• bbb medimurje
    2.9k
    Ja bi od svih njih prvo doveo stojkovica pa onda sve ostalo
  • Lynx17
    2.6k
    Cini se da Dinamo pametno radi oko Sutalo. Ali vidjet cemo.

    #1, ne pustaju ga prije kvalifikacijske utakmice LP-a. Nadam(o) se da ni nakon toga nece.

    Medutim, AKO ce ici u prodaju, izgleda da su dosli do barem nekakvu "bidding war." To bi moglo/trebalo samo rasti.

    Nama sigurno bi bilo najbolje da ostane. Ali AKO odlazi, barem bi trebali cekati nekakvu pristonju ponudu. Ako su Engleski klubovi zaista se ukljucili u pregovore, to je dobra stvar (barem u vezi cijena, naravno).
  • dinon7
    469

    Ovo je istina. Svi su ogromni potencijali. 2/4 će biti kalibar za top svjetske klubove
  • Zagi
    5.2k
    Baturina, Vidović, Stojković, Kačavenda..OsamŠest
    Vrbančić
  • Vrdjuka
    46
    Gdje je sad Bartol Barisic?
  • OsamŠest
    2.6k
    2/4 će biti kalibar za top svjetske klubovedinon7

    Slažem se.. Ja vjerujem i više od dvojice. Koliko god neki već zakopali Kačavendu, ja mu itekako vjerujem.
  • Nogo
    1.3k
    Ja bi isto prvo Stojkovića pa ostale. Dečko ima obe noge i stvarno bi mogao biti top kod nas. Onda Vidović pa Kačavenda
  • OsamŠest
    2.6k
    VrbančićZagi

    Također, novi Baturina.. Mislim da će tak bit, kad Martin ode (nažalost, takvu klasu je nemoguće predugo držat), Luka preuzima rolu.
  • Captain America
    14k
    Koščevića ste zaboravili.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Vidovića nisam nikada gledao ali na zadnjoj verziji football managera se nakon par sezona razvije u world class igrača, znam da ne mora ništa značiti ali znaju oni često prepoznati potencijal.
  • Patak
    2.2k
    Baš sam htio napisati Koščević, pa me @Captain America preduhitrio. Uglavnom, imamo lijepu budućnost ako svi dođu.
  • The Undertaker
    4.1k
    Klub ne treba izlaziti sa nikakvim ciframa, eventualno odabranim novinarima sklonim klubu, ako je to u interesu kluba. Poput, sad smo puni ko brod pa za Šutala tražimo 30 mil. i jebe nas se ako ga ne prodamo.
    FM igrači neka se roštiljaju u neznanju ili nek čekaju financijski izvještaj.
  • emilperska
    3.2k
    1. Vidovic uvjerljivo prije svih jer momentalno moze najvise pomoci
    2. Stojkovic kao potencijal i zalog za buducnost, ali trenutno moze biti samo rotacija. Nadam se da je trenutno bolji od Spikica (ne sumnjam da ce za god dana biti), ali nisam skroz siguran za danas. Spikic je odradio dvije europske i trofejne sezone s nama. Njegov je problem sto je kod nas starter, a ne rotacija.
    3. Neki zadnji vezni jer na Krdzalica ne racunamo, a Bulat vjv nije ni za rotaciju za razliku od Spikica.
    4. Kacavenda ako bas moramo, ali svakako ne pod ovim iznosima koji se spominju u medijima. Nadam se da su price da se Dinamo radi koljenja ohladio prema njemu, istinite.
  • Mihaljević
    8.2k
    Koščević je strašan igrač + znam mu agenta Darka top agent... Najbolji igrač generacije , tip igrača kojem ne treba posudba u neki HNL klub da se dokaže... Očekujem najviše od Košćevića.7s9xmj53zsuzbk6r.jpg
  • marcio amoroso
    32.5k
    znam mu agenta Darka top agent...PlavaSlavonija86d

    Punac od Ibaneza. Po čemu top agent?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.