• Patak
    2.3k
    Ja bi igrao s prvom momčadi jer ako izgubimo možemo pasti na -6. Nema razloga da riskiramo, nije HNL poligon za isprobavanje opcija pogotovo jer bi tako ispremiješani momčad bila i neuigrana. Ajd, možda jednu dvije izmjene najumornijih, i to samo zato jer smo Astanu manje više apsolvirali.

    Edit: vidim da sam postao u krivu grupu...
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Chelseu se ozljedio Fofana(prednji križni), a i igrao je desnog stopera, tako da ne bi me osobno začudilo da je i Chelsea bacio oko na Josipa.
  • Facke
    2.3k


    Ivkovicu je bole ckometi....
  • Keyser Soze
    8.3k
    Je li realno da je u tekstu spomenuto da je obranio dva penala Maradoni :rofl:
  • Facke
    2.3k


    To sam vec precital miljon pot. Saki put se to spomene kad on da intervju.

    Upravo gledam Olimpiju, odlicne brani Vidovsek.
    Spasil im je sad tri put guzicu.
  • emilperska
    3.4k
    https://www.24sata.hr/sport/novi-preokret-u-maksimiru-dinamo-sad-zeli-tek-kacavendu-924728

    Ako netko ima full clanak. Fkt ne znam koja je logika ovog da bi uzeli samo lazavendu bez Stojkovica. Clanak ne smatram klikbajtom jer Tironi rijetko pise bzvz.
  • SAS1987
    13.7k
    To sam vec precital miljon pot. Saki put se to spomene kad on da intervju.Facke

    Zato što on toliko gnjavi tim penalima da se zbog toga i sam Maradona počeo drogirati.
  • LeonianWrynn
    162
    U Maksimiru ni sami ne znaju što žele. Prvo su željeli oba "lokosa" u paketu, pa samo Luku Stojkovića, a od utorka ih zanima tek - Lukas Kačavenda. Tko zna što čelnicima "modrih" donosi sutra...

    Dinamo je krenuo "all in", u Maksimiru su počeli s konkretnim potezima, dovođenjem pojačanja za novu sezonu. Redove hrvatskog prvaka pojačali su Bogdan Mihajličenko i Takuro Kaneko, sljedećih dana stiže Yacine Titraoui. A navijači još čekaju "bingo", još se nadaju dolasku Lukasa Kačavende i Luke Stojkovića


    To je full tekst
  • Orc123
    5.5k
    Ma nema tu istine...pa nisu ludi da ako su isti novci u pitanju a jesu, da ako biraju između kace i Stojka izaberu Kacu....nema nikakve logike to...1000 puta bi radje doveo Stojkovica jer je igrac sa puno puno puno vecim limitima...
  • miro
    3.3k
    Hm...recimo da malo preplatimo Kačavendu, a Luku ostavimo još godinu dana u Lokosima, nakon koje je on slobodan igrač i dođe k nama
  • LeonianWrynn
    162


    Ma ja ti tu više manje ništa ne vjerujem, svako ljeto se svašta piše, dovest ćemo ovog/onog, pa deal propadne u zadnjoj minuti, pa ovaj nije dobio vizu, pa je u zadnjem trenutku netko ponudio više...

    Na kraju krajeva, i sam Fabrizio Romano je dao here we go da Livaković odlazi u Fenerbahce i vidjeli smo kako je to završilo

    Ovdje je najpametnije čekat službene objave i kraj prijelaznog roka i tjt, ove novinare bolje ne shvaćat ozbiljno
  • marcio amoroso
    33.2k
    Hm...recimo da malo preplatimo Kačavendu, a Luku ostavimo još godinu dana u Lokosima, nakon koje je on slobodan igrač i dođe k namamiro

    Do 2025. Stojković ima ugovor po Transfermaktku i Sofi.
  • miro
    3.3k
    Hm...onda sam se zajebo :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.