• Efes Pilsen
    7.2k
    Ono kad se pravis da razumijes :lol:

    FB-IMG-1692038460227.jpg
  • Johnny
    1
    Pozdrav svima. Kad ne bi napisao ni riječ o događajima u Ateni, ne bi imao mira cijeli život. Uvjeren sam dva dana nakon nereda, da su naše dečke namjerno pustili tamo da nas AEKovci pobiju. Međutim nisu bili svjesni da se mi ne povlačimo, naročito kad se gine, I tu je naša snaga i mentalitet. Olujni pobjednici! Svi ostali bježe.
    Ovo je muka za sve nas i moramo si pomoći kako god znamo, s time da pomognemo našoj braći.
    Nadam se da će biti nekih računa za uplatu, da im bar šaljem cigarete.

    DINAMO JE ZAKON! DINAMO JE BOG! DINAMO JE PONOS SRCA MOG!

    Vidimo se na tekmi. 3:0 za nas.
  • MolonLabe
    393
    Hvala dečki, sada vidim.

    Iako je dečko koji je nažalost nastradao Grk, a ukoliko je ovaj video stvarno prikaz ubojstva, onda ovaj video pokazuje da nije slučajno porezan nego s namjerom. A kako ga je napadač zamijenio s nekim od naših ovo je ustvari pokušaj ubojstva Hrvata od strane navijača EAK-a.

    U tom slučaju bi tražio izbacivanje AEK-a iz Europe i žestok odgovor RH prema Grčkoj.
  • Mlađi referent
    11.3k
    Nije mi jasan video

    Pa izgleda kao da ih naši sustižu i ovaj ga drma palicom?
  • blackbully
    4.5k
    Grčki portal i cijeli video od 4 minute

    Članak od prije pola sata. Na drugim poveznicama piše kako su dečke već počeli slati po ostalim zatvorima u skupinama po 7-8. Tako da mi ovo ne djeluje kao da će ih skoro pustiti kući...
  • MolonLabe
    393


    Ovaj dio videa iza 3:20 je odvratan.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Onaj tko koristi letvu sa cavlima zasluzuje zatvor bio nas, Pao ili Aekov. Isti k kao noz.
  • Mlađi referent
    11.3k
    Katastrofa je to, ako ovo je trenutak uboda
  • MM17
    224
    Nastavak videa tj. dio nakon udarca je ključan ako je zaista to taj udarac. U sljedećih 5-10 sekundi bi se vidjelo čiji je udarač, a s obzirom na to kako sve sve vješto skriva i upakirava sa grčke strane mislim da velika većina nas zna što bi nastavak donio.
    SLOBODA NAVIJAČIMA!
  • markoli
    1.7k
    I čudno je da je bio u sredini čopora na prvoj snimci, a onda odjednom na kraju. Šteta što nema time stamp na svim snimkama.
  • Mrvica
    3.5k

    Vidi se žuti šal oko vrata
  • Dinamosaur
    1.1k
    grci slože video kako njima odgovara da bi zadovoljili svoju javnost..i UEFA-u

    Trebaju se trazit nalazi obdukcije pa vidjeti jel imaju prikazane snimke ikakvog znacaja za sami tragicni ishod
  • OsamŠest
    2.7k

    I na kraju svega dečko u crnoj majici pada na pod prije dolaska hitne. Ovaj je imao plavu majicu. Jedino ako nije presvukao kad je došao kod kioska i čučnuo tamo desno iza škrinje..
  • zagr
    505
    lijepo se vidi udarac letve i žuti šal na tom fraeru koji udara.
  • Zagreb1992
    1.4k

    Evo novi video
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.