• Facke
    2k


    Onda cemu smo ih kupili ak im nedamo igrati? Ne igrame protiv Bayerna nek protiv Astane. Dej deckima poverenje. Al dobre tak ja mislim.
  • Rex Ramae
    2.4k
    Pa igrati će protiv Istre.
  • Neki tip
    19.1k


    Poanta je da neće povjerenje stjecati u ovakvim utakmicama.

    Nisam ja protiv šanse za "dečke", nego ti velim da zaista slabo kužiš nogomet i logiku funkcioniranja jedne momčadi ako te danas iznenadilo i razočaralo da ne igra dečko koji nije igrao od travnja ni minute i drugi koji je tek doveden i koji se na pripremama nije istaknuo.

    Duga je sezona, bit će ili neće biti šanse, pa će se imati kaj za reći na tu temu, ali očekivati danas Bernauera ili Perkovića u prvih 11 je jednostavno teško zujanje, da ne velim nekaj drugo, uz dužno poštovanje tome kaj ti misliš.
  • Facke
    2k


    Kuzim ja dosta dobre nogomet i kak nogomet funkcionera. Kak vidim na prenosu 40 minot do tekme stadion skoro prazen.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Udem na sjever kao obicno i lik mi veli ne moze s ruksakom, mali Dechatlon ruksak.. povadim sve i sve ok, al ruksak ne moze.. nosio sam ga milju puta, nikakvih problema jer ono putujem jebiga, neke stvari mi trebaju.. Ne kuzim..
  • Joey Barton
    255
    Mišić ima nekakav steznik oko koljena. Ako (ako) bude zadovoljavajuće vodstvo onda ga treba odmoriti.
  • Facke
    2k


    otkad su ruksaki zabranjeni? :roll:
  • Revan
    55
    Ukrajinac na klupi, kaj nije netko rekao da su prijave bile do 20.7.?
  • bbb medimurje
    2.9k
    Kak vidim na prenosu 40 minot do tekme stadion skoro prazenFacke

    Sjever dobro popunjen, zapad je zakal
  • jp23
    2.2k
    jesu, i također je netko citirao pravilo po kojem se može do 24 sata prije prve utakmice dvomeča registrirat 1 ili 2 nova igrača pod uvjetom da je zadovoljen broj domaćih igrača
  • Efes Pilsen
    6.8k
    ne znam, al sad jesu..
  • Revan
    55
    tnx, zna tko jesmo Japanca prijavili? Ili je on bas danas potpisao pa nula bodova?
  • Ali
    1.9k
    "Nikad jača klupa - Nevistic, Perić, Boško, Bogdan, Maxime, Perković, Bočkaj, Sučić, Marin, Emreli, Menalo, Drmic. Ekipa u rangu NK Osijeka unazad 2-3 godine."

    @Joey Barton

    Kad pogledaš, bilo bi čak dobro za europske utakmice da ovi počnu protiv Istre. Recimo:
    Nevistić
    Perić-Boško-Maxime-Bogdan
    Sučić - Ljubo-Bulat
    Emreli-Drmić-Bočkaj

    I to bi morali biti dosta za ekipe poput Istre
  • Lynx17
    2.6k
    Ristovski je taj koji ga mrzis kada igra na suprotnoj strani ali ga prevolis kada igra na tvojoj. Ponasa se kapetanski. Uvijek "unutra" On nije uvijek u moj idealan 11, ali kad ga vidim tamo, nije mi zao.
  • luftwaffe
    645
    Link za prijenos?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.