• ksapi
    2.1k
    Imam nekoliko informacija iz prve ruke da legitimiraju i cak privode ljude po gradu u obiljezjima. Stvarno bolesno, podsjeca na one dane teske borbe i doba na istoku.

    Imam jednu kratku poruku za 190: nista nas zaustaviti nece, kao sto nije ni do sada!!
  • BBBaranja
    1.9k
    Ovo je bolesno što čitam,toga nije bilo ni u bivšoj državi..
  • Zagreb1992
    1.2k


    Zato svi pamet u utorak jer će se svaki mali kiks dočekati da se udari još jače na ultras skupine
  • deda
    27.9k
    kakvo privođenje, šta privode djecu koja idu na trening?
  • Cosey
    434
    Da, nevezano sad za ovu tekmu, ali kaj radi specijalna policija na tekmama u zadnje vrijeme?
    Čemu to dramatiziranje?
  • ksapi
    2.1k


    U obiljezjima grupe, ne kluba. Ali ne prezaju niti od klinaca, da
  • emilperska
    3.1k
    Ima ih jako puno po centru. Kao neka panika je, ne znam..
    Nek se rade bave granicama i migrantima. Ti AEKovi navijaci ionako izgledaju isto kao ovi iz hotela Porin, a njih primamo kao glavna radodajka.
  • obelix
    83
    Ma ne vjerujem u ovo, legitimiranje, a pogotovo privodnje. Kaj je ovo??? Sutra ujutro misa i nakon toga BBB majica i do grada na par sati...da vidimo

    Mislim da nije tog bilo ni nakon 1.5.2010.. mozda samo taj dan
  • NitkoBitan
    12.1k
    Ovo su ozbiljne stvari. Treba s time izac u javnost (preko Zone/medija) prvenstveno da se dobije objasnjenje takvih postupaka.

    Sutnjom (ili piskaranjem) se ne postize nista.
  • NORTE
    9.1k
    Ove legitimacije svakako nisu normalne i pokazuju smjer koji su dobili od naše vlade.

    Pretpostavljam da su ova privođenja i legitimacije po centru ipak rana prevencija pred ovu utakmicu, iako možda zaista i nije tako jer gostujući su navijači zabranjeni pa država kreće u obračun protiv Boysa koji nisu bili u Ateni.


    Kao što je rekao onaj odvjetnik:
    NACIONALNI JE INTERES zaštiti i vratiti 100 hrvatskih državljana iz Grčke.
    Nažalost, to nije slučaj s ovom državom i njenim narodom koji se naslađuje nad sudbinom dinamovih navijača.
  • Fanboy
    2.2k
    Treba poslat transparentima i poruku vladajućima za sramotan odnos prema zaštiti hrvatskih državljana...

    Druga stvar, čim se malo slegne atmosfera oko utakmica dečki će se vratiti u to sam siguran. Bolje bi bilo da utakmica nije odgođena jer se ništa nije dobilo, a produbila se agonija. Čim prođu tekme dosta će se zaboraviti...Ovo je čisto trpanje njihovih problema pod tepih i traženje krivca u drugima.
    Ne treba zaboraviti ponašanje medija i politike u odnosu prema dečkima. Sramota...
  • Bruh
    901
    Mediji kao glas naroda a predstavljaju samo jednu stranu priče... to sve treba regulirati pogotovo jer su naši mediji većinski od naših istočnih susjeda ili su jednostavno protiv svega poput indexa.
  • NORTE
    9.1k
    Na fejsu je objavljen video napada Aekovih huligana molotovljevim koktelima i bakljama na Boyse, a kasnije su bježeći sedmoricu Boysa noževima zarezali i ubadali.

    Na Rtl-u su jučer iz Atene izjavili da Dnk analiza može trajti tjednima ili mjesecima.
  • Nino Bule
    11.4k


    Gledam snimku bacanja koktela i u soku sam kakvu su pricu grci iskonstruirali, ovi aekovi sugavci su talog navijackog svijeta od koktela do nozve briga ih za smrtne posljedice i onda poslje kuknjava i izigravanje zrtve.
  • zagr
    505
    konobari im umjesto kave podmetnuli molotovlje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.