• Orc123
    5k
    Ljudi moji ovaj Fruk ne valja nista!
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Kakva panika ?
    Pa ulaze i oni u ritam utakmica kao i mi. Europa, liga , kup. Nema sanse da ce to proci bez kartona, ozljeda, umora. I nemaju tako siroku klupu kao mi. Pa oni su bez Livaje i pusktasa pola ekipe
  • markoli
    1.6k
    gledam Cabraju i ne vjerujem da smo mi za njega dali 1,6m euraOrc123

    Ma dali smo u biti za Špikića u tom dealu, ali se pisalo više za Čabraju jer je Gorica za Špikića morala dati postotak Hajduku.
  • seljak86
    2.3k
    Nisu prijetnja ni s Perišićem ni bez. Sve je u našim rukama.
  • Salva
    2.3k
    I nemaju tako siroku klupu kao mi. Pa oni su bez Livaje i pusktasa pola ekipeGražvydas Mikulėnas

    Ne bih se slozio, klupa im je nikad šira. I nakon dugo godina relativno kvalitetna.
  • Orc123
    5k

    Ma sve skupa smo paket platili 2,1m eura znaci da smo platili i njega...da je i 100 tis, previse je....
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Meni su to sve i dalje tarabe, pukstas i livaja = pola ekipe
  • Orc123
    5k

    Treba ih shvatiti ozbiljno i ne podcjenjivati....mi se jos moramo pojacati i pokusati zadrzati vecinu nositelja.....
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Kakva panika ?
    Pa ulaze i oni u ritam utakmica kao i mi. Europa, liga , kup. Nema sanse da ce to proci bez kartona, ozljeda, umora. I nemaju tako siroku klupu kao mi. Pa oni su bez Livaje i pusktasa pola ekipe
    Gražvydas Mikulėnas

    Oni će u Europi odigrati točno 2 utakmice i tada za vikend u ligi igraju protiv Rudeša i Belupa.

    Dinamo će Europu igrati barem do prosinca a moguće i dalje.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Sad mi njih lovimo i čekamo njihov kiks iako je trebalo obrnuto bit da Petko nije pucao penal kao ja nakon 10 pivi. Imaju siroki i dovoljno kvalitetnu klupu, a sad im slijedi niz laganih utakmica što bi značilo da mi ne smijemo kiksat jednostavno.
  • markoli
    1.6k

    Ma uzeli smo ga pod račun da Gorica prevesla Hajduk. Nije odigrao valjda tri poštene utakmice (u oba smisla). Špikić je plaćen tu nešto smiješno, a Čabraja puno više, što je naravno nerealno.
  • xyz
    840
    Neće oni prosipati puno bodova. Liga je mnogo lošija nego prijašnjih godina. Rudeš i Slaven su smiješni, Varaždin i Istra su im filijale sada tako da će biti gusto. Lokosi i Gorica igrački djeluju lošije nego prošle sezone. Mi se moramo još pojačati...
  • markoli
    1.6k
    Tek je drugo kolo, liga je maraton. Trebamo gledati sebe i razmišljati o sebi, doći će sve na svoje mjesto.
  • superhik
    10.2k
    Meni od igre nisu pokazali apsolutno ništa. Od tri zabijena gola, tri su greške golmana/obrane
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.