• Eduardo
    17.6k
    ova ti manje više trpi sve u vezi Dinama, ali imaš i posebnu temu za Mlađe kategorije
  • og1986
    2.9k
    Opet je duga sezona pred nama.
  • Armagedon13
    958
    Pet izmjena smiješ napravit,a naši treneri ....
  • bbb medimurje
    2.9k
    Pojedincima na fejsu treba zabraniti komentiranje
    Kaj se tresete... danas smo bili puno bolji nego u superkupu tak da nema drame
    Riletu i Biscanu svaka cast na izjavama
    Sportski cestitat i idemo dalje! Bit ce to dobro
  • jp23
    2.2k
    Ima li netko podatak, kada smo sve sezonu u HNLu otvorili porazom?
    Ne mislim direktno od hajduka, već općenito. Ono čega se mogu odmah sjetit je 2021/22 protiv Belupa doma.
  • OsamŠest
    2.6k
    Imao sam male sumnje prije današnje utakmice, najviše zbog SuperKupa, ali ova danas utakmica me zapravo uvjerila da ćemo ligu poderat i uzet titulu sa 10+ bodova prednosti.

    U još uvijek niskoj formi, sa dosta sporim izdanjem, totalno smo demolirali klub koji će nam bit prvi pratitelj.

    Dolazak lijevog beka, Stojkovića, Kačavende i novog napadača su samo slatke brige.

    Lagana šetnja..
  • Krizy
    36.6k

    26-5-2 nam je omjer na otvaranjima HNL-a.
    Dakle, Belupo i Hajduk jedini porazi.
  • Crusades1986
    9.8k
    Za dvije klase smo bolja momčad.

    Lopta je ženskog roda i okrugla je, vratit će ti ako se ne odnosiš prema njoj. Zbog nonšalancije kod penala nas je koštalo 3 boda. Zakucaj taj penal, daj im još dva komada do kraja i nalupaj ih do kraja.

    Ali dobro, oni su ionako najgori kad visoko polete, tako da se apsolutno ništa ne brinem. Sa najavljenim pojačanjima smo aposlutni favorit.
  • Sven123
    23
    spomenut je slaven, al pitanje je i kad smo izgubili na maksimiru nakon vodstva na poluvremenu... valjda nikad
  • jp23
    2.2k
    Pada mi na pamet utakmica protiv Young Boysa iz 2018te u ligi prvaka (uzvratni susret na Maksimiru, 1:0 za nas na poluvremenu, 1:2 na kraju)

    Za HNL nisam siguran
  • Crusades1986
    9.8k
    Prva je u HNL-u izgubljena nakon vodstva na poluvremenu
  • Cosey
    436
    Duga bude ovo sezona. Čak i nije do njih toliko, iako će poletjeti sada.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Šta je Ivanušec htio s onom prodanom loptom na centru u 92. minuti ne zna ni on sam...otužno.
  • miro
    3.2k
    Jednom sam već napisao, ali moram ponovit

    Prošla sezona je za Dinamo najbolja od samostalnosti Hrvatske i ova je nastavak te priče

    Riješili smo se Mamića i barem većine njegovih poslušnika, a onih kojih se nismo riješili ako dragi Bog da riješit ćemo se ubrzo

    Ne znam kako vi, ali ja kad sam počeo navijat za Dinamo mi smo bili 6. i 9. i neznamkoji sve na ljestvici. Krali su nas, mrzili, mi smo sami sebi pucali u nogu par puta itd itd...

    Nismo mi pretplaćeni na 1.mjesto - i nije to valjda jedini cilj kluba. Dinamo treba dobru rehabilitaciju nakon što je 20 godina proveo u kandžama kokainskog luđaka. Treba ljude vratiti Dinamu, treba poslovati po zakonu i treba udariti nove temelje klubu. Imamo pred sobom puno bitnijih ciljeva od osvajanja prvenstva - moramo izgraditi novi dom, osigurati osnove osnova za buduće generacije. Vidite da ovi iz kluba još ne znaju ni kako bi komunicirali s nama, jednostavno im je to nešto novo - do sad su odgovarali samo jednom psihopatu, a sad odjednom imaju pred sobom stotine i tisuće ljudi koje traže i imaju pravo na informaciju

    Tukli nas tovari, pa šta?
    Kaj da hipotetaki izgubimo prvenstvo i ispadnemo iz Europe?
    Hoćete zbog toga bojkotirati klub, manje ići na tekme i s manje strasti pratiti klub?

    Ako je odgovor da, onda ste pičke (moderatori, sori)

    Nitko nije sveta krava, ali Bišćan je zaslužio priliku barem 2 sezone, čovjek je Dinamovac od glave do pete i javio se kad smo tražili ime da istupi i povede nas dalje i ono najbitnije - pokazao je da zna - mi smo klasu bolji od Hajduka, iako su se oni s Lekom fino podigli

    Naravno da će se grijesit, fulat u odabiru igrača i slično, ali zbilja smo na dobrom putu, nemojte sad bit malodušni i hranit one koji nam žele zlo

    Vidimo se u utorak (napokon!) na stadionu
  • marcio amoroso
    32.5k

    Odličan post i sa većinom se slažem, ali jel sad zabranjeno uputiti kritiku jer je Bišćan dinamovac? Zabranjeno kritizirati jer mamić više nije tu?

    Pa šta smo onda postigli našom borbom? Postigli da šutimo šta god se dešava?

    Dvije sezone dati Bišćanu? Na osnovu čega točno? Bišćana treba ocjenjivati po rezultatu kao i sve druge u klubu. Samo to je ispravno, i ispravno je da više nema “rođa” koji su tu zbog drugih “rođa”.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.