• Orc123
    5.7k
    I onda se đeni spocitava da sam pesimist! Jbt mi smo njih rastavili prvo pol! I tu smo mogli zabiti 2-3 gola, kao sto su i oni nas drugo pol rastavili...znaci mi smo kvalitetom podjednaka momcad, pogotovo prvih 11, oni imaju vecu sieinu jer imaju iskustva i kvalitete na klupi....nikako nismo bez sanse!
    I ne, nije nam trener najveci problem! Jer se plan igre jasno vidi, mi smo svaku utakmicu odlicni do 60min...jel dalje kondicijski trener problem ili je jasno da nemamo sirine....ja bi rekao da i jedno i drugo i s tim se moramo pozabaviti! Uprava nek pocne raditi!
  • Ludovic IX
    5.9k
    kako smo izgledali na početku sezone koja je završila 1/4 Europske lige??? sve se to još da ispravit. ja neću bit pesimist ko neki ovdje. da, biščan je premiran a izgleda da ovim treba bič malo,,
  • Cosey
    456
    Vidim na Indexu da je Bišćan izjavio, iako nije stavljen citat pa ne znam jel uistinu izjavio, da ćemo teško što mogoći napraviti u uzvratu. Ako je to istina onda stvarno nije normalan.
    Kaj bi radili nekim drugim trenerima za te izjave?
  • Orc123
    5.7k

    Nije to izjavioo! Rekao je da ce tesko pripremit nesto novo za 4 dana ali da idu napraviti sve u uzvratu i da idu u rat! Pisu se senzacionalisticki naslovi samo da se ljudi jos vise kace na to!
  • NORTE
    9.7k
    Vidim na Indexu da je Bišćan izjavio, iako nije stavljen citat pa ne znam jel uistinu izjavio, da ćemo teško što mogoći napraviti u uzvratu. Ako je to istina onda stvarno nije normalan.
    Kaj bi radili nekim drugim trenerima za te izjave?
    Cosey
    Vjerojatno je izvučeno iz konteksta, tako to ide s novinarima.
  • miro
    3.4k
    Izjava je na razini Barića ili Čačića, ne znam kaj mu to treba. Možda je bio vruć još od tekme, ali takvom defetizmu nije mjesto sad kad se cijela sezona definira i usmjerava
  • Cosey
    456
    Nije to izjavioo! Rekao je da ce tesko pripremit nesto novo za 4 dana ali da idu napraviti sve u uzvratu i da idu u rat! Pisu se senzacionalisticki naslovi samo da se ljudi jos vise kace na to!Orc123

    Ok, zato sam bio i skeptičan prema tome. Samo kod članka je problem kaj nije samo naslov.

    https://www.index.hr/sport/clanak/biscan-tesko-cemo-previse-moci-napraviti-u-uzvratu/2487681.aspx?index_ref=naslovnica_sport_prva_d
  • xavier
    11.3k
    Izjava Bišćana je:

    "- Svakako da nas tamo čeka pakao. Jasno je da će tamo biti vruće i jako teško. To je stadion koji je navijački, domaćinski. Idemo se boriti, bit će rat, neprijateljsko okruženje, idemo to iskoristiti. To se može, kad smo na svom nivou onda smo u stanju igrati s njima. Rezultat je negativan, bit će to drugačija utakmica. Nije nam trebao ovaj drugi gol kojeg smo primili. Morat ćemo preuzeti rizik, bit će jako teško. Nisu dugo izgubili kod kuće, to sve govori. Što je, tu je, idemo pokušati napraviti podvig u Ateni."

    Ne vidim gdje je tu rekao da teško nešto možemo napraviti u uzvratu.
  • Cosey
    456


    Zadnji odlomak Indexovog članka:

    "Što učiniti u uzvratu?

    Teško ćemo previše moći napraviti. Treba psihički dići dečke i spremiti se za rat. Treba vidjeti i kakvo je stanje s igračima, Špikić je osjetio probleme na poluvremenu. Nisam siguran da imamo i približno kvalitetne zamjene za tih prvih 11-12 igrača. Ali idemo se boriti i probati napraviti sve da se vratimo kao pobjednici."
  • Orc123
    5.7k
    Svi jedva cekaju da se nesto takvo dogodi Dinamu da bi nas rusili, a sad sami sebe rusimo iznutra jos....mah
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    neću ni otvarati novine / portale, i ovako mi je muka
  • xavier
    11.3k


    Ovaj moj citat je iz SN. Mislim ima svakako video izjave, ali nemam sad vremena slušati. No netko je očito malo drugačije prenio nego što je rečeno. Index ili SN, to ne znam.
  • Cosey
    456
    Ha, to je već malo gora manipulacija. Zato mi je i bilo čudno, nigdje navodnika.
  • Ludovic IX
    5.9k
    već sam par puta napisao, ali neće internet eksplodirat ako ponovim...što će se veliko dogoditi ako sjebemo sportski dio ove godine. i to sjebemo, mislim da ne udjemo u LP i da Hajduk osvoji prvenstvo. Oni su nenositelji i 75% šanse da ispdnu na prvoj prepreci pa će nam se pridruzit u EL/ECL. znači, financijski neće oni prosperirat.

    istina, nećemo ni mi ali što ćemo dobiti iduće sezone? Dobit ćemo ponovo glad za osvajanjem što nam možda fali.

    samo što ja ne misli mda ćemo sjebat sportski dio..makar isplai u ECL, siguran sam da ćemo tamo doć daleko, da ćemo uzet prvenstvo i kup.. zato što sam optimist i vjerujem da će to doć na svoje. mi smo igrali loše 30 minuta protiv hajduka, 45 minuta protiv gorice i 40 minuta jučer.. ostalo nije to loše izgledalo, samo je problem što mi u 60 minuta dobe igre zabijemo samo jedan gol a primimo 2 u 30-40 loše.. treba realizaciju popraviti i nećemo više o ovome pričati.. da je ukrajinca zabio što je morao ili da je bar dodao, sad bi razmišljali o belgijancima vjerojatno već.. jebiga, dfogađa se..
  • Cosey
    456
    Ha, vremena su se promijenila. Da bi rekli da je sezona loša, u sportskom smislu, treba još vremena. Nekad je bilo puno lakše. Imao si ta pretkola, ispao i aj bok do iduće sezone. Lako moguće da odemo na proljeće u Konferencijskoj ligi, tko može onda reći da je sezona loša?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.