• Zagreb1992
    1.4k
    Po govoru tijela igrača čini se da ih boli kurac za poraz..Tako da iskreno i meni puca kurac za poraz...U klubu ljude boli ona stvar za navijače i rezultate ...Bitnije su ipak vlastite guzice i profit
  • miro
    3.3k
    Beli i Jakir su ista klasa trenera, malo različiti, ali isti nivo. I oba su dobri treneri. Bišćana smo prebrzo potrošili, ne smijemo istu grešku ponovit. Jel zajebo ovu tekmu - zajebo je, ali je reagirao dobro i mi smo bili puno bolji 2.pol

    Osijek će nam dat odgovor na to kakvu sezonu možemo očekivat
  • i more je plavo
    891
    Dok traju dvorske borbe unutar uprave, nema srece.
    Koji god trener dosao, ak mu ne dozvolis da si izabere par igraca koje on treba za svoju viziju igre, tu nema srece.

    To je Hajduk imal zadnjih 15 godina, sad vecina puse u isti rog i odma to izgleda bolje, i to sa puuuno manjim buđetom od našeg.
  • bluepower86
    847


    Proslih sezona smo isto na pocetku sezone igrali slabo,tako da pretjerujete.Dva nesretna poraza hajduk i Aek a obje su mogle zavrsit drugacije.Ps.nije -8 jer imamo utakmicu manje od hajduka.
  • Cosey
    450
    Dok traju dvorske borbe unutar uprave, nema srece.i more je plavo

    Istina, a kad će završiti? Traje li ga traje.
  • nwankwo646
    342
    Neki slipci s ovog foruma bi ti rekli da će hajduk sigurno kiskat, da će se usrat, mi smo naljbolji itd...
  • sport
    2.4k
    Kriza se ne rješava galamom već pobjedom u Osijeku,dva tjedna pauze za posložit stvari nakon svih pehova i sve snage baciti na domaće prvenstvo jer je to nama ove sezone liga prvaka.
  • Hrc-Vg
    243
    Pjaca nije dovoljno dobar, Uremović nije dobar, Šunjić nije dobar…Aha
    Ovi jesu dovoljno dobri. Možda i Petko ode, s kim je danas imao igrati?
  • i more je plavo
    891
    Rijeka povela, ak prođu bumo im Sopića uzeli :cool:

    Da sjebemo jos jednog iskrenog Dinamovca
  • Jura
    211
    Bišćana je trebalo večeras smjeniti ako bi ispao a ne nakon Aeka. Iskoristili smo džoker novi trener prerano. Bišćan od Sparte ne bi primio 4 komada.
  • DiddyGuela
    1.1k


    Igralo se i protiv Rijeke, ne?
  • Nino Bule
    11.7k

    A sta da je biscan spljugo od rijeke i -11 da smo docekali, onda bi bilo predali smo titulu tovarima jer nismo reagirali
  • Crusades1986
    10k
    Sve veliki mudonje i kapetani... ristovski, petko i misic. Na mapi ih nema kad je gusto. Izuzev petkove lopte.

    Ko je onak trckarao lagano do one lopte koja je trebala izac van pa ju je neki cehoslovak stigao
  • dZg1986
    388
    Biscan bi kiksao opet u HNLu, imao je 3 dodatna reprezentativca i lose rezultate.
  • rob ljubavi
    786


    Uzasno me zanima koji je to "plavi lav" bio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.