• NORTE
    8.9k
    Može link u DM?Imamo Dinamo

    Novi video napada Aekovih huligana na Boyse je objavljen na fejsbuk stranici Tifo tribina.


    Percepcija u javnosti zbog lažljivih grčkih i hrvatskih medija:
    Zagrebački huligani poslali djecu s kave u 23:07 u bolnicu, ubojice ovo ono.


    Istina:
    Aekovi huligani molotovljevim koktelima, bakljama i noževima napali Boyse pa bježali pored svog stadiona.
    Nijedan Aekov huligan nije u pritvoru unatoč sedam zarezanih Hrvata.
  • superhik
    10.2k
    Sada sam ja taj koji iznosi neprovjerene informacije, ali ova potvrđuje jednu od početnih teza, a upravo ju je iznio Denis Šeler.
    Navodno da je ubojica iz redova AEK-a. Vjerojatno je to i razlog zašto je ubijeni prema policijskim izvještajima odbio liječniku pomoć
  • ksapi
    2k


    Ovo je sada doslo s vise strana, navodno je lagana euforija medju deckima u zatvoru :grin:

    Najnoviji video dokazuje ono sto govorimo danima, istina izlazi na vidjelo.

    S navijacke strane, ne znam jesam li ikad ovo vidio, govna bace 5 koktela na nase i apsolutno nitko se ne povlaci, a par minuta nakon vec grci bjeze. Vojska!
  • superhik
    10.2k
    Treba oprezno sa informacijama, ali navodno da je to potvrdio odvjetnik naših. Vjerojatno se radi o snimci koju AEK nije htio dati na pregled
  • zagr
    505
    ultrasi drugih europskih država znaju istinu, jedino grci i naši novinari su pinokio.
  • ksapi
    2k


    Naravno, u moru dezinformacija moguce sa ni ovo nije istina (barem ne kompletna), ali sve polako ide u jasnom smjeru.
  • Zagreb1992
    1.2k
    A sad grlo poderati u utorak za Dinamo i za ekipu koja je u pritvoru
  • Captain America
    13.2k
    Najmanje što UEFA može napraviti je zatvoriti tribine za utakmicu u Grčkoj. Zbog psihopatskog čina njihovog idiota, Dinamo ispašta. Naravno, vlada mora reagirati za ove u zatvoru.
  • NORTE
    8.9k
    Kad ovo izađe u medije očekujem u Zagrebu veliki prosvjed podrške uhićenima.
  • zagr
    505
    antifa ubio svoga! hooligans_cz objavio!
  • bluepower86
    700
    Momciiiii uskoro ste na Hrvatskome tlu! Decki izdrzite!
  • BlueVelvet
    336
    Polako ljudi, more krivih informacija je dolazilo, pričekajte malo..
  • Salva
    2.3k
    S navijacke strane, ne znam jesam li ikad ovo vidio, govna bace 5 koktela na nase i apsolutno nitko se ne povlaci, a par minuta nakon vec grci bjeze. Vojska!ksapi

    Točno to. Zamisli muda, ljudi stoji i ne trepću a okolo lete kokteli i signalke. 20 sekundi kasnije kreću naganjat Grke. Banda broj 1 za ulicu, bez ikakve rasprave.


    A što se ovih informacije tice, polako, sve je to neprovjereno i vrlo vjerovatno neistinito.
  • zagr
    505
    pogledaj i najnoviju objavu od Denisa Šelera na fejsu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.