• Hrc-Vg
    222
    Zasad sam zadovoljan, htio bi vidjeti Kaneka i Vidivića u toku utakmice
  • Nogo
    1.3k
    Da je ovako krenuo sa Spartom mislim da bi igrali Europa league.
  • Jaro
    5.6k
    Ako nista drugo - ovaj crni dres je top sezone za sada...
  • Ivdzo11
    3k
    Zabit cemo im 5 komada
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ako nista drugo - ovaj crni dres je top sezone za sada...Jaro

    Jel se inace gostujuce tekme igraju u drugom a ne u trecem dresu? Nadam se da su shvatili da im je crni x3 bolji od rozog za marketing. Ako Bog da taj rozi necemo obuc do kraja sezone.
  • Droljo
    5.1k
    Osijek je primio dvadesetak golova u zadnjih 8-9 utakmica. Imamo zabit 3-4 kak znamo i bez alibija
  • criticus
    1.3k
    Osijek će sigurno bit agresivan na rubu kartona. Nadam se da su naši dovoljno odmorni da odgovore na to. Ako da ne sumnjam u pobjedu, ako ne bit će problema ko u Pragu.
  • MM17
    221

    Slažem se u potpunosti. Velika Jakirova pogreška u četvrtak, nadam se da ću danas dobit potvrdu toga.
  • Plavi-9
    426
    Slušajući emisiju čovjek bi pomislio da smo zadnji sa nula bodova i da nemamo nikakve šanse za naslov
  • Droljo
    5.1k
    Pokazalo perkovića. Umire od smijeha i živ je. Drago mi je baš
  • emilperska
    3.1k
    Ovaj kvazi novinar Puksar koji baca drkicu na Valentinu Miletic i siri neku junfersku agendu "iz Zagreba sam, ali ne navijam za Dinamo" nam donosi nesrecu skoro na svakoj utakmici koju komentira..
  • IceMan
    1.5k
    E a jeste primjetili, gotovo nikad ne prikazu nas (Boyse) na prijenosu. Svaki prijenos gotovo isto.

    Danas nijednom nisam ih vidio a Kohortu vec 10 put… :vomit:
  • vjeko1701
    5.9k
    Jao kad cujem ovaj autotune...
  • Captain America
    14k
    Je li ovo HNL ili neka liga na zapadu?

    Možda ćemo i mi nekad ovako svaki drugi vikend.
  • DrawTube
    3k
    Pa zašto bi pokazivali gostujuće navijače?

    Rijetko kad u HNL pokazuju kavez
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.