• Orc123
    5.5k
    Danas Mierez jako opasan i Cavlina mu puno toga skinuo i bas je ono pravi centarfor samo sto ne vrijedi 5m eura. Za 5 milja se fakat vani moze naci bolji igrac i mlađi...ili stariji a kvalitetniji ali definitivno da dođe ne bi bio macak u vreci....treba pratiti ove sezone ovog Bukvica iz Osijeka, pakleni dribler!
  • BBBaranja
    2.1k
    Bukvica svakako treba pratiti,zanimljiv igracic..
  • dumitrumitu
    719
    Ne vidim po čemu je Mierez bolji od Kulenovića.
  • Ivdzo11
    3.1k
    Vidovic zapratio DINAMO :eyes:
  • dumitrumitu
    719
    Najozbiljnije, evo Kulenović je i zabio gol.
  • Orc123
    5.5k

    I to znaci da je on bolji igrac od Miereza? Daj budimo ozbiljni! Ne vrijedi 5 m eura ali igraca takvih karakteristika nemamo! Vani se moze definirivno naci bolji igrac za te novce!
  • Mihaljević
    8.4k
    28831473.jpg
    Dobrodošao! Nadam se sa će igrat na centarforu, a ne jebavat ga na lijevom krilu...
  • Orc123
    5.5k
    Ja ga ocekujem komzamjenu za Baturinu...na centarforu ce izgledati ko i Topic...nosit ce ga svi....on nije klasicni napadac! On ordinira iza napadaca...cak prije krilo nego spica...
  • LeonianWrynn
    162
    Nisam ga gledao jer ne pratim nizozemsku ligu,

    ali sofascore kaže da je LW i da je igrao skoro 30 utakmica uz učinak gol svakih 305 minuta
  • Mihaljević
    8.4k
    Nikako, sam izjavio da mu je centafor primarna pozicija, a da pozicijom u Vitesseu nije bio zadovoljan, isto se nadam se je samo došao na posudbu.
  • Orc123
    5.5k

    Budemo vidli, meni ono sto sam ga gledao ne izgleda da moze igrati klasicnog napadaca ali ako dođe budemo vidjeli...igrac za buducnost, samo što se nadam da cemo dovest i neko pravo pojacanje!
  • NitkoBitan
    13k
    Jel moze netko slozit grafiku sa trenutnim igracima i planiranim dolascima (u pocetku zamjenama), odnosno tocne pozicije koje bi te zamjene trebale pokrivat. Tu prvenstveno mislim na Stojkovica, Vidovica i Kacavendu.
  • Maximo
    298


    Gledo tekmu,složio bi se s tobom,kule uzima lopte,sam si je praktički stvorio i zabio golčinu
    Mierez fulo 2 šanse,još mu se jedna lopta odbila do njega na 16m,odbila se ko od drva
  • Orc123
    5.5k
    To su sve jako slicni igraci i svo troje ce pokrivati krilne pozicije i pozicije ofenzivnog veznjaka(10ke)...vidovic svega ima 14 utakmica kao centralne spice, 30 ofenzivnog veznjaka, 21 ko lijevo krilo i 15 ko second striker...trebat ce to ukomponirati. Ne vidim smisao sada da nam ostane u kadru Menalo i Marin! Barem jedan od te dvojice bi trebao otici....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.