• plavi67
    920
    Koji ste vi obični papci i šupci, jadi bijeda od navijača!
    Kad je bilo 0:2 onda sve super, to to, da smo prošli bravo Bišćan, zrela rekma, ovo ono, ma fuj, gadite mi se!

    J... vas mamić, mumija i perasica! Toliko se nije pljuvalo po čačiću ni nikom!
    Jel Bišćan kriv šta mu mamićeva kuja ne odobrava transfere?
    Zašto se štedi, koji k?
    Penal nije bio, vida smeće uletio prije početka udarca, gdje je var?
    Nažalost nismo imali sreće, vratilo nam se i to je to, dečki su poginuli na terenu, generacija se mijenja, dolaze novi i to sve treba uigrat i složit!
    Moramo i mi past jednom, ali dignuti ćemo se opet na zdravim temeljima, a ne u močvari!
  • Jurki
    8.8k
    Nije problem ispasti od aeka. Nisu bezvezna ekipa.
    Nije problem ak se posere da dobijes 2 gola u nadoknadi.
    Nije problem ako tvoj golman obrani milijardu mrtvaca i penal nakon kojeg dobijes gol i ispadnes.
    Ali je problem da ne napravis nista da to sve sprijecis. Cekas sa zamjenama kaj? Igore kaj si cekal sa zamjenama?
    Ako ti je malo stalo do Dinama daj sam ostavku.
    Imal si na klupi 3 stopera, da se obranis. I kaj si napravio?
    Ovo kaj smo jucer vidli ovo je u rangu Jurcica.
    I onda veli da nema koga ubacit u igru. Kak ce ti klupa dati nesto ako ti toj klupi ne vjerujes.
  • IceMan
    1.5k
    Kaj reci a da nije receno?

    Ovo ispdanje ce jos dugo boljeti…

    Mi moramo osvjeziti kadar a i strucni stozer… nakon svih tih lutanja, izjava, jucerasnje tekme… ne viidim kako moze (pozitivno) voditi momcad…


    Zapravo, jedan detalj od prosle sezone, zaista detalj, a sad se vidlo da ipak nije…

    Mi osvojimo naslov, igramo kod Osijeka takorec revijalnu utakmicu i onda on napravi mislim da dvije od 5 izmjena samo…

    Gore od Cacica.
  • Georg Koch
    3.7k
    Ovo Biscanovo nedjelo moze uci u povijest gluposti.
    Pa ti djetetu od 7 godina ne mkzes objasniti da u 90.minne ides raditi izmjene, a trebas se obraniti samo jos 4min. Glupo je rec, al ovo mozes uradit ako se zelis narugat sam sebi, ne znam sto drugo.
    Kako i na koji nacin on sada moze imati autoritet, podrsku svlacionice?
    Nikako!
    Upravo Dinama,lijena i neazurna uradite nesto.
    Kek/Vaha/Jakirovic/netko 4.dokazan mora preuzeti klupu dinama!!!
    Ovaj bezlicni propali takticar nije na razini dinama i nece nikad biti.
  • mali M
    3.5k
    ma daj me ne zezaj, kakvi papci i šupci, samo je trebao zatvoriti utakmicu.. kako možeš opravdati ubacivanje jedino Marina u toj situaciji.. prestani pljuvat navijače kad je očito Bišćan pogriješio..
    da smo prošli bravo Bišćanplavi67
    Pa.... Da... Što to nije logično, da je pobjedio nakon poraza u Maksu ja bi ga pohvalio jer je sve naštimano protiv nas trenutno...
  • Orc123
    5.1k
    Kornere branimo ocajno ali bas ocajno ..pa koliko sđo samo primili golova iz kornera ili nakon kornera odmah? Svaki korner je opca opasnost pred golom jbt!
  • mali M
    3.5k
    evo ja ti riješim problem sa kornerima u sekundi. Ubaci obrambene na svoje pozicije! Pazi sad ovo ideš zatvarati obrambeno utakmicu, Perić za Rileta, Boška za Mohu na desnog beka jer ga zna igrati i Maxa za Bulata kao zadnjeg veznog...ih, neš ti problema napravit zid na par minuta
  • boem
    309
    Šteta što nam Bjelica nije trener, on zna spriječiti da ne dobijemo dva gola u nadoknadi.
  • Fanboy
    2.2k
    Daj obrišite ovu temu, zaključajte ili uklonite jer mi je muka...Bilo šta sam da je ne gledam idućih par dana.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Daj obrišite ovu temu, zaključajte ili uklonite jer mi je muka...Bilo šta sam da je ne gledam idućih par dana.Fanboy

    Hoćeš savjet? Jednostavno preskočiš teme koje te ne zanimaju.
  • Logistika
    1.1k
    Najgore u svemu je sto pobjednici pisu povijest. Sad ce nam sve zivo nakalemiti i u pozadini. Vec je pocelo sa zabranom svih gostovanja.
    Odvratno jutro.
  • Alen
    79
    kako misliš "zabranom svih gostovanja" , zar je UEFA to izjavila , da su sva europska ove sezone pod zabranom?
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Molim ljude da ne budu glupi i da ne izjednacavaju Biscanu palac dolje sa podrskom Peras i mumiji. TO JEDNO S DRUGIM VEZE NEMA.
    Biscan je i ranije imao problema s golovima u nadoknadi. Momcad nakon ovakvih poraza psihicki tone i gubi povjerenje u trenera. Mislim da nas Igor kao i Igor Tudor u Hajduku zeli najbolje, ali najteze je bit prorok u svom selu.
    Situacija je delikatna, a nama treba hitno Vaha efekt.
  • Boysica
    458
    Daaa sad sam vidjela da su nam zabranili.
    Uefa mafija
  • sport
    2.3k
    Almeyda pokušava sve kako bi zabili gol i ubacuje 5 igrača,Bišćan ne pokušava ništa kako bi to spriječio.Nitko ne tvrdi da bi bilo drukčiji završetak ali ne možeš biti bez reakcije i vizije što činiti u tim trenutcima.Kako se osjeća Dino Perić koji je za Dinamo odigrao puno takvih utakmica i mogao je pomoći svojom visinom i iskustvom a ostao je prikovan za klupu.Bišćan kao trener nije imao ovakvih utakmica u karijeri iako je kao trener U 21 protiv Norveške izgubio 3:2 dobivši golove u 91 i 95 minuti.Školovanje u Dinamu ne traje predugo tako da se mora svakako proći Sparta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.