• IstinaZaDinamo
    1.3k


    Izvini, ali svaki drugi post ti je o hajduku, hajduk ovo hajduk ono...

    Mi trebamo gledati sebe, raditi i igrati sto je bolje moguce i sve ce biti kako treba.
  • ksapi
    2.1k


    Naporan si gro
  • LeonianWrynn
    162


    Imam 56 postova i u samo 2 spominjem Hajduk :roll:

    Činjenica je da se jako dižu i da su nam sad ozbiljan konkurent
  • Salva
    2.3k
    Slažem se. Ne znam kako ću zaspati noćas zbog atomskog Hajduka.
  • LeonianWrynn
    162
    Ajde ako ste toliko samouvjereni ok, čujemo se vezano uz Hajduk u 3.-4. mjesecu

    Dao Bog da ste u pravu i da se ne moramo brinuti
  • emilperska
    3k

    Prvo bi pricekao da se zavrse kvale za Europu. Jogurt moze proci Paok, a onda preuzima i njihov nositeljski koef u zadnjoj rundi. Ja ti garantiram da ti potomci terorista i neradnici ne mogu igrati 2 utakmice tjedno i da slijedi raspad sistema. Njima bi idealno bilo da si sami sabotiraju Europu i imat ce dosta vece sanse za naslov jer trenutno imaju najjaci kadar u 15 godina. Ali na temelju slucajne pobjede protiv nas koju su im Livi i Bruno poklonili te domace pobjede protiv umorne Rijeke, ne bi donosio ikakve zakljucke. Pricekajmo 31.8.
  • Captain America
    13.4k
    Ovo je tema "Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo", a ne "Hajd.u.k. Shit 2023./2024. - O svemu pomalo". Imaš temu HNL gdje se možeš pribojavat ekipe koju smo trebali nabit dvaput u tjedan dana i koja je dobila Rijeku koja je ostala bez 2 glavna napadača Princea i Frigana.
  • DrawTube
    2.8k
    sa strane što čovjek pretjerano kenja o Ajduku ali Hajd.u.k Shit mi zvuči kao nešto što bi osmogodišnjak napisao...
  • Dinamosaur
    945
    čujemo se vezano uz Hajduk u 3.-4. mjesecu

    Dao Bog da ste u pravu i da se ne moramo brinuti
    LeonianWrynn


    Ima ovakvih kao @LeonWryn puno vise nego kaj ljudi misle. Najradije bih otvorio temu sa brzim odgovorima na pitanja: kaj bude sad...
  • Dinamosaur
    945
    Ajax je npr. prošle godine zabranio navijačima da na stadion donose natpise na kojima od igrača traže dresove nakon utakmica.

    To krene s jednim klincem pa s drugim pa s trećim pa u početku bude simpatično, a na kraju dođeš do toga da
    igračima više nije moguće ispuniti sve zahtjeve. Kada su igrači prestali davati dresove krenula je pljuvačina po njima i kritizirani su kao bahati, arogantni i sl.

    Tu je na koncu morao presjeći klub i službenom zabranom su na taj način stali u obranu igrača.
    Eduardo

    Ajax ima pun stadion kolko godina,50? od osamdesetih? I njihovu djecu usporedivati sa "nasom" je presmjesno.
    Pa nama treba jos 20g da bi uopce dosli do toga."Nasa" su koliko blizu igraca, pol kilometra?

    Kolko sam vidio bila jedna curica sa natpisom?!? A jbte drame i zagusenja u pm

    jel je to nas najveci problem?
  • Ludovic IX
    5.2k
    Tovari prodaju 20k pretplata, imaju 20+ prosjek na stadionu i na kraju godine , utrzak nas i njih u ulaznicama, marketingu i twkvim stvarima je u par deka.. koji mi imamo potencijal, samo još da počnemo to i iskoristavati
  • Eduardo
    17.4k
    jel je to nas najveci problem?Dinamosaur

    Šta se dereš?
  • Dinamosaur
    945
    derem se? Potamnio sam bitno
  • Droljo
    4.8k
    Bold move :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.