Ma više sam se bazirao na početak uzleta (era Bjelice) i danas. Neki mix..
  • blue heart 72
    1.4k
    Nakon šoka od prve tekme, polako dolazim k sebi. Manje više javnost nas je otpisala, u medijima samo negativa, a ja baš imam osjećaj da tu nije još sve riješeno. Da se razumijemo, AEK je sada favorit, oni su već prošli, pritisak je na njima jer oni sada mogu samo izgubiti. A ljudi su nekada govorili "ranjeni lav, je najopasniji lav"

Ajmo dečki, nekima je to možda zadnji nastup u modrom dresu, preokrenite to i vratite se kao pobjednici
  • Georg Koch
    3.8k
    Realno mi mozemo mi njih proci. Ne da mozemo, nego smo sigurno bolja ekipa.
    Cinjenica: Sa igrom iz 1.poluvremena proci cemo sigurno, sa igrom iz 2.poluvremena popusit cemo momacki.
  • miro
    3.3k
    Za ovakvu tekmu ti treba Ćiro na klupi
  • Fanboy
    2.2k
    Ma ovo se može dobiti, jedan gol i već je egal...Ko da su nas samljeli 5-0 doma, pa sad da se nadamo nekom čudu.
    Ajde, okretali su velikani jedni druge po nekoliko golova razlike u gostima, a ne da se nebi mogao 1 gol razlike okrenuti. Problem je pristup i fizička sprema. Ako ćemo opet krenuti jako i onda se ispuhati uz mlak pristup onda bi mogli popiti 5 komada. Ako ćemo igrati čitavu utakmicu na nivou kao u prvom poluvremenu onda možemo okrenuti.
    Na Bišćanu je da pokaže od čega je sazdan, sat mu otkucava i sam sebi postavlja limite jel trener za velike stvari ili će mu top klubovi biti Maribor, Rijeka i slični.

Hoću pristup i da grizemo čitavu utakmicu, a ne da idemo "ponizno" u poraz. Takav nam pristup ni trener ne treba.
    Inače, mislim da se gadno zeznulo sa pojačanjima koja to nisu. Kaneko nije bolji od Menala, KTC je bolji od ovog novog Francuza...Drmić kakav god da je uvijek može zabiti i nejasno mi je da ne dobije ni minutu u utakmici kada ti treba zgoditak.
    Puno nejasnoća, valjda će nešto biti jasnije nakon utakmice gdje i kako stojimo.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    biti ću malo ekstremniji. Pobjeda ili poraz u subotu mi nije toliko bitna

ako će dečki igrati na svojim pozicijama , igrati nogomet i trčati 90 minuta, stvarati prilike, biti nabrijani i poginuti, onda Igor i igrači imaju još kredita

ako se osramotimo i budemo 2.poluvrijeme utorka onda se neke stvari pod hitno moraju mijenjati i tu treba biti jasan

nastojim biti racionalan i branio sam određene poteze do sada, ali ne postoji alibi za šetnju po terenu veoma dobro plaćenih igrača

zgazite gamad
  • NitkoBitan
    12.9k
    U prvom poluvremenu rezultat 0:1 za nas, u drugom poluvremenu sahovska partija i AEK pada pod pritiskom. Pred sam kraj tekme korner za nas, lopta se sretno odbila prema Ristovskom koji ju posprema u mrezu ispred tribine sa AEKovim ultrasima...
  • Ludovic IX
    5.8k
    dobilo se ajax sa suarezom u gostima kad je trebalo. mi nismo tamo nikakvi autsajderi.
  • Mališan
    1.8k
    Ne samo Suarezom, cijela momčad im je bila zastrašujuća kad pogledaš danas ta imena.

Ovo je bilo njihovih prvih 11: 1 Stekelenburg,2Heitinga, 3Stam(C), 5Emanuelson, 6Maduro, 9Huntelaar, 16Luis Suárez, 18 Gabri,19 Rommedahl, 25 Van der Wiel, 31 Colin.
  • nemapredaje
    2k
    Najveća naša prednost je u tome što Grci misle da je gotovo. Ako mi zabijemo, uz pritisak tribina koji će od njih tražiti naš skalp, gotovi su.

Kak je netko gore napisao, za motivaciju nam nije potreban nikakav trener. Dečki su prošli jako puno toga i znaju da prekosutra moraju ostavit srce na terenu.
  • Zagi
    5.6k
    3Stam(C)Mališan

A ne'š ti...
    Pogledaj moj avatar, Joža se sprdao s ćelavim.

(šala mala naravno, legendarni igrač)
  • Benito
    611
    Vjerujem u nas i vjerujem da su spremni za to i da će nas razveselit kao puno puta do sada. Nema kalkuliranja kaj je i dobro gas odmah od prve minute i pregazit ih u njihovom domu. Hladne glave a srce neka gori. Gazi!
  • Mulec86
    389
    Od 1' u Atenu po hendikep. Ko misli drugacije nek ostane doma. Trebamo se ponasat ko Dinamo ,a ne tetkice.
  • Blue Austrian
    337
    Jednostavno ne mozemo sa "Grcima" (iako ih mislim u prvoj nije ni bilo xD), tako da ne vjerujem u prolaz.
    Mislim da ce nasi decki igrati bolje ali uci ce opet neki krumpir, crna rupa, sudac bilo sta.
  • dinon7
    507
    Boysi na treningu prve ekipe. Poprilična brojka koliko vidim po videu. Ajmoooooooo to dobiti u subotu.