• Dinamosaur
    945
    Nemojte kaj zameriti vidimo se navecer
  • Dinamosaur
    945
    .
    Prva dobra vijest Japanac
    Druga nisam popio ban nocas
    Treca, zena je jos samnom
  • Droljo
    4.8k
    Krenem pisati predictor i šta mi ponudi tipkovnica. Malo skeri šit jbte
    rag6tv3dndkkw3sw.jpg
    :scream:
  • masacusec
    3k
    Oj, ej, droljo! Nemoj me s mrtvima povezivati, rano je još!!!
  • Droljo
    4.8k
    Hehe. Vidiš ti ludosti šta meni moj mob radi :lol:
  • Majki2111
    2.6k
    U veze se ulazi, ali se i prekida. I to dosta. Polako uvidjevam. :chin:
  • Droljo
    4.8k
    Samo polako. Drž se ti ekipe, nogometa, cuge, tribine. Kad krene posao, kad te ona prava uhvati za kahones, kad bebać izleti nebuš više pola mogao (puno sam ti i dao pod pola) kao do tad. Proživi
  • mali M
    3.3k
    nebuš više pola mogao (puno sam ti i dao pod pola) kao do tad. ProživiDroljo

    ma daj ga ne plaši bezveze. Buraz bilo bu ti med i mlijeko. Kak si spreman sve napravit za dečke na tribini tak napravi za ženu koji put i svaki put bu ti dala da radiš kaj očeš... pusti ti ove mačističke fore da život prestaje kad veliš "da"... uživancija buraz, pazi kaj ti velim!!!
  • Majki2111
    2.6k
    Ma jučer bio na klupici s frendom i frendicom i pričali te teme. Dosta se prekida. Samo velim opažanje, ništa u vezi mene.
  • Eduardo
    17.3k
    Stjepan Tomas ima držanje doslovno k'o robot. Isti je bio i nakon tekme. Hladan bez trunke emocije, a riječi izlaze kao da mu je generički tekst usađen u memoriju i samo ga recitira.

    01:00
  • Efes Pilsen
    6.8k
    I u podcastu je bio jedan od najlosijih gostiju. Imao super karijeru, a ne zna ispricat 2 zanimljive price ili ne zeli.. idealan za glasnogovornika..
  • mali M
    3.3k
    ma dobro, dečki pa nisu svi ekstroverti sa izgrađenim nastupom pred medijima.. kao da je kao igrač bio nešto bolji.. uvijek polumrk i šutljiv... ak je introvert sa strahom od javnih nastupa još je elokventan momčić ispao...
  • Neki tip
    19k
    U veze se ulazi, ali se i prekida. I to dosta. Polako uvidjevam. :chin:Majki2111

    Potom se dvojica ubiše u dokazivanju je li brak kraj života ili početak najboljeg dijela, a onda Majki poentira:

    Ma jučer bio na klupici s frendom i frendicom i pričali te teme. Dosta se prekida. Samo velim opažanje, ništa u vezi mene.Majki2111

    :lol: :lol:

    Ovo mi je jedna od najdražih prepiski ikad na ovoj temi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.