• Jaro
    5.7k
    jel ti stvarno zelis da se klub i ekipa oko kluba ponasa kao oni?
  • Georg Koch
    3.7k
    masa stvari se sudi za njih, krivo i nelogicno. I volio bi da to ispliva u javnost. Ne na nacin cviljenja kao oni sigurno. Ali uz jednostavne objave stranica koje prate stotine tisuca, da. Nek se zna i bude dostupno javnosti
    Edit: ne stranica kluba kao kluba, nego fanpage-ovi.
  • Mlađi referent
    10.8k
    Nakon prespavane noći rekao bih ovako, nekakav rezime:

    - Dinamo jačine kakav je bio i većinu godina između 2005. i 2018. Uz nedostatke koji nas trenutno okružuju (uprava / unutarnji štakori, infrastruktura, navijači takvi kakvi jesu) još je situacija i dobra. Pogodila nas je zlatna generacija, zato se i zove zlatna jer se ne događa stalno. Znanja u ovim ljudima nema da nastave graditi na tom, trend je jasan i ovo je nekakav povratak u realnost, nadam se da neće ići još dole.

    Igračima, a pogotovo ovim novim treba dati punu podršku dokle god se bore na terenu. Nisu doveli sami sebe, mnogima od njih je san istrčat na Maksimiru i nosit grb, nema potrebe za iživljavanjem i izbacivanjem frustracija koliko god nam neke stvari nisu po volji. Momcima i treneru će trebat podrška da se barem malo maknu od negative oko kluba i pregrme ovu sezonu.

    “Lecgou!” - J.R., 2015.
  • NORTE
    9.3k
    Samo ću ponovit, Jakir je izjavio da nam je Hnl najbitniji.
    Rok za nove igrače je do petka navečer.

    Kao što će rivali potpisivat nove igrače ovih dana, nadam se da ćemo i mi.
  • Cosey
    437
    Kaj bi to trebalo značiti i naglašavati da je HNL najvažniji? Naravno da je, ali...
    Mi s prvim mjestom u ožujku igramo osminu finala KL uz malo sreće s protivnikom, stabilizacijom u igri možemo i dalje. Meni ovo sve ide, kao žrtvovat ćemo KL.
  • NORTE
    9.3k
    Imamo solidnu ekipu za ovu grupu KL i sigurno da idemo na 1.mjesto.
  • dumitrumitu
    579
    Vidim i dalje ima dosta optimizma. Ja ne znam kako sa ovom ekipom možemo osvojiti prvo mjesto u grupi.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k


    Tko je tocno bolji od nas od ove tri ekipe?

    Astanu smo razvalili iako iz te ekipe fale tri igraca, ali isto tako cemo imati Sutala na stoperu i Rileta na beku.

    Sa Plzenom odmah potpisujem 4 boda,makar ni 3 nisu za bacit.

    A ako se treba plasiti Ballkania onda bolje raspustiti klub.
  • NORTE
    9.3k
    Vidim i dalje ima dosta optimizma. Ja ne znam kako sa ovom ekipom možemo osvojiti prvo mjesto u grupi.dumitrumitu
    Ova ekipa s Ivanušecom je pobijedila Spartu 3:1.
    Plzen je slabiji od Sparte.
    Ok, Ivanušec je dao gol i imao asistenciju, ali imamo zamjenu za njega u Vidoviću.

    Posramili smo Rijeku s tom ekipom bez Ivanušeca, s Marinom u prvih 11.

    Možemo bit prvi u skupini i ako ne pobijedimo sve tekme.
    Ekipa je malo pojačana, širinu imamo.
  • dumitrumitu
    579
    Meni su utakmice protiv sparte i ova protiv Osijeka ubile povjerenje u ekipu. Protiv rijeke smo dobro izgledali iako je tu rijeka previše povučeno igrala.
  • deda
    28.1k
    Ne gubi povjerenje tako brzo.
  • Klenx
    4.1k
    Postoji razlog zašto je ova sadašnja Uprava - Uprava, a vi samo pišete po forumu.
    Ne gledate širu sliku.

    Najbitnija sezona u povijesti HNL-a, nikad jači Hajduk unazad 15 godina, nikad veća euforija, nikad više gledatelja i Livaja u primeu. Cijela država očekuje titulu.

    Naša Uprava rasproda sve, iduće dvije godine ima punu blagajnu, uzme titulu i dalje može mirno ulagati i zidati momčad za novu LP.

    Zamislite kakva će kolektivna depresija dole zavladati kad titulu uzmu Mirko Barišić, Vlatka Peras, Dario Šimić, Antonio Marin, Kaneko i Luka Menalo.

    Neće se 10 godina oporaviti.

    Šira slika i vjera ljudi! Sposobnost je to!
  • Box
    28
    Mikha je prijavljen za europu
  • Nino Bule
    11.6k
    Ja se molim samo za par stvari, da zdravlje posluzi boska i dinu, i da vidovic bude difference maker, ako nam se te 3 stvari posloze imat cemo OK sezonu, veliki plus bi bio da se jos kaneko i mykha dignu i konkuriraju za prvu ekipu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.