• db-izbjeglica
    12.9k
    Oni do utakmice sa Dinamom na Poljudu nemaju ozbiljnije utakmice a Dinamo ima doma Rijeku i gostovanje u OsijekuMaksim Maksimirski

    Frende... koju ti ligu pratiš zadnjih 10-15 godina?
    Kao da za kiks treba netko iz trojca dinamo/rijeka/osijek? Ajd malo prođi po rezultatima prošlih sezona i nađi trenutak u vremenu kad je hajduk zaredao sa 5-6 HNL pobjeda u nizu...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Pocetak prvenstva je.pripreme tek odradene i sad nakon prve dvije tekme hajduk bolji od dinama, ima bolju klupu , panika ? Jel itko ovdje ikada trenirao nogomet ? Hajduk i dalje smijesan.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Dojam je da je Rijeka zadovoljna sa minimalnim porazom.
  • Benito
    598
    pa naravno da smo bolji
  • Ivanmtk
    678
    Jakirević izgubio utakmicu. Pičkasta postava sa tri nazad, bunker. Igrao na nulu, odigrao ništa..
  • San Lorenzo
    11.7k
    Frende... koju ti ligu pratiš zadnjih 10-15 godina?
    Kao da za kiks treba netko iz trojca dinamo/rijeka/osijek? Ajd malo prođi po rezultatima prošlih sezona i nađi trenutak u vremenu kad je hajduk zaredao sa 5-6 pobjeda u nizu
    db-izbjeglica

    Pusti ga nek se ispuše, lik je forumska reinkarnacija famoznog Slavonca koji je mjesecima davao katastrofične prognoze.
  • vjeko1701
    5.9k
    Nitko ne kaže da su bolji...ono kaj meni postaje očito je da su Rijeka i Osijek daleko od neke konkurencije tako da bi sezona na razini toga mogla biti gusta. Evo prošle se praktički moglo računati da ih Rijeka skida na Poljudu a Osijek na Gradskom vrtu. Ove sezone malo teže. Crna mačka Istra ne vjerujem da osvaja neki bod protiv njih. Lokomotiva isto slaba. Varaždin i kad ih je znao nadigrati je gubio od njih...jednostavno mislim da će biti puno manje prosipanja bodova i mi moram biti 100% skoncentrirani.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Hajduk vrlo posložen i zreo, koliko ima kvalitete za 36 kola ćemo vidit.

    Rijeka izgledala k’o u periodu kad ih je Cosmi vodio, amibicija teška nula
  • Orc123
    5.1k
    Izdominirao je danas Hajduk i ne treba ih shvatiti neozbiljno i s podsmjehom... Jos se trebamo pojacati i biti spremni igrati na 2 kolosjeka jer njoh boli kiki za Europu, njima je HNL europa i sve ce uciniti za naslov....normalno da smp đi bolja momcad samo se ne smijeđo opustiti....
    Bolji smo mi samo se ja bojim odlazaka koji nam neminovno slijede a ovi ce napraviti sve da dovedu i Perisica. Petka ne bi pustio nikad, a probao bi i nekako zadrzati Ivanuseca.
  • Jurki
    8.8k
    Eh da, da se malo osvrnem na rostere ostatka klubova.
    Ko i svake godine ostatak prvoligaske karavane se pojacava nakon 1.9. ko ce kak moci s obzirom na financije itd.
    I ovi kandidati za otpis ce svakak gledati da se pojacaju.
    Mi ako bumo pravi, a vjerujem da budemo, nama nitko nebre nist.
    Treba svaku utakmicu uci maksimalno ozbiljno i nebu opce problema.
  • Ivanmtk
    678
    Ali jednostavno ne možeš progutati ovu njihovu patetiku.. Da sam najotvoreniji
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Frende... koju ti ligu pratiš zadnjih 10-15 godina?
    Kao da za kiks treba netko iz trojca dinamo/rijeka/osijek? Ajd malo prođi po rezultatima prošlih sezona i nađi trenutak u vremenu kad je hajduk zaredao sa 5-6 HNL pobjeda u nizu...
    db-izbjeglica

    Frende, ovo nije liga otprije 5 godina gdje su svi klubovi solidni nego je ovo liga gdje će onaj peti na tablici biti bliže Rudešu po kvaliteti nego četvrtoplasiranom. Također nije ovo ni jadni Hajduk otprije 5 godina kojeg sa klupe vodi Miše Krstičević u šlapama.
  • miro
    3.2k
    Inače se prvenstva osvajaju na malim utakmicama, izgleda da će se ove godine na derbijima
  • mali M
    3.5k
    Kakvi likovi.. pa sve je očekivano... Šta špricate suze pa dva kola su prošla oni imaju jednu pobjedu više... Znači jedan kiks sve promjeni a tu neki rade scenarije katastrofe i poraza.. samo me zanima kako funkcioniraju vaše glave u ovim trenucima, jel teško dišete, dal zapisujete u knjižicu svoje najcrnije misli... Ili to samo prosipate ovdje?
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Također nije ovo ni jadni Hajduk otprije 5 godina kojeg sa klupe vodi Miše Krstičević u šlapama.Maksim Maksimirski

    ovaj hajduk je u 10 deka sa prošlogodišnjim hajdukom, koji je u HNL-u osvojio 65% bodova... ako misliš da par igrača bez ugovora mogu to podići na 100% osvojenih bodova u 10 kola...ok, sasvim legitimno.

    mislim, moguće je...kao što je moguće i da dinamo prođe skupinu LP kao prvoplasirana momčad nakon 6 utakmica. Moguće je i da ja dobijem na eurojackpotu...kojeg odigram 2 puta godišnje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.