• Zagi
    5.2k
    Kaj nebi imalo logike.
    Ivanušec ostaje još ovu sezonu, taman iduću nam treba Stojković.
    Nek igra dečec, bezveze da trune na klupi. Ima tko nas tko će biti zamjena Ivanušecu. Za to nam ne treba.
  • marcio amoroso
    32.5k

    I ja sam iskreno mislio da je još godinu dana, ali sam provjerio.
  • Nogo
    1.3k

    I ne znam neki klub ponudi 3,4m i on ode nama ispred nosa. Još samo fali da ode u Hajduk. Kako god treba ga uzeti na vrijeme.
  • Mlađi referent
    10.8k
    Lupao je i Tironi jako puno u zadnje vrijeme.. ne vjerujem u ovo niti pol % jer nema baš nikakvog rezona
  • Facke
    2k
    Nema tu ni trunke istine. Znaci prve su lupali kak Dinamo novce nema kak prije prodaje nemremo nis kupiti. Za Bernauera, Kaneka i Mikija su saznali kad su transferi bili dogovoreni. Prije toga ih nisu ni spomenuli. Lupetaju a pojma nemaju u nicemu. Pa ja neznam kad su nas novinari tulike blatili ko na pocetku ove sezone. Prvo novca nemamo nemremo nikoga kupiti onda dovedemo tri igraca i obrnuta prica. Nis neznaju. To njih jebe. To im je problem.
  • Facke
    2k


    Nema Hajduk te novce. Otkud bi imali? Vuskovica jos prodali nisu a ove nove nekak s financerati treba. Ak opet nebudu igrali europske skupine onda ja neznam kak bi oni sve te placali?! Ak nikog ne prodaju. A 3-4 milja za jednoga igraca oni nemaju osim ak im banka da kredit.
  • Orc123
    5.2k
    Dinamo prestao pratiti Titrauia na inst?
  • emilperska
    3.2k

    Hahahahahah ne mirise na dobro..
  • Orc123
    5.2k
    :sweat:
  • Batigol86
    198
    Naljutili se, nije lajko objave...
  • emilperska
    3.2k

    Javi mu se direkt, preduhitri Droljivarija. Sad kad vide tvoj upis, ujutro ide lesinarski clanak: "perasica stopirala dolazak alzirca u zamjenu za juricu prsira".
  • Ivdzo11
    3k
    Nije istina, Dinamo nije nikada niti zapratio Titraouia..... Jedino je on zapratio sluzbeni profil GNK Dinama... I dinamozg2
  • Orc123
    5.2k

    Siguran?meni nekako u glavi da ga je zapratio dinamo...ako nije moja greska...ako si ti siguran onda ok....meni ko da sam vidio da ga je dina o zapratio ali stvarno nisam siguran...ako sam u gresci ispricavam se.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Mislim da je to ovjde netko napisao, pa možda je bila fake informacija. :rofl:
  • marcio amoroso
    32.5k

    Mišić
    Ljubičić
    Bulat
    Sučić
    Kačavenda
    Baturina

    To je šest veznih za tri mjesta. Titraoui ako i dođe je u najbolju ruku tu negdje sa Krdžalićem ili Vrbančićem. Ja imam osjećaj da ti imaš fetiš na strana pojačanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.