• Schpatz
    361
    Kak su sad odjednom kvalitetni i imaju siroku klupu a prije koji mjesec tak nije bilo.
    Odlasci Awaziem, Lovrencsics, Fossatti, N.Kalinic
    Dosli: Moufi, Odjida, Dajaku i Diallo te Sarlija.

    Puno siri nisu nego kaj su bili.

    Cinjenica je da ih je Leko poslozio i da izgledaju sasvim solidno kao i prvu sezonu pod Litavcem.

    Bez panike tek je 2.kolo, bit ce to sve okej. I dalje smo jaci i sve ali bas sve je u nasim rukama.

    Jbg bilo je za ocekivat da ce dobit Rijeku. Oni uvijek tempiraju formu za pocetak sezone. Kak ce oni izgledat za koji mjesec, vidjet cemo.

    Kak su oni euforicni nakon 2.kola nemojte vi toliko padat u depresiju kad je tek 2 kola proslo.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Fruk, Čabraja, Janković, Hodža su igrači koji su se povezivali s nama ili su bili kod nas, nisu baš ništa danas pokazali. Jankovića se dizalo u nebesa nakon golova Rudešu i Kosovarima, ali on bi kod nas skupljao minute na kapaljku.
  • Noel
    4k
    Dvije loše ekipe u kojoj ona malo bolja vodi. Mislim da Dinamo nikad lakše do titule nego ove godine. Nikad slabiji HNL. Barem kaj se tiče prva dva kola odgledana.
  • Schpatz
    361
    a na kraju krajeva, trebamo gledat sebe i najkasnije smo 30.9. s njima bodovno poravnati.
  • Infinity
    15.3k
    Nemam nista protiv da do devetog mjeseca izgledaju kao Real, jer ce to definitivno utjecati i na neke nase poteze.

    Neka uzmu devet bodova u iduca tri kola, pa da ih nasi shvate kao ozbiljnu prijetnju i da se mozda jos pojacamo. Neka onda udju i u ECL, pa da se kroz jesen pate s gustim rasporedom dok nikad jaci Dinamo svake nedjelje odmice, a i dobro koraca kroz LP.
  • ksapi
    2.2k
    Fruk za siromasne
    Attachment
    0B46950A-7E77-4888-9B52-A72EAC3E6CC0.webp (17K)
  • Keyser Soze
    8.2k
    Očajan ovaj Djouahra
  • Ludovic IX
    5.5k
    Treba ih istrolat i poslat im trofej za prvaka 7.mjeseca . da i to zabilježe pored neosvojenih superkupova
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Oni do utakmice sa Dinamom na Poljudu nemaju ozbiljnije utakmice a Dinamo ima doma Rijeku i gostovanje u Osijeku. Što bi to bilo na ovoj poljudskoj oranici da Hajduk kojim slučajem bude na +5 tada i da se u takvoj situaciji igra derbi na Poljudu...to bi bile scene ko na Inker-Zadar 92.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    I evo sta je to hajduk napravio nakon gola ? Rijeka cak bolja
  • Keyser Soze
    8.2k
    Kaj smo mi napravili nakon gola u Superkupu recimo? Ostavili Livakovića na streljani. Meni se naša igra protiv njih u ove dvije utakmice nije svidjela i smatram da su bili baš podjednaki te da moramo bit najozbiljniji ove sezone za titulu.
  • Salva
    2.4k


    ???


    Pa dajte ljudi budite realni, do 1:0 Rijeka nije centar prešla, ali doslovno. Razbio ih je Hajduk, tek su zadnjih 10 minuta nešto probali. Normalno da će se nakon gola povuć i čuvat (njima) vrlo bitna 3 boda.
  • Jurki
    8.8k
    Da nije bilo one tragikomicne reakcije obrane Rijeke i glupog nabijanja lopte ovi nebi zabili do Bozica.
    Na kaj ja potrosim 2 sata vremena. Boze dragi
  • Schpatz
    361
    Ako se mi moramo bojat ovakve Rijeke i ak se Hajduk s njom relativno lako obracunao onda ne znam… I njima otkazana tekma protiv Osijeka u Osijeku…. tak da i oni jos moraju nekad odradit, to kolo.

    Uostalom, ako se moramo bojat ovakvog HNL-a i ovakvih momcadi uz postovanje i prema Rijeci i prema Osijeku i ak ne uzmemo naslov prvaka u ovakvoj ligi, koja je, imam osjecaj ko i jos jedan kolega ovdje, nikad slabija, onda stvarno…

    Ono, Osijek se namucio protiv onih Madara koji su bili 9. u Madarskoj, protiv ovih poluamatera danas gubio 3:0…

    Ja mislim da ako Dinamo odigra ozbiljno ali bas ozbiljno svaku tekmu i HNL-u kao jucer u Puli, da se nema cega bojat i da do kraja prvenstva moze dobit svaku tekmu.

    Ali velim, ak Dinamo ne uzme naslov u ovakvoj ligi a svi tu pricaju o Ligi Prvaka… I da jedna momcad koja sanja LP i koja je za LP (po meni) da se boji momcadi koji bi imali problema i protiv Astane?
  • marcio amoroso
    32.5k
    Hajduk ozbiljniji i bolji nije bio godinama.
    Koliko smo mi još bolji i jesmo li uopće ne znam, ali opustiti se ne smijemo nipošto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.