• Captain America
    14.8k
    Razgovaramo svakodnevno, imamo sastanke, vrtimo, tražimo igrače. Velika su očekivanja, a igrači su stvarno poskupjeli. Nije lako dovesti ono što je nama dostupno. Ja se nadam da ćemo do 4. rujna do kad su prijave za Europu nekoga dovesti.

    Igrači su poskupjeli, srećom pa ima tutleka koji poklone Ivanušeca i Livija. Uzmeš 60 milijuna i žališ se da su igrači poskupjeli. Možemo zaboravit da će se ikoga dovesti.
  • Mlađi referent
    11.3k
    Po ovim njegovim riječima, rekao bih da smo najebali :lol:
  • Crni86
    1.3k
    Iskreno ne znam zasto smo uopce zagrizli na patku Wolfa kad je lijepo bilo receno da se trazi stoper, ljevi bek i napadac.

    Dovrsit kako god znamo tog Guntera , krenut u pregovore s Macabijem za onog crna spicu sto je neko spomenuo i pobogu valjda u ovih 5 godina imamo podcrtana imena 5,6 ljevih bekova. Ulozit i malo vise ako je potrebno i ajmo spasit sezonu
  • Orc123
    5.7k
    Rekao je da ce trude i da zele popuniti nekoliko pozicija....znaci trazi se vise igraca...barem 2-3
  • Mihaljević
    8.5k
    Jel neko može zaljepit članak za tog lika iz Macambija? Ja nigdje ne nađem.
  • Juznjak
    3.2k
    A što će nama uopće napadač? To je jedina pozicija koja me ne brine. Jedino ako će mijenjat formaciju pa da sva krila koja imamo budu na klupi… a i to im je puno s obzirom na predstave.
  • Crni86
    1.3k
    ja sam samo bio procitao ovdje da ga je netko spomenuo. Gledao sam ga prosle godine za Macabi protiv Zvezde i stvarno je bio napast za obranu Zvezde, doso u Macabi iz druge francuske lige a po sofi i tamo je zabijao golove. Vjerujem da bi Macabi pristo na nekih 3,3.5 milijuna. A dobivas covjeka koji igra internavionalni nogomet , dokazo se u francuskoj i ima iskustvo igranja europe za razliku od Miereza.
  • dinon7
    543
    Ima puno imena. Za Wolfa ne znam stvarno, nije on sigurno. Ginter je jučer došao, no ima još dvije ili tri ponude.
    Jakir
  • Crni86
    1.3k
    treba nam napadac koji ce terorizirat obrane, nije bas cudno sta nakon Biscana i Jakir zeli napdaca. Ocito se Drmicu broji jos tih 365 dana, petko je nesto kreativniji ipak a emrelija se vidi na krilu.
  • Noel
    4.2k
    Koji je to iz maccbia igrač?
  • hardek
    1.7k
    Ponavljam se ko papagaj al stoper i 6 ili 8 moraju biti prioriteti. Pobogu imamo 4 centralna vezna od kadru od kojih je jedan Sucic(budimo realni kvalitetom nedostatan) a jedan part-time lijevi bek.
  • Mihaljević
    8.5k
    Neki iz Haitija sa P
  • Mulec86
    389

    Pierrot , 195cm visoka spica. Bio jako dobar prosle sezone dok su igrali UCL,ali vjerojatno novinarska patka i nagadanje ko i sve do sad
  • Juznjak
    3.2k

    E pa to je problem što se Emrelija vidi na krilu. Ja sam uvjeren da je on u Dinamo doveden kao špica. Nek me ispravi netko ako griješim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions