• IceMan
    1.5k


    Kako znas da mu je na stolu? Nisam nigde procitao da su mu ponudili…


    Uglavnom ako i njega prodamo (danas opet pise da je pred zavrsetkom transfer) onda stvarno…

    Ako su mu zaista ponudili i ako zeli ici neka ide.. na silu ne moze nitko biti i nesmije biti ovde.


    Al onda ocekujem jeben mercato u ovih 5 dana.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Ma siguran sam da nebi pristao na kapetansku traku da odlazi. Prikazat će se kao pobjeda uprave i pojačanje I to je to. On je sličnog puta kao i orsa . Zaobilaznim putem došao do dinama a prije dinama ili bio jalov ili bio zvijezda di bi i ja bio zvijezda u svojim 20tim. Orsa se sjebo misleći da može izvan dinama bit isti igrač. Ovaj neće.
  • veselko tenžera
    1.2k
    Ljudi pa pita se igrače nešto. I to ne baš malo ih se pita. Čuli smo Jakirovića za Petka, kaže da bi i ostao i išao. Petko se lomi, sumnjam da je do par sto tisuća eura.
    Neki zagovaraju prisilno ostavljanje, u stilu - imaš ugovor, ne možeš ići. To je vrlo osjetljivo, prvo jer se igrač može zainatiti i igrati s pola gasa. Da, radi protiv sebe, ali ima i takvih glava. Ako bih za nekog rekao da je to u stanju napraviti, to je Petko. U tom slučaju radi i protiv kluba i atmosfere u ekipi. Drugo, šalješ poruku svima koji trebaju doći u sljedećim godinama. To je osjetljivo i mora se odraditi diplomatski. U principu samo treba gledati interes kluba, a on nije nužno narediti igraču da ostane.
  • sport
    2.3k
    Danas u SN piše da je Perkoviću ponuđen novi ugovor po kojem bi bio najplaćeniji igrač u svlačionici
  • Yery
    72
    Evo i službeno Kačavenda u Dinamu :)
  • Patrik11
    120
    Kačavenda uzeo osmicu :up:
  • bbb medimurje
    2.9k
    I slikao se u crnom dresu
    Netko je jučer tu pisao o tome kao insajder :cool:
  • Mihaljević
    8k
    Kačavenda će bit predstavljen sa crnim dresom, kolko čujemPlavaSlavonija86d

    Hvala.
  • veselko tenžera
    1.2k
    Koliko u klubu ne misle glavom (ili ne znaju ili ih ne briga) pokazuju time što je netko mrtav-hladan Krdžaliću dao osmicu?!?! Sinko dragi to je jedan od udarnih brojeva, čuvaš ga za neko pojačanje koje će doći, a ne dati ga klincu koji 99.9% za par tjedana ide na posudbu.
    Lukasu prije svega želim zdravlje i da dokaže da je dostojan svetog dresa. Kod njega volim prgavost i bezobrazluk, ofenzivac koji tuče obrambene igrače :smile:
  • Samo Dinamo
    92

    Nisu brojevi što su nekad bili. Osim desetke.
  • veselko tenžera
    1.2k
    Poštujem stav, pripadam generaciji koja još uvijek cijeni romantiku pa su mi brojevi bitni. Također sam osjetljiv na igranje s dresom, onome tko je zabijelio rukave ove sezone bih dao otkaz odmah nakon drugog šamara.
  • Nogo
    1.3k
    Kačavenda je slikan u plavom dresu neki dan. Tek je danas u crnom. Imaju i jedne i druge slike.
  • superhik
    10.2k
    Šimić ako zaista radi za interes kluba neka izađe sa priopćenjem što se događa jer inače nema razlike.Fanboy

    Zar misliš da on može samostalno izlaziti u javnost s takvim izjavama?
    Misliš da nema ugrađeno u ugovoru da ne smije samostalno nastupati u određenim izjavama koje nisu u skladu sa stavovima Uprave?
    To se u profesionalnom djelovanju zove šteta ugledu kluba.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Da, toga sam se i ja sjetio. Sigurno ima neki nda potpisan. Al jebemu mater, ovako mi samo nagađamo i nagađamo u beskonacnost
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.