

Na osnovu čega znaš da nisu ili nece biti za prvih 11?
    12.4k
    Ademi ili ostaje u Kini, ili ide u Trabzon. To je to.sanjinlego

Ajde malo ohladi sa svojim pesimizmom. Sumnjam da bi Ristovski objavio ono na Instagramu da tu nema nicega...
  • mlinchica
    1.1k
    Sponzor objavio prije kluba… :monkey:
  • marcio amoroso
    32.5k
    Na osnovu čega znaš da nisu ili nece biti za prvih 11?Muka

Na osnovu njihove prošle sezone gdje su bili debele rezerve u klubovima koji su kvalitativno ispod Dinama.
  • Sbkbbb
    179
    sad ukoliko ne uspije reći će najava za kvalifikacije
  • San Lorenzo
    11.7k

I šta ako se za 7-8 utakmica shvati da je Nevistić kikser, a do zimskog prijelaznog roka ti je ostalo 3 mjeseca?
    Onda ćemo 40godišnjeg Zagorca na gol?
    Nevistić nije branio godinu dana, ono što je branio prije je bilo obilježeno pacerskim golovima i odgovoran je potez dovesti još jednog golmana koji može uskočiti u prvu momčad.