• keppi
    130
    Sretni smo zbog dolaska pojačanja i najave mogućih novih, ali.... najavljeno je smanjenje preglomaznog kadra kojipuno košta. Sada ih je na službenoj stranici 31 + ozlijeđeni Vasilj, pa ako dođe alžirac, nadamo se i dvojac iz Lokomotive, možda napadač + plus desetak koji treniraju odvojeno (štefulj, kulenović...) + desetak koji su već na posudbi.....koliko je to ukupno igrača?
    Na utakmicama će desetak nezadovoljnih igrača ostajati izvan zapisnika što može biti potencijalni problem.
  • mali M
    3.5k
    pa tih desetak su taj uteg kojeg se tako i tako treba riješiti.. jako me brine što će štefulj biti nezadovoljan... svi oni koji su prekobrojni to znaju i sami.. zašto biraju čak niti sjediti na klupi je valjda svima jasno.. ti sjediš na tribini, a lova ide..
  • marcio amoroso
    32.5k
    Tržište diktira cijenu, a ne tu neki forumaš.
    Mi smo svakoga igrača koji je odlazio cijenili više i rijetko smo se za koga pozitivno iznenadili iznosom. “Ne bi ga dao ispod 20”, “da se mene pita minimalno 17” su priče za malu djecu.

    Dinamo živi od prodaje igrača. Što nas više bude na stadionu manje ćemo morati prodavati. Koliko nam je momčad bitna smo pokazali jučer kad nas se na jebenoj europskoj tekmi skupilo 7 tisuća.

    Zaslužili smo da nam Šaranić igra krilo, Milić stopera, a Krkalić brani :rage:
  • Zagi
    5.2k
    Transfer rok traje još dugo. Ima tko o tome razmišlja.
  • keppi
    130
    Mislim da ni Biščanu nije lako raditi s 30 i nešto igrača.
  • marcio amoroso
    32.5k
    ljut si? :rofl:mali M

    Šta ti je točno smiješno? Ako nemaš šta pametno napisati zaobiđi post.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    evo npr slazem se s tobom. A sada zamisli sta ce se dogoditi u toj situaciji u komentarima indexa i 24h.

    Kakvi god to trolovi i mamicevci bili pisalo bi se " tata vrati se" " simic nesposoban,pusta igrace "itd

    Bez obzira sto je to mozda smisleniji potez u tom trenutku , te komentare lajkaju ljudi koji prate nogomet i dinamo 20% a bas tih je najveci broj i to je nazalost javno misljenjeee, a ne nas par sto fanatika tu.
  • mali M
    3.5k
    buraz kaj je s tobom? doslovno sam se našalio jer si između ostaloga rekao istinu i izbacio ljutnju.. to se zove sarkazam ne moraš odma skakat za vrat...
  • Efes Pilsen
    6.9k
    mene fascinira koliko ljudi ne kuze da su upravo ovo utakmice sezone. :grin:

    Sto se izlaznih transfera tice ja Bockaja ne bi vracao Osijeku na posudbu, ako ga hoce nek iskipaju za odstetu. Sama posudba gdje im mi placamo igraca, a kakti vrh su HNLa je glupost.
    Isto vrijedi i za Rijeku - hoces igraca preuzmi placu.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Ljut sam, da. Jučer sam osjetio sram kad je spiker objavio broj navijača. I onda se tu pravimo pametni kako nam ne valjaju Menalo, Bočkaj itd.

    Nemoj shvatiti osobno ništa.
  • bluelions
    250
    Treba biti malo realan, Ja bi npr gledao naše zadnje transfere top mladih igrača s europskim iskustvom koji su otišli u zadnje 3-4 godine.
    Ivanuseca bi usporedio sa Majerom koji je otišao za 12 miliona. Ivanusec ima malo više internacionalnog i europskog iskustva što mu daje prednost na cijeni.
    Ali, kao i za sve za prodaju postoji tržište. Ako nema kupca, onda mu cijena nemoze biti veća..
  • marcio amoroso
    32.5k
    Vratimo se na temu.
  • Neki tip
    19.4k
    Dok se ne izgradi novi stadion, svaka nada u porast broja gledatelja je neutemeljeni optimizam...tri crna oblaka iznad grada će obeshrabriti masu ljudi jer rijetko tko želi mokar do gaća gledati utakmicu 90 minuta.
    Funkcionalan nogometni stadion više nije igranje pijanih milijardera, nego minimalni civilizacijski doseg
    San Lorenzo

    Neka je sve tako, pa valjda nema dinamovog navijača na svijetu koji novi stadion ne smatra nasušnom potrebom.

    Ali nije li lakše stvari pogurati tako da se pokaže koliko Dinamo znači ovome gradu, svojim navijačima?

    Nije li pritisak da se stvari dalje pokreću lakše stvoriti tako da, dok po nama pada pljusak, 22 000 ljudi na Astani grmi "hoćemo stadion"?

    Razumijem da ljudi ne žele biti "mokri do gaća", ali svi koji smo jučer bili na tribinama smo 10ak minuta kisnuli na ljetnom pljusku, a 90 minuta uživali u igri na terenu, golovima, podršci klubu kojeg volimo.

    Ne, ne treba biti normalno da kisnemo, ne želim to reći, nego da od kluba deseci tisuća njegovih simpatizera puno, puno, bezobrazno više traži, nego što daju.
  • marcio amoroso
    32.5k
    nego da od kluba deseci tisuća njegovih simpatizera puno, puno, bezobrazno više traži, nego što daje.Neki tip

    Ovdje sve počinje i završava. Pogođeno sve u srž.

    A sada se vraćamo na temu!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.