• luka modic
    621
    Vec nekoliko trenera zaredom igra Ljubu na toj poziciji očito je da tu postoji nešto što nitko od nas sa strane ne može znat...
  • Jaro
    5.9k
    i svi ti treneri su se zadrzali jbn dugo...
  • Mihaljević
    8.5k
    Bože kakvih prvih 11... Bože, Bože... Fali nam ne 2 kapitalca nego 4 komada ... Više bi volio konferencijsku....
  • Infinity
    15.4k
    Više bi volio konferencijsku....PlavaSlavonija86d

    Apsolutno. Zelim pobjedu zbog atmosfere i da novog trenera krene, ali bolje da kasnije ispadnemo. Ovo je haos.
  • blue heart 72
    1.5k
    Ni meni nije jasno to izmišljanje novih uloga igračima. A nikaj, budemo vidli kaj nas večeras čeka. Za razliku od Atene, kada sam imao neki osjećaj da ih prolazimo, ovaj puta nemam nikakav osjećaj. Ono čemu se nadam, je da budemo čvrsti i da igramo brže i ofenzivnije nego zadnjih par sezona. Rezultatski očekujem pobjedu od dva razlike
  • Boycie
    511
    Žvagu oko stadiona, ide do 15k nesluzbenih i grlatih, mirise na dobru tekmu i navijanje, novi trener, novi kapetan... ajmo ih poderat!
  • Mulec86
    389
    Ne pamtim kad smo na papiru izgledali slabije. Ljubicic opet bek? Povjerenje za japanca? Francuz? Bulat opet? Smracilo mi se. Idemo ovo dobit ,ali puno je tu upitnika.
  • Patrik11
    127
    Ljubo vise daje na beku nego ovaj ukrajinac duplo sigurniji
  • Captain America
    14.8k
    Lijepa poruka Jakira upravi što misli o prinovama.
  • Mihaljević
    8.5k
    Špikić nije za prvih 11.
    Ljubo nije za prvih 11.
    Rile nije za stopera.
    Moha nije za prvih 25 a ne za prvih 11.
    Bulat nije za prvih 11.

    Treba pet kapitalaca , pet! A mi dovodimo Miereza i Brodića na pozicije na kojima su već Bruno i Drmić... Ma joj , moj Dinamo...
  • Facke
    2.5k
    Kaj Ljubo dela na beku......Rile na stoperu...e Jakir Jakir. Ove je nista. Rile desno, Ljuba u sredinu. Al dobre bumo vidli kaj planira. Meni se Ljubo u sredine ne svida.
  • hardek
    1.6k
    Jesi gledao utakmicu s Goricom? Ljubo je odigrao možda najlošijih 60 minuta što sam ikad vidio od bocnog igrača. Jednostavno čovjek nema ni tijelo, ni kretanje, niti tehniku bocnog igrača. Može se on tu i tamo ubacit prema sredini ali za mene je ovo minus za Jakira odmah na startu pa makar Ljubo dao hat trick danas.
  • San Lorenzo
    12.2k
    Imali smo aek u subotu, imamo Rijeku u nedjelju, Miha je doveden kako je doveden zbog tog koljena i vjerojatno nemože izgurati ritam od 3 utakmice u 8 dana.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    kakva je to mentalna gimnastika. Nek si ga stavi u dzep ako ce se postic rezultat.
    Nije mi drago vidjet tu rosadu, ali ajmo vidjet prvo.
  • IstinaZaDinamo
    1.5k
    @Mulec86

    Bulat sigurno ima sto traziti u prvih 11, ti stvarno mislis da je japanac trebao poceti?

    Špikić nije za prvih 11.
    Ljubo nije za prvih 11.
    Rile nije za stopera.
    Moha nije za prvih 25 a ne za prvih 11.
    Bulat nije za prvih 11.
    PlavaSlavonija86d

    U trenutnoj situaciji svi navedeni imaju mjesta u prvih 11, a neki su to igrali i u boljoj situaciji tako da...

    Rile je dobar kao stoper, ali se ipak nadam nekome drugom umjesto njega u iducim utakmicama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.