• Sajla
    3.5k


    mene su iznenadili s ovom odlukom... "prođemo ove s Farskih otoka, a onda ćemo lako play-off, Dinamo, play-off u tjedan dana"
  • Papastrumf
    9.9k
    Pa Rijeka i Dinamo se mogu međusobno dogovoriti o odgodi, nevezano za ovu jednu utakmicu koju svaki klub može odgoditi tokom kvalifikacija.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Mora hns odobriti a neće jer više nemamo pravo ..imat ćemo pravo u skupinama
  • immerwieder
    1.2k
    ako prođemo AEK, i UEFA naš playoff odredi srijeda-utorak,
    utakmica s Rijekom se automatski odgađa, oni ne mogu u subotu, mi ne možemo u nedjelju
  • Sajla
    3.5k
    mi njima Menala, oni istrče s juniorima da odmore prvu ekipu za play-off? ne, ja jednostavno ne razumijem kak su oni došli na ideju da odgode Goricu umjesto Dinama osim da ovak i onak ne računaju na bodove pa će onda bar odmarati pola prve ekipe

    edit: ako se računa s automatskom odgodom kao što piše , onda OK, taj dio mi nije pao na pamet :)
  • Captain America
    14k
    ja jednostavno ne razumijem kak su oni došli na ideju da odgode Goricu umjesto Dinama osim da ovak i onak ne računaju na bodove pa će onda bar odmarati pola prve ekipeSajla

    Vidli su Jakirov score s Dinamom pa čemu odgađat neizbježno :cool:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Tvrtka LUKOIL Croatia postala je novi sponzor Hajduka.

    Arash Repač (izvršni direktor LUKOIL Croatia): "Stvarno smo počašćeni, ovo je veliki dan za nas. Hajduk je najveći sportski brand u Hrvatskoj, mi to prepoznajemo i nadamo se kako ćemo kroz tu suradnju ostvariti puno kvalitetnih zajedničkih projekata."

    Evo da znate gdje ne natocit gorivo :smile:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Btw. tek sad vidim da je Lukoil u vlasnistvu Rusa, Gazprom ne moze a Lukoil moze biti sponzor... kako ide ona o idealima?
  • db-izbjeglica
    12.9k
    velika i sretna obitelj! :starstruck:

    slika.png
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Pogodi i tko im dresove pravi :rofl: j31yaasqdsibt46p.jpg
  • db-izbjeglica
    12.9k
    :hearts: ...svi skupa se zaslužuju međusobno... :hearts:
  • Jurki
    8.7k
    najveći sportski brand u HrvatskojNitkoBitan

    Hahah ocito su im benzinske pare lupile u glavu.
  • OsamŠest
    2.6k
    Definicija pumpanja Hajduka zaživjet će u punom sjaju.
  • Neki tip
    19.4k
    Evo da znate gdje ne natocit gorivo :smile:NitkoBitan

    Lukoil sponzorstvom namjerava ući u sva 4 kluba naše velike četvorke.

    Lova klubovima plus neki popusti članovima i tako to.

    Neće ostati na Hajduku.
  • miro
    3.2k
    E pa nadam se i vjerujem da će im Dinamo reći NE
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.