• San Lorenzo
    11.7k
    Jakiru zamjeram jedino Marina, stari moj imao si ga pola godine u Rijeci da vidiš da se radi o rubno prvoligaškom igraču, protiv Rijeke za vikend izgubi 7 lopti u prvih 45 minuta i bude nagrađen mjestom u prvih 11...Menalo, Emreli, Mihajličenko kao krilo, bilo šta je kvalitetnije od ovoga.
    O Špikiću nemam više volje, čovjek nam je najbolje krilo koje imamo...Špikić nam je najbolje krilo, pročitajte si to par puta prije spavanja...ako uspijete dozvati san večeras.
  • reziser
    6.4k
    Kaj reć pametnog,sjebali smo sve kaj smo mogli.

    Ne znam zakaj sad podcjenjivati konf ligu?drugi se bore da bi došli do nje a .i mi i to podcjenjujemo?? I tam smo nositelji!
    Svima nam je žao kaj ne bi igramo LP ,ili El. Ali nam je očito Kl po mjeri ove godine. Kakvi igranje s b momcadi konf lige??

    U nedjelju smo svi bili euforicni,a danas sve smjenjujemo? Ne ide ti tak..
    Očito nam fali doza realnosti.
    U Osijek po pobjedu,pa ćemo imati par dana da se sve posloži.

    Zivcan sam ko pas,ali glavu gore..i u Osijek...
  • jp23
    2.2k
    Špikić u prvom poluvremenu ako na istu situaciju mislimo.
  • Jura
    210
    Šta bi bilo kad bi bilo, nikada nećemo znati
  • Crusades1986
    9.8k
    Ne, pri kraju utakmice
  • MM17
    221

    Zdravko vrati se, reci slobodno kaj se bojiš.
  • reziser
    6.4k
    A spikic je dobar.....za Rudeš....
    I tako iz utakmice u utakmicu...
  • Crusades1986
    9.8k
    Svaka mu čast. Samo zbog toga bi mu uzeo traku.
  • jp23
    2.2k
    Aha, onda Petković, kao što su ovi rekli. Isprike, teško je razmišljat nakon ovog
  • Georg Koch
    3.7k
    mozda ti to mama zeli
  • dzis
    581
    Poraz boli ali nakon 30min razmišljanja možda ovo ljudi nije niti loše. Stvarno nemamo širinu za ozbiljno nastupanje u Europi. Znamo koliko je hnl bitan tako sa se nadam da ovaj poraz neće biti toliko loš.. Ako može lille igrat sa rijekom konferencijsku onda niti nama ne smije biti ispod časti.. Ajmo dobit Osijek to je najbitnije
  • dZg1986
    384
    Ne znam zasto napadas nekog ako je samo rekao ociglednu stvar? Najbolje da ce ti ljudi sutjeti na katastrofalan rad uprave jer su odma po tebi mamicevci i slicno..
  • miro
    3.2k
    Nemojte molim vas protiv Petka, on je 2 klase iznad svih koji su danas izašli na teren, osim Baturine, od njega je samo za 1 klasu bolji. Petko je bio na razini danas
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.