• dumitrumitu
    561
    Nadam se da će većina poštovati minutu šutnje i pokazati grcima kako izgleda civilizirano društvo.
  • NORTE
    9.3k
    treba odat tom navijaču počast minutom šutnje. Nemojte zaboraviti da ni ljutnja ni nepravda ne smije skinuti gospodski duh koji ovaj klub ima, a ima ga jer su svi gospoda od igrača do navijača u prvom redu.
    Hoće nas prikazati barbarima, nemojte im dopustiti. Šutnja bi ih najviše bolila jer im ne idemo na mlin.
    Fanboy
    Nismo životinje nego ljudi.
    Uvjeren sam da će sjever šutiti i vođe pozvati na muk, nitko nije htio da se ovo dogodi.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Uostalom minuta šutnje je za tog mladića a ne za AEK kao klub. Nije taj momak bio neki ratni zločinac, serijski ubojica ili monstrum pa da ne zaslužuje niti da se ispoštiva minuta šutnje za njega.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ne nasjedati na provokacije, treba odat tom navijaču počast minutom šutnje.Fanboy

    Sto je isao bost BBB nozem? I pitanje koliko ih je izbo, bio je u prvim redovima...

    Nit je andeo nit je sada s andelima.
  • NORTE
    9.3k
    Budimo gospoda i krščani.

    Zviždati preminulome? Na Veliku Gospu?
    Nismo isti!
  • Mihaljević
    8.2k
    ?url=https%3A%2F%2Fcalifornia-times-brightspot.s3.amazonaws.com%2Faf%2F49%2F4c9137df3389f6725fe9ecd9732e%2Fsdut-aek-athens-midfielder-giorgos-k-20160904-001
    Izbacite nacistički Dinamo iz Europe!!!! :rofl:
  • Mlađi referent
    10.6k
    Nakon odgode tekme i zamjene domaćinstva, još jedan debilizam u režiji UEFA-e

    Minuta šutnje za huligana koji je preminuo u klasičnom huliganskom obračunu. Genijalno.

    Nadam se da svakako nećemo ometat minutu šutnje jer bi ih to bolilo više nego da zviždimo.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Zviždati preminulome?NORTE

    Nisam rekao da treba zvizdat i i vrijedat, nego naprosto nek se ignorira. Kao da se nista ne dogada.
  • The Undertaker
    4.1k
    AEK provocira od početka i lovi u mutnom. Minuta šutnje koja bi se zaista i ispoštivala bila bi im veliki javni šamar. Međutim, ne vjerujem da će se to dogoditi.
  • Rocky1986
    245
    Bit će dovoljno prilika za galamu večeras. ;)
  • Zagreb1992
    1.3k


    Potpis

    Karta je u džepu ..finoo pivica uskoro i onda pravac tribinaa

    Ajmoo Dinamo za dečke koji su iza rešetki i danas im je u mislima utakmica i grupa
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Predviđam Ristovskog i Šutala kao stopere, sredinu Mišić-Ljubičić-Ivanušec i krila Špikić-Kaneko.

    Mislim da će Baturina ispasti iz prvog sastava što zbog par lošijih partija što zbog nedavne temperature i da će Ivanušec ići u sredinu umjesto njega a da će na krilima biti 2 brzanca koja vole tražiti dubinu. AEK je ekipa koja navodno igra visoki pressing i stoperi im stoje na centru i to će Špikić i Kaneko pokušati oršićevski koristiti a Petko i Ivanušec će im slati lopte u dubinu.
  • blue heart 72
    1.4k
    Smatram osobno da dotični ne zaslužuje nikakvu minutu, mislim da je manje više svima jasno zbog čega. Ali ujedno mislim da trebamo biti iznad te situacije i pokazati da fijaker i bijele rukavice sa Poljuda žive i danas. Grci igraju veliku psihološku igru, ajmo ih dobiti našim oružjem. Suzdržimo se zvižduka i negodovanja tu minutu, a nakon toga neka krene nezapamćeno ludilo

    BLUE MADNESS
  • seljak86
    2.4k
    Za minutu šutnje mislim da trebamo ispoštovati, koliko god ih mrzili, život je život i nismo ubojice. Budimo gospoda danas. A ostalih 90 minuta ostaviti grla gore :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.