• Sajla
    3.9k


    mene su iznenadili s ovom odlukom... "prođemo ove s Farskih otoka, a onda ćemo lako play-off, Dinamo, play-off u tjedan dana"
  • Papastrumf
    10.4k
    Pa Rijeka i Dinamo se mogu međusobno dogovoriti o odgodi, nevezano za ovu jednu utakmicu koju svaki klub može odgoditi tokom kvalifikacija.
  • Ludovic IX
    5.9k
    Mora hns odobriti a neće jer više nemamo pravo ..imat ćemo pravo u skupinama
  • immerwieder
    1.3k
    ako prođemo AEK, i UEFA naš playoff odredi srijeda-utorak,
    utakmica s Rijekom se automatski odgađa, oni ne mogu u subotu, mi ne možemo u nedjelju
  • Sajla
    3.9k
    mi njima Menala, oni istrče s juniorima da odmore prvu ekipu za play-off? ne, ja jednostavno ne razumijem kak su oni došli na ideju da odgode Goricu umjesto Dinama osim da ovak i onak ne računaju na bodove pa će onda bar odmarati pola prve ekipe

    edit: ako se računa s automatskom odgodom kao što piše , onda OK, taj dio mi nije pao na pamet :)
  • Captain America
    14.8k
    ja jednostavno ne razumijem kak su oni došli na ideju da odgode Goricu umjesto Dinama osim da ovak i onak ne računaju na bodove pa će onda bar odmarati pola prve ekipeSajla

    Vidli su Jakirov score s Dinamom pa čemu odgađat neizbježno :cool:
  • NitkoBitan
    13.3k
    Tvrtka LUKOIL Croatia postala je novi sponzor Hajduka.

    Arash Repač (izvršni direktor LUKOIL Croatia): "Stvarno smo počašćeni, ovo je veliki dan za nas. Hajduk je najveći sportski brand u Hrvatskoj, mi to prepoznajemo i nadamo se kako ćemo kroz tu suradnju ostvariti puno kvalitetnih zajedničkih projekata."

    Evo da znate gdje ne natocit gorivo :smile:
  • NitkoBitan
    13.3k
    Btw. tek sad vidim da je Lukoil u vlasnistvu Rusa, Gazprom ne moze a Lukoil moze biti sponzor... kako ide ona o idealima?
  • db-izbjeglica
    13.5k
    velika i sretna obitelj! :starstruck:

    slika.png
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Pogodi i tko im dresove pravi :rofl: j31yaasqdsibt46p.jpg
  • db-izbjeglica
    13.5k
    :hearts: ...svi skupa se zaslužuju međusobno... :hearts:
  • Jurki
    9.4k
    najveći sportski brand u HrvatskojNitkoBitan

    Hahah ocito su im benzinske pare lupile u glavu.
  • OsamŠest
    2.7k
    Definicija pumpanja Hajduka zaživjet će u punom sjaju.
  • Neki tip
    19.6k
    Evo da znate gdje ne natocit gorivo :smile:NitkoBitan

    Lukoil sponzorstvom namjerava ući u sva 4 kluba naše velike četvorke.

    Lova klubovima plus neki popusti članovima i tako to.

    Neće ostati na Hajduku.
  • miro
    3.4k
    E pa nadam se i vjerujem da će im Dinamo reći NE
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.