• ksapi
    2k


    Faktor koji bi morao privući još bar 500 ljudi više danas :grin:
  • Majki2111
    2.6k
    Ako bude Heinekken onda možda i uzmem. :grin:

    Neki dan je frend imao feštu jer mu se mala rodila i skužio sam kako Heinekken je fina piva i pitka bez obzira kaj nakon prve, drugo sam odugovlačio na nekoliko sati. Ali fina je i pitka. :up:
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    za popiti do 4 kom je ok. Sve preko je iduci dan glavobolja. Provjereno vise puta :lol:
  • Majki2111
    2.6k
    Meni je jedna taman. Dao je prijatelj drugu iako nisam tražio. Mućio sam se. Al prva je pasala. Bila je 0.33 L
  • ksapi
    2k


    Da mi je znati kako to izgleda kad se napiješ od jedne pive, uštedilo bi mi dosta novaca :rofl:
  • Majki2111
    2.6k
    Ma ne napiješ se. Ali ne paše ti dalje piti. Nisam se nikad napaio. Ne bih ti znao reći.
  • deda
    27.6k
    Dečki ajde vratimo se na temu da ne prebacujem sve ovo. Ovo oko alkoholne pive sam spomenuo da vas bar 10 privučem danas na tekmu.
  • ksapi
    2k


    Ne znaš kaj propuštaš :rofl:

    Sori za offtopic, ali morao sam se nadovezati na ovo
  • Majki2111
    2.6k
    :lol: Propuštam ono da mi se priča kaj je bila kad bi sve zaboravio, al navodno je to najgore :rofl:

    Možete ovo prebaciti negdje slobodno

    Na temu: Zanima me hoće Japanac dobiti šansu danas??
  • deda
    27.6k
    Ja sam prilično siguran da će danas startati Kaneko, Emreli, Sučić.
  • Salva
    2.3k
    j5q0yohqtkmrf13j.jpeg

    Brojka i razina decibela danas na sjeveru ako bude alkohola
  • Ludovic IX
    5.2k
    popi jedno 18-19 malih i drugi dan padaš s krova i zavrsavas u bolnici. Provjereno ali samo jednom.
  • SAS1987
    13.3k
    Ma ne napiješ se. Ali ne paše ti dalje piti. Nisam se nikad napaioMajki2111

    Nemoj se napiti jer žene vrebaju na pijane muskarce da ih iskoriste...
  • IceMan
    1.5k


    Slažem se u potpunosti.

    Danas za mene bitnija utakmica nego uzvrat u Astani koji je ruku na srce bio samo formalnost.

    Gorica je neugodna i nikad neznaš što od nijh očekivat a po starom receptu danas će se trgat 5 put više nego kad im dođu tovari il neko treći.

    Nadam se da će vrijeme i teren biti okej i da ćemo uzet 3 boda, iskreno u ovom periodu i u tekmama di znamo da će biti rotacije i rošade me igra ni ne zanima previše samo 3 boda.
  • Salva
    2.3k
    Danas se igra nova važna utakmica u kojoj Dinamo traži nastavak pobjedničkog niza nakon dvije europske pobjede i na gostovanju u Puli.
    Kako je iz straha od Bad Blue Boysa zabranjeno gostovanje u Atenu u utorak, a utakmica s Lokomotivom sljedećeg vikenda odgođena, ovo je i posljednja utakmica pred uzvrat s AEK-om na kojem će Bad Blue Boysi proslaviti rođendan i zato želimo da ovu utakmicu isprati lijepa brojka navijača na našoj tribini.
    Također, pozivamo sve navijače Dinama da na večerašnju utakmicu ponesu hrvatske zastave kako bi proslavili 28. obljetnicu VRO Oluja i Dan pobjede i domovinske zahvalnosti.

    SVI NA SJEVER, SVI NA MAKSIMIR!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.