• Infinity
    15.4k
    Dali smo gol svaki put u uzvratu. Mozda to srusi.
  • vjeko1701
    6k
    Dobro, ajde malo stanite na loptu ljudi.
  • Krizy
    38.2k

    Dobra :rofl: :rofl:
  • luka modic
    621
    Nadam se da će se i naši malo zainatit
  • Infinity
    15.4k
    I samo kod Auxerrea nismo vodili. Cetiri od sest utakmica smo imali 0-1. Austria je povela 1-0, ali smo to okrenuli i dobili cak na kraju. Iako se pet puta ispalo to ipak govori da se otislo hrabro na uzvrat i napalo.

    Cetiri puta smo nadoknadjivali -2 ili vise golova. Dva puta smo imali -1, jednom smo prosli.
  • Schpatz
    384
    Malo u obranu Biscana i igraca. Moramo shvatit da je ovo daleko daleko najtezi put ikada Dinama do LP ili do EL. Nikad ovak teski put Dinamo nije imao i skoro svaki put se mucio sa protivnicima koji su puno slabiji bili nego sto je to AEK. Prosle godine na misice prosli Bodo a on je bio u Playoffu, a smatram da je AEK ozbiljniji i kvalitetniji protivnik od Norvezana. A da ne pricamo o Ludogorecu koji nas je cekao prosle godine u ovoj fazi.

    S time da smo Ludogorec mogu rec cak i na srecu u Bugarskoj i u ZG se dovodili u jako teske situacije s cak 2(!) igraca vise.

    Tak da ono… Nikad nije bas bilo bajno u kvalifikacijama ak se sjetimo svih tih utakmica i kak smo neke momcadi prosli cisto na misice.

    I kada usporedimo taj Dinamo i ovaj, Biscanov Dinamo, posebice prvo poluvrijeme, nije da to izgleda bas tako lose i kriticno kak neki to predstavljaju.
    Okej, totalan nelogican pad u 2.pol i to nikome nije jasno ali dogodio se. Idemo prijec preko toga i idemo dalje.

    I da nisu u pitanju Grci i svi ovi nesretni dogadaji koji su obiljezili ovu tekmu, nego Norvezani ili Svicarci, ne bi se pisalo bas ovak zestoko.

    Dinamo se uvijek mucio u ovim kvalifikacijama. Ili vecinom se mucio. Svi znamo da ne pisem tu povijest posljednjih godina u kvalifikacijama ali s obzirom na jacinu ovog protivnika, nije smak svijeta da se ispadne kao sto je bilo katastrofa kada smo ispali od Sheriffa prije par godina.

    Isto vrijedi i za playoff protiv Sparte Prag jer su to realno utakmice 50-50. Ja sam uvjeren da ce se i ove sezone sve to poslozit. Uvijek pozitivno. Iz jucerasnje tekme je 1.pol bilo pozitivno i kak trebamo ucit iz gresaka iz 2.pol tak trebamo uzet neke smjernice iz 1.pol.

    Samo jako u Grckoj, idemo ih probat tam iznenadit i ne bi mi bilo nista slade da im zabimo tipa za 0:2 u 90+

    Ajmo plavi lavovi! Samo hrabro. Samo nek pokazu muda.
  • Bosskovitz
    8.2k
    Moramo shvatit da je ovo daleko daleko najtezi put ikada Dinama do LP ili do EL.Schpatz

    Ovo definitivno.

    Prošle godine Shkupi/Ludogorec/Bodo, prije toga Valur/Omonia/Legia/Sheriff, prije toga Cluj/Ferencvaros/Flora (EL), prije toga Saburtalo/Ferencvaros/Rosenborg. AEK je definitivno najjači protivnik s kojim smo igrali u zadnjih 5 godina u kvalama, a rekao bih možda i najjači protivnik od kad je promijenjen sustav pa ne igramo s ligama petice, uz Salzburg. Ne samo to, ako prođemo njih koji su prvaci Grčke, igramo protiv prvaka Belgije Antwerpa, a ako ne prođemo onda za EL igramo protiv prvaka Češke Sparte Prag - sve redom prvaci bolje rangiranih (i objektivno jačih) liga od naše.

    Zato nije neka objektivna katastrofa ako mi ispadnemo od AEK-a koji je prvak jače lige i financijski u stanju jednog Vidu plaćati gotovo duplo više od naših najplaćenijih igrača, ali oni naprosto nisu toliko bolji da bi prošli. I mislim da neće. Nemam neki objektivan razlog za to, ali mislim da će Grci emocionalno izgoriti u toj drugoj utakmici pred svojim navijačima i da je to naša prilika.
  • DiddyGuela
    1.2k
    Izgledali smo uzasno.

    1-2 je sjajan rezultat. Zadnjih 15ak minuta smo visili ko luster. Trebali su nam realno utrpat jos 2 komada. Mi smo zabili iz slobodnjaka, osim toga Emreli i Miha su imali dobre prilike iz recimo izrađenih akcija. I to je to...

    Kompletno drugo poluvrijeme smo bili u podređenom polozaju. Kazem, sva sreca da je AEKu ovo prva natjecateljska utakmica. Inace su nas mogli ponizit u sred Zagreba.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Mozemo palamuditi koliko god

    Ispada da nemamo snage za istrcati 60min

    Sve ostalo mi pada u vodu

    Od silne nove tehnologije i onih pederskih grudnjaka koji prate valjda koliko seres i pisas, mi ocito ne znamo pripremiti igrace da trce.

    Dobro placene igrace
  • MolonLabe
    393
    Gledam neke grafove i statistike na internetu pa samo da podijelim jednu info s vama. Brojke su za 2022. godinu ali ne vjerujem da se značajno razlikuju za 2023.

    U RH u zatvorima stranci čine 12% zatvorske populacije.

    U Grčkoj stranci čine 58,6% zatvorske populacije.

    ?!?!?!

    I da napomenem da su podaci dostupni na stranici Prisonstudies.org, koji vodi "Institut za istraživanje politike kriminala i pravde" Sveučilišta u Londonu. (Da nebi bio jednako traljav kao novinari koji koriste twitter, forume i Caspera kao izvor informacija.)

    Evo ne znam uopće što bih rekao, ali to da je uhićeno 100 naših a nitko njihov je očito njihov modus operandi.

    A što se tiče dobrog dijela naših novinara i stvari koje rade, neka njima njihovi postupci budu na duši, ali ako ikada zaglave negdje vani nadam se da će im država pomoći da se vrate doma.
  • über alles
    1.5k
    Njihov modus operandi je da su jedan od glavnih punktova za afrikance za uc u EU ,pa od tamo ta brojka stranaca.
  • xavier
    11.3k


    A već 30 godina su i "vrata u svijet" srpskim kriminalcima pa ima i njih tamo dosta.
  • über alles
    1.5k
    Ma jasno,bugari,albanci,rusi,svaceg tamo ima. Jedna od najvecih luka u EU to je normalno za takav grad i drzavu,
  • Beowulf112
    301
    Jedva cekam tu utakmicu u subotu...ja nerazumijem Biscana zasto forsira Ristovskog na stoperu...stavi Perica i Sutala za stopere...ristovskog na beka..i kad je ganjao rezultat napravio je veliku gresku.vadi misica uvodi japanca..i tu smo zadnjih 10 minuta zivu glavu spasavali i totalno nam se raspao sistem igre...japanac je bio nevidljiv...loptu skoro nije dirnuo...ali moram priznat da se vidjelo i da je baturina bio iscrpljen od viroze...nije bio svoj...malo mi je cudna izmjena i Petar Sucic..nisam tog decka nikad gledao ali sam citao da je lani bio u Zrinjskom...e sad da je on tolko dobar da u europi moze donijeti razliku...pogotovo jer ima tek 19 godina...treba on jos pure jesti..nek se kali u HNL-u prvo....jedino me pozitivno iznenadio Emreli..pokazao je zelju i mislim da na njega mozemo racunat bar u nekoj rotaciji
  • criticus
    1.5k
    Niko nije sretan sto smo izgubili, a znamo da je pojacana kolicina drame posljedica sizofrene situacije u upravi, ganjaju se poeni na svakom frontu. Ovolika kolicina otrovnih pera nije viđena ni u doba kad se ispadalo od skenderbeua. Al ok, to je Dinamo, naviknut na izvrsnost i svako odstupanje od tog se smatra devijatnim. To je pokazatelj di je klub u odnosu na to doba i da poraz od prvaka Grčke u utakmici koju si moga zatvorit u prvom poluvremenu je horor i katastrofa. Neka je.

    Koliko god je los trenutak ova ekipa ima sansu u jednoj utakmici okrenut sav narativ. Dobiju u Grčkoj, pisat će se o mudima, planu, da je ovo do sad bila čista nesreća. Dobar test za novu ekipu da vidimo kakva je kicma i ima li tu potencijala za nove ademija ili dilavera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.